Osamělý devatenáctiletý Alex (Cooper Raiff) je nováčkem na univerzitě daleko od domova, kde bydlí na koleji se svým spolubydlícím Samem (Logan Miller), s nímž si však nerozumí. Alex se dostane na párty na místě zvaném Shithouse, kde potká Maggie (Dylan Gelula). Celou noc chodí, sbližují se a zpátky na koleji Maggie Alexe svede. Alex se do Maggie zamiloval, ta ale následující den dělá, že se nic nestalo a skočí do postele s dalším cizincem. Když je Alex přistihne, zlomí ho to a zoufale se snaží pochopit, o co vlastně Maggie jde. (Bospor)

xcerm113

Za mě naopak velmi pohodový a povedený film. Podle názvu byste mohli možná čekat ujetou vysokoškolskou komedii, ve skutečnosti jde o pomalu plynoucí konverzační drama (snad komedii), kde hlavní hrdinové nejsou možná úplně sympatičtí, nedělají vše úplně správně, ale tak nějak jim stejně fandíte. Pokud se vám líbí tenhle druh filmů, tak jeden z top počinů poslední doby. ()

wege

Asi ten film nechápu, ale je to strašná kravina. Takový pokus ukazovat nijak pro film napřiklášlené obyčejné lidi se moc nepovedl. Hlavní postavy působí daleko více nereálně než bývá obvyklé v jiných filmech. Ani ty digalogy to nedokážou zachránit, je to prostě celé divné. Vlastně ani nevím za co jsem dal tu jednu hvězdu, možná za ten pokus obyčejnosti. ()