Epizódy(11)
-
Na život a na smrť (S11E01)
-
S najlepším úmyslom (S11E02)
-
Nemesis (S11E03)
-
Vydaný (S11E04)
-
Prokurátor (S11E05)
-
Hodina pravdy (S11E06)
-
Partneri (S11E07)
-
Vina a kajanie (S11E08)
-
Rodinná záležitosť (S11E09)
-
Úhlavní nepriatelia (S11E10)
-
Proti pravidlám (S11E11)
Hrajú
Morgan Domingos
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Tom Wlaschiha
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Stranger Things (2016) (seriál)
Agatha Christie's Poirot (1989) (seriál)
Marcus Mittermeier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Nina Bott
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nils Nelleßen
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anne Cathrin Buhtz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Carina N. Wiese
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Martin Lindow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jim Boeven
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Panenka Jane (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ludwig Blochberger
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Guntram Brattia
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Thomas Lawinky
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Eva Meier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Haluk Piyes
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Alexander Strobele
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Vojna volov (1987) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Patrick Gräser
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Daniel Fehlow
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Ellenie Salvo González
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
René Steinke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Martin Brambach
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)