Kobra 11 - Season 11 (2007) (séria)

Rodinná záležitosť (S11E09)

(epizóda)
  • Česko Rodinná záležitost (viac)

Po diaľnici uniká väzeň Niels Borchert. Po havárii sa prenasledovateľom stratí v lese. Semir a Chris idú navštíviť jeho ženu Sandru. Tá ich ubezpečí, že za ňou Borchert určite nepríde, pretože bol zatvorený práve za vraždu jej syna Fabiana. Sandra sa však mýli- v tej chvíli je už väzeň v jej dome. Vrátil sa, aby očistil svoje meno a našiel synovho skutočného vraha. Ukáže sa, že jeden dôležitý svedok prípadu klamal. (TV Markíza)

mzss1

|89%| (RODINNÉ ZÁLEŽITOSTI – 11.epizoda 11.série) Poslední díl této série. Takže, plný počet hvězd nedávám, je to úplně na hraně mezi 4* a 5*, ale to nevadí. Bavilo mě to po celý čas epizody. Jen bych to trochu víc zvážnil, nějaký dramatičtější nápad přidal a vylepšil akci, která byla dost obyčejná až na povedený úvod. Samozřejmě jsou to jen detaily. Kladů zde bylo dost. Zajímavá postava zločince, který na začátku díky štastné náhodě – bouračce uprchl a snažil se dokázat svou nevinu. Závěrečná pointa byla tuctová, ale fungovala. Semir a Chris mě jako vždy bavili. I pár hlášek bylo, především na konci. Hudbu skládala dvojice Jaro Messersmidt a Nik Reich. Obyčejná hudba, ale fungovala. ()

johnsnow

Pri chytaní autičkárov dôjde k havárii väzenského transportu a unikne týpek ktorý chce dokázať svoju nevinu. Naša dvojica ho teda musí chytiť a zároveň zistiť či má oprávnený nárok na očistu.  Síce záporák slabší, zvrat dosť ľahko čitelný, ale inak na pohodu diel kde v závere som čakal, že sa náš rytiar zgrcá jak prasa. ()