Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

MéďaSV

Některé scénky dokonalé, jiné zase hloupě trapné. Takže nemůžu hodnotit výš bohužel...Ale určitě stojí za to vidět-třeba vám ten humor sedne lépe než mě. ()

papez12

Všetci to tu hodnotia len skrz jednej scénky na youtube. A pritom, taký jak tá scénka je celý seriál. Ich typ humoru mi úplne sedí. V každej jednej epizóde je XX neskutočných scénok, z ktorých ma toľko už bolela od smiechu bránica, že to sa nedá ani spočítať. Takéto programy by sa mali robiť stále. ()

Vindemiatrix

Seriál, který jsem sledoval před mnoha a mnoha lety, a přece mi spousta gagů a scének pro svou podmanivou švihlost uvízla v hlavě (slepecká kočka; "opepříme?"). ()

cing-ti

Tak tohle je opravdu LEVEL a to nepřeháním :-) škoda že to vždy běželo v televizi v tak nekřesťanskou dobu. Ale na to už si pomalu začínám zvykat. Tahle dvojka a jejich frčky prostě nemají chybu. Nejvíc mě spolehlivě rozsekala vždy scéna z železářství..... "v jaké barvě máte růžovou?" ()

Volos

Skvělý britský humor v podání skvělých komiků. Bohužel díky cz dabingu ztrácí mnoho scének dost na vtipu, proto kdo umí anglicky doporučuji v originále..... ()

RADX1

Sranda dobrá, ale s odstupem času už mi to zas tak "vyšpicovaně špicové" nepřijde. I tak se dá s tímto seriálem příjemně zabít čas. Mnozí tu píšou něco o anglickém humoru. Nepřijde mi, že by ho v seriálu nějak moc bylo. Spíše prostě "normální" ulítlý parodující humor. Škoda, že nelze hodnotit i dabing, který je vzhledem k typu seriálu velmi kvalitní. ()

NikoKovac

Naprostý skvost, některé ty scénky by měly být snad v muzeu. Například trosečníci na moři, to je suprové. Nebo ten podvodník v casinu. Absurdita pointy je prostě geniální a některé ty krátké skeče, ty jsou snad nejlepší vůbec. Prostě absurdní genialitou a typickým britským humorem sršící seriál. ()

kratajirka

"Metrák cementu, kolik je to?" "Je to přesně metrák!" Tihle dva se hledali, až je svět objevil. Británie umí komiky. Zakonzervovaná Britania se umí odkonzervit do pičovských komediálních rovin. Světe div se - Hale & Pace dobyli svět! ()

Welington

Tyhle dva šašky mohu vidět pokaždé. Je to plné srandy, vtípků a zvratů a je to prosáklé britským humorem skrz naskrz a krátké skeče daly vyniknout opravdové satiře, na které se Hale a Pace doslova vyřádili. Jedna z dalších, dnes již klasik, u které pevně doufám a modlím se, aby bavila dál a nepropadla se na smetiště dějin. ()

PowPow

Absurdnost některých skečů byla prostě dokonalá, dobré scény se ale trochu utápěly v řadě průměrných až slabších gagů. Naštěstí dnes už můžete být cherry picker a místo čekání na půlnoc se zapnutou ČT 2 si stačí na youtube zavzpomínat na to nejlepší. ()

hovnocuc

tak to je moje srdcovka. některý scénky samozřejmě trochu kulhaj (hlavně ty pěvecký čísla moc nedávám), protože je toho fakt hrozně moc, ale většina je fakt vtipná a některý patřej ke klenotum tohohle typu tvorby. Další důkaz o tom, že jestli máme s Anglánama něco společnýho, tak je to smysl pro humor. Hodně tomu přidává velice povedenej dabing. ()