Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

Zodd

Gejzír gejzírů nápadů od této dvojice komiků má skutečně vysokou úroveň, zejména rozmanitostí jejich skečů - parodie/parafráze nebo lidovější humor - a hlavně umí výborně strhnout i slušně vygradovat. Vidím okolo, že někteří nehezky narážejí na buranský feel. Něco připomíná hospodský humor, ale timing pomáhá na jedničku a upřímně - oproti pozdějším ostrovním záležistostem je to ve “vkusném” množství, pokud to tak mohu říct. Příležitostná brutalita a sem tam slušný slovní průjem nebyly v britcomech zdaleka nic nového, ale opět je třeba připomenout, že druh humoru se každou scénkou mění. Český dabing se s tím slušně popral, i když třeba segment dvou Ronů o gurmánech se trochu ztratil v překladu, přesto člověk tu pointu převážně vycucá z prstu. Pokud jste viděli poslední scénku úplně prvního dílu z roku 1988 o kočce a mikrovlnce, která byla točena na stagi, a ten humor vám sedne, dostanete zhruba obrázek, co vás příště bude čekat. ()

Jinny

"V obchodě: "Chcu kozačky a chcu je růžové a s krajkama."-"Ale pane, to musíte do obuvi"-"Já chcu konstrukci, do které by má paní složila své vnady!" Brutální, vtipné a má to šťávu. Důkaz, že britský a český smysl pro humor nejsou nijak vzdálené. Opepřit?" ()

Iggy

Dost gagů je buranských, na můj vkus docela dost nechutných a hodně jich je snadno předvídatelných, ale dost jich je taky geniálních. Nejradši mám pravidelnou písničku! A pak samozřejmě: „A perem to tam horký, jo!“ ()

Borrtex

Luxusní seriál, který je svou zcestností jedním z nejlegračnějších , které vůbec existují. A vzhledem k roku natáčení je to obdivuhodné. :-) 80% ()

depony

Jsou hustí, drsní, tlustí a mají naprosto šílený smysl pro humor ... :) A tak si jejich příběhy pouštím znovu a rád ... jen tak ... pro zasmání :)) ()

gogos

Je to hnus, spina, sprostarna, uchylarna a ubohost....Ale zatracene dobra wole... Jo...jo... jo... V jaky barve mate ruzovou??? ()

YURAyura

10/10 Totalni Britsky humor autorske dvojice jdouci ve stopach MPFC a Bennyho Hilla - squela zabava i kdyz ne pro kazdeho... ;]] Pravda jsou scenky slabsi, ale to uz se jaksi u TV serie da ocekavat - ale moc jich neni - jako v Gorodku ;]] Nostalgie: To cumis na me? Steeve - Franku - Steeve - Franku Ty - sem - hned! O Fidorku! Jste nervozni? Opeprit? A tady je jeden... a tady taky jeden... Vole Jade... Ahoj Johny, ahoj Billy, ahojka vsichni Rundu-na-me fobie Musis si nosit praci domu? ... Kdy bude DVD??? ... Bollocks!!! ()