Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud? (Netflix)

oasismanik

Celkom obstojná oddychovka, veľmi som si užíval ten občasný sofistikovaný, bizarný humor, ktorý keď prišiel, tak fakt stál za to. Je mi ľúto ľudí, ktorí do toho išli s očakávaním nejakého seriozneho, mysteriozneho krimi, veď už ten názov napovedá, že si z Vás tvorcovia robia prdel. ()

IZFNP

Sedem z ôsmich dielov som si myslela, že môj najväčší problém s týmto seriálom je, že pocitovo mi tie polhodinové epizódy prišli ako hodina. Po poslednej epizóde sa musím opraviť: zďaleka najotrasnejšia vec na tomto seriále a tak obecne najotrasnejšia vec, čo som za posledné roky videla, je rozuzlenie tohto seriálu. Až sa mi chce zabudnúť na tých sedem priemerných dielov a dať seriálu odpad, až tak veľký odpad bol ten posledný diel. ()

j.sorensen

jednim slovem skvely.a je mi lito,ze to spousta lidi nepochopilo.o to vic do nich vkladam nadeji,ze dobre rozumi elektromobilite, smazenym cervum a presne dokazi pojmenovat vsech 40+ pohlavi...a "ed kemper" jeko tresnicka na dortu... ()

Hagrid42

Můj brzký typ na vraha vyšel, a film tak splnil (možná i předčil) moje očekávání zvráceného béčka. Párkrát mě rozesmál, a to zejména neskutečně bizarními okolnostmi ohledně ztráty dcery hlavní postavy, scénou s mývalem nebo závěrečnými hláškami v "tarantinovském boss fightu". ()

dzules

jako první díly dobrý..hodně i to připomínalo Dívku ve vlaku..čekala jsem od toho temnou detektivku a dostala jsem ji, avšak s koncem hodným Cimrmana. SPOILER! Jako scéna, kdy v běhne Kristen do domu naproti, kde najde mrtvého údržbáře a prohlásí, Ty nejsi, vrah, tak kde tedy? a jde "hledat" vraha dál, kdy najde další mrtvolu až konečně její zrak spočine na kombinaci Chuckyho a holčičky z Kruhu - je scénáristický majstrštik..ve chvíli, kdy zjistíte, kdo je vrah se vám v hlavě vyrojí 1001 důvodů, proč je to naprostý nesmysl. Naznačovanou druhou sérii rozhodně vynechám... ()

shaacul

Za mě dobrý. Je to parodie. Pokud vám to došlo až v extrémně přepáleném finále, tak je problém na vaší straně a ne na straně tvůrců. Slušelo by se zastydět a zvednout hodnocení.  Taková Pytlákova schovanka inspirovaná subžánrem knih a filmů o ženách které viděly/neviděly vraždu. Celou dobu to ani nemrkne, všechno se tváří smrtelně vážně a vtip je hlavně v tom jak jsou klišovité záběry, dialogy a monology přetaženy do absurdna. Příšerně, ale vlastně výborně jsou napsané vedlejší postavy, které oscilují od naprosto negativního k naprosto pozitivnímu vztahu k hlavní hrdince, klidně snad i několikrát během jednoho dílu. ()

Skrivan

Žena za pultem naproti dámě na kolejích do stanice Touha má sice extrémně dlouhý, krkolomný a obtížně zapamatovatelný název, ale nakonec jsem se s ním přece jen popasoval, takže počítám, že zasloužím uznání. Ale ono je tady toho komplikovaného vlastně víc. Tak například žánr. Než jsem to začal sledovat, nevěděl jsem o tom nic a šel do toho prakticky bez očekávání (což asi bylo i dobře). Ze začátku jsem na to tedy koukal jako na krimi thriller - a fungovalo to. Až na občasné situace, které vyvolávaly nejpodivnější otázky (jako "Proč si při svojí šikovnosti nepořídí kovovou zapékací mísu?", "A kolik těch naprosto  identických zapékacích mís jako má?", "Jak dlouho jí ještě bude opravovat tu schránku?!" nebo "Proč musejí být všechny smrti v tomhle seriálu totálně bizarní?"). Někdy kolem půlky jsem se tady dočetl, že to má být i komedie / parodie, a staly se dvě věci: Jednak ty náznaky absurdity konečně začaly dávat smysl, ale hlavně mám dojem, že i v seriálu samotném se najednou cosi zlomilo a absurdita byla postupně hnána až na maximum. Přičemž herci po celou dobu ale hráli naprosto vážně a seriózně, což bylo jednak matoucí, jednak vlastně naprosto geniální. Závěr mě nicméně zklamal, hlavní záporák pro mě spadl z čistého nebe a po celou dobu nic nenasvědčovalo, že by vrah byla právě tahle osoba. Většina poslední epizody už mi přišla jen jako zbytečná nastavovaná kaše. Vcelku vzato to ale byla docela fajn bláznivá podívaná. ()

LindaVa

Pokud tomuto filmu nejde něco vytknout, tak je to překvapivý konec. Neříkám dobrý ani povedený, říkám překvapivý a zábavný. Ani jsem nedutala a zírala s otevřenou pusou jakože wtf. :)) ()

HanzoBureshi

50% Toto bylo opravdu divný. Začátek nic moc, prostředek docela ušel a konec totálně kaput. Jedná se o mysteriózní komedii, ale způsob jak je ta komedie vedena se mi moc nezamlouval. Sice jsem se zasmál, ale asi jenom dvakrát a to závěrečné odhalení jelo asi taky ve stylu humoru/parodie, ale prostě to na mě nefungovalo. Jako oddechovka na jeden den dobrý, ale už to vidět znovu asi nepotřebuji. ()

Wolftalon

Totální šílenost, ale lhal bych kdybych tvrdil, že jsem se u toho nebavil. Opravdu jsem mnohdy nevěděl, která z bláznivostí je skutečnost a která jen halucinací, i ty největší absurdnosti jsou totiž celou dobu prezentovány s kamennou tváří a tenhle styl humoru mi asi celkem vyhovuje. Jinak se nejedná o nic světoborného a navíc Kristen Bell zrovna neřadím mezi hereckou elitu, na jednodenní binge je to ale ideál. ()

JFlower

Posledni dil to zazdil. Bylo to do te doby krasne uveritelne s tolika moznostmi, jak vymyslet konec, ze ten nakonec vymysleny se mi vubec nezamlouval. ()

Snekac

Naprosto boží parodie na mysteriózní knihy, filmy a seriály. Není to prvoplánové, takže část lidí asi ani nepozná, že to je parodie. Stačí ale pozorně koukat a budete se výborně bavit. Navíc to je fakt napínavé :)) EDIT: Čtu recenze a nechápu, jak u seriálu s tímto názvem někdo čeká seriózní věc??? Ale vlastně to je poklona pro tvůrce, jak dobře to celé udělali. ()

Lilith03 odpad!

Kristen Bell je jednou z mých oblíbených hereček, mám ji velmi ráda a proto jsem velmi zklamaná z toho, že se nechala téhle ptákovině zaprodat... Seriál se tváří jako kvalitní thriler na jehož začátku z něj máte jako divák i dobrý pocit. Bohužel to jde časem do kopru, vy stále čekáte, že to bude lepší a pak přijde poslední díl (který zde zmiňovali více lidí). Poslední díl to celé zabil, zápletka nedává smysl... Dále spojler! Já sama znám spoustu příběhů o dětských sériových vrazích, ale jako sorry, aby malá holčička, která nemá sebemenší důvod zabíjet a vyrůstá v harmonickém prostředí byla sériová vražedkyně s myšlením génia a silou dospělého chlapa. Bože to ne. Maminku zabila protože nechtěla sourozence, tatínka protože byl břichomluvec, přítelkyni otce protože si s ní nedala čokoládu a k odůvodnění vraždy zahradníka a učitelky si už scénáristi nedělali těžkou hlavu, tam nebyl důvod už vůbec žádný. Kekel na entou zabila poslední scéna filmu v letadle, která neměla též logiku. Tahle parodie na průměrný film byla nelogicky zpracovaná jako seriál, ale to už je poslední problém, který zde máme. ()

allegria

Nehodím do odpadu jen proto, že první díly mě docela zaujaly. Ale pak to šlo prudce k horšímu... fuj! - A ten konec (v letadle) jsem nepochopila. ()