Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud? (Netflix)

EDEN13

48procent za mě.... VÍC DOPORUČUJI TĚM CO NEVIDĚLI ŽENU V OKNĚ ....je tu skoro všechno špatně, jediné co chci vyzdvihnout je herecký výkon Kristen, i když komedie jí sedí daleko líp, to že to zkouknete za jeden den...no a to je asi tak všechno. V první řadě tento seriál neví čím chce vlastně být, láká na komedii, ale ta je to poslední co se dá o filmu říct...a to je podle mě jeden z těch zásadních problémů, že hodně lidí si myslelo, že to bude primárně komedie a parodie...ale já v tom nevidím ani tu parodii, jelikož na to se to bere až příliš vážně, prostě je to jen slabší okopírovaná varianta knižní Ženy v okně, a když myslím kopie, tak jako nekecám, fakt hodně věcí je tam stejných, takže pokud jste četli knihu, tak už vás nepřekvapí ani ten vrah....a to je škoda, jelikož by bylo daleko lepší, kdyby šel seriál svou vlastní cestou. Jdeme dál... slovo, které tento seriál dobře charakterizuje je....zvláštní. Zvláštní ničím nevysvětlené chování postav, naprosto šílené zápletky, které absolutně nedávají smysl...nechápu, kdo měl tyto,,kreativní" nápady a jestli byl při jejich psaní ožralý jako Anna, ale něco byla vážně hrůza. Celkově je seriál takový ..nijaký, sem tam vás pobaví, trochu postraší, lehce zaujme, ale taky otráví a bohužel i lehce znechutí. Určitě to mělo navíc...poslední epizoda, je jedna z nejhorších epizod, který jsem kdy viděla, připadala jsem si jak kdybych se koukala na špatnou telenovelu. ()

rybinin

Tenhle seriál má obrovský problém. Naprosto nezvládá udržet žánr. Za 1/ vychází krátkou dobu po filmu Dívka v okně s Amy Adams (velmi slušném), který byl natočen dost přesně podle knihy stejného názvu. Tento seriál se ke knize nikde nehlásí, ale bere si z ní více, než by bylo fajn (třeba kompletní pointu, jen o to absurdnější, že v knize jde o puberťaka, tady o malou holku). Změny oproti knize samozřejmě jsou, ale nedostatečné tak, aby to člověka bavilo více (myslím i člověka, co viděl jen film a knihu nečetl). 2/ Navíc to téměř celou dobu vypadá jako vážné drama (žádná parodie či komedie). Těch pár náznaků je spíš divných než vtipných. Nadsazkovy humor chybí! Třeba takový, jaký známe od Tarantina. Proto poslední díl působí jako pěst na oko. Byl by býval humorný, ale musel by k tomu seriál směřovat a  to se neděje. Navíc, jak jsem psal, je vrah a pointa opsaná z knížky, akorát hozená ad absurdum. Zbytek posledního dílu je o ničem a konec, který má být asi cliffhangerem pro případnou druhou řadu, je unyly. Celou dobu prostě absolutně chybí ta nadsázka. Radši ji tedy neměli dělat, protože 90% seriálu je fakt vážne drama. ()

vimluk_CZ

75 % Je to vcelku vtipná parodie některých thrillerů, potažmo hororů, která ale určitě nemusí sednout všem. Mě samotnému chvíli trvalo, než jsem přišel, že o parodii jde, nebo teda alespoň doufám! Protože pokud ne, razantně bych musel měnit hodnocení. :D Zvraty jsou tu jako na běžícím páse, přičemž jejich smysluplnost je podobná těm typu Ordinace (RIP doktor zastřelený drogovým kartelem...) Ve finále to ale hezky odsýpá, nicméně si nedovedu představit, že bych na to koukal v kuse - stačí 1 díl a někdy příště další, přičemž délka dílů (kolem půlhodinky) je přesně tak akorát. Když nad tím přemýšlím, možná mi i chybí více takovýchto rychlých jednohubek. ()

Di.ana odpad!

Niekto kto je slabomyseľný, duševne menejcenný, postihnutý vrodenou alebo chorobou nadobudnutou mentálnou zaostalosťou, neschopnosťou, slaboduchý, dementný, debilny, imbecilný, idiotský, alebo aj choromyseľný si určite príde v tomto seriály na svoje. Jedno veľké ČO a PREČO a KTO toto vymyslí a kto zafinancuje bolo, je a bude navždy pre mňa záhadou. Vyvrcholenie a teda záver tejto série tohoto odpadu možno dostane osoby vekovej kategórie 11 -, vyššie uvedených a poriadne nahúlených. Well done. ()

E_Stella

Je škoda, jaká spousta thrilleru-chtivých Čechů nepochopila, že The Woman in the House Across the Strees from the Girl in the Window je parodie. Celkem netradiční a vlastně dost povedená parodie. I mean - už jen ten název, lidi, kam se poděl váš čich na humor? Uznávám, že ten humor je skrytý, a to místy hodně skrytý, ale o to je celá tahle věc zábavnější. V momentě, kdy si člověk uvědomí, že nic z předloženého nemá brát úplně vážně, TWHASGW (sorry) začne vyznívat o dost jinak, a vy tak místo kvapného hltání další variace na téma jsem žena a stalo se mi něco fakt napínavého můžete pro změnu trávit dlouho chvíli objevováním, kde a jak tady autoři poschovávali klasická žánrová klišé, a do jak velké absurdity to či ono nechají dojít - a to všechno velice nenápadně a taky nejspíš s láskou k žánru. * Kristen Bell miluju už od dob Veronicy Mars a musím říct, že jsem Veronicu v Anně lehce viděla - taková její o něco méně důvtipná a méně bad-ass verze. Čtyři hvězdy; ač mě to bavilo a ten skrytý a dost specifický humor mě bral, o dokonalost se nejedná, to zase ne. ()

WingsLotus35

Jestli toto celé bylo míněno jako komedie, tak to splnilo na jedničku, a ostatní žánry bych v klidu smazal. Už samotný divně znějící dlouhý název je alarmujícím faktorem, že se bude jednat o jakousi parodii na jiné filmy a seriály hororového žánru. Celá zápletka, chování postav a jejich samotné dialogy jsou naprosto bizarní a směšně vypadající. Korunu - mojí už tak vychechtané bránici - nasadil závěrečný díl, kdy jsem se od začátku do konce válel smíchy tomu jak je to tupý. Co ale nejvíce toto komediální dílo stahuje ke dnu je to, jak se všichni snaží být seriózní, a celkově se tvůrci snaží dodat příběhu "mysteriózní temnou atmosféru." Na druhou stranu to do jisté míry ale funguje (ale ne tak, jak by mělo), a podporuje to komediální efekt. Jestli někdy v budoucnu bude druhá řada (jakože samotný konec tomu do jisté míry naznačuje), určitě budu zvědav jak tento komediální kolotoč pojede dál. ()

ClassyBitch

Co jsem to právě viděla? Zvládla jsem to dokoukat jen proto, že jsem v sobě měla víc chlastu a prášků než hlavní hrdinka, i tak se mi celou dobu nepodařilo pochopit, jestli to má být parodie na tyhle sousedský thrillery, nebo to bylo myšleno vážně. Takže váhám, jestli tomu dát pět hvězd jako Žralokotornádu, nebo to švihnout do odpadu, protože bylo-li to míněno jako parodie, tak je to slabý jak moje nohy po šestým orgasmu. Scéna, kde osmiletá  holka tluče psychotickou hrdinku, ta jí dá pěstí, děvčátko vyplivne zuby se slovy:"Ty jsou jenom mléčný, ty blbá krávo!", mě shodila z gauče. Já jsem velmi pro humor, dokonce jsem o tom napsala řadu textů jako páně Halík, ale tady jsem ho nerozklíčovala. ()