Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud? (Netflix)

Wancohoff

Komedia bola asi myslena ta posledna cast, ktora premenila thriller na horor ( pretoze velmi realne to teda nebolo) na jedno pozrenie fajn.ale keby som to nevidel, o nic nepridem. 50% ()

petikacka

Tady tvůrci pozdě pochopili ( nebo ne?!) co vlastně chtějí natočit. Na černou komedii je to málo černé, na parodii hodně umírněné, na krimi příliš fantaskní a na drama je to nesmyslné. Nicméně Kristen Bell to hrála úžasně, bylo tam pár opravdu černosuchých hlášek a scén, kdy jsem se pobavila a zasmála. Obzvláště v posledním díle, velká škoda, že to autoři nepostavili takto od prvopočátku, protože do 5. dílu jsem netušila co mám vlastně čekat. Za mě 70%    P.S. Super konec by byl, kdyby to všechno udělal Scott... ()

Harpy

Bolo to super a dobre som sa pri tom bavila, škoda že polovici ľudí nedôjde že to je paródia na všetky tieto mysteriózne filmy typu žena v okne, vo vlaku a pod...rozuzlenie bolo úplne vyšperkované do dokonalosti 😄A ešte som dostala aj chuť na víno 😄 ()

Untitled07

Hodně zajímavá minisérie, která mě poměrně dost bavila a kterou jsem zhtla na jeden zátah. Děj je ve všech dílech napínavý, takže to jen tak nevypnete a prostě se musíte kouknout na další díl. Tvůrci mě teda pěkně dostali, protože já celou dobu netušila kdo je vrah a dost mě to překvapilo. A ano, je to nějaká forma parodie, či čeho, ale mě to tam vůbec nevadilo :-) ()

MickeyStuma odpad!

Netflix rozjel výrobu seriálů a filmů tak vehementním tempem, že už vznikají naprosté bláboly, jen aby bylo čím šířit zvrácenou rasovou politiku. A tak tu máme opět v seriálové tvorbě propagandistické křížení bělošky s černochem s úmyslem vytvořit světovou dokonalou rasu. Po nacistické verzi Arijců nám tímto nyní Amerika vnucuje mulatky. A daří se jim, neb už čím dál víc diváků něco takového považuje za zcela normální. Takže Lebensborn 2 má spěch. Příběh si tvůrci převzali ze snímku ´Žena v okně´ (2021), patřičně přepracovali a šli na věc. Když pomineme propagandu Lebensborn 2, seriál svou rozvahou a přesvědčením silně připomene hlavně slavný film Alfreda Hitchcocka ´Okno do dvora´ (1954). Jen jiné prostředí, jiné postavy samozřejmě správně genderově a rasově vyvážené, a jiný motiv. Co však z toho nakonec vyleze, už vypadá, že na tomto seriálu pracovali chovanci nějakého ústavu, neb člověk se zdravým rozumem tohle nemohl myslet vážně. Propracované vraždy, propracovaně podstrčené důkazy a vůbec všechno propracovaně promyšlené měla na svědomí devítiletá holka, která si dokonce ve finálové rvačce hravě poradí s dospělou ženskou. Čeho je moc, toho je prostě příliš. Netflix již má evidentně diváky za naprosté hlupáky, kteří jim chválí naprosto každou slátaninu. ()

Dementra

Naprosto zbytečný počin. Nechápu, proč měl Netflix potřebu do investovat do něčeho takového. Na parodii to téměř není vtipné. Film, který to paroduje, není zas tak zajímavý, aby si parodii zasloužil. A už vůbec ne seriálovou. Kdyby to běželo v televizi, nejzábavnější by na tom byly reklamy. ()

chrispe

Tenhle typ filmů není pro mě a to, jak jsem se právě přesvědčila, i v případě, že se jedná o takovou jemnou parodii. Nespolehlivý vypravěč mě zkrátka nudí a vše se táhne jak žvejka. Těžko uvěřit, že jeden díl má jen kolem 25 minut. Oceňuji, že tvůrci nevytáhli humor ve stylu Scary movie, ale šli na to mnohem jemněji (i když důraz na vtip kolikrát fakt chyběl), v poslední třetině je ten humor patrný o dost víc. Závěr mě zklamal. Nejenže se nesnažil být ani trochu originální, ale byl natočený tak dementně, že to nebylo ani napínavý, ani směšný, prostě jen divný. Úplný konec jsem, přiznávám se, vůbec nepochopila. ()

Daiker

To snad nemysleli vážně...... Beru to jako parodii na všechny možné filmy tohoto typu, aspoň doufám že to tak mysleli. Mezi nočníma mám na půl vyplý mozek tak jsem se dodíval na celou sérii.... Myslel jsem že to bude něco ve stylu série Smrt nás spojí, která je super a je taky na Netflixu, bohužel..... Stupidita na entou ()

clara.bow

No, to je tak trochu útok na divákovu představivost a nebo inteligenci ...Kristen Bell je pohledná herečka, praštěnou a vždy v alkoholové rauši zahrála dobře, ovšem, nestačila jsem kroutit hlavou, humoru jsem tam moc nezaregistrovala až na to, že hl.představitelka měla pořád tendenci rozbíjet mísy s jídlem. Název dlouhý a proč to neříct blbý....návod jak konzumovat litry vína a slušně ujetá tragédka...nechybí tu nový trend černošský manžel a bílá dáma, jen mi chyběl nějaký homosexuální pár, na ten možná zapoměli. Takže hahahaha. ()

Maximilianus

Najväčší problém tohto počinu je, že nie je dostatočný v žiadnom smere. Ani v atmosfére,  ani v detektívnej zápletke,  v psycho halucináciach hlavnej hrdinky, v rozuzleni, v humoru ani v iných aspektoch. A to je škoda, pretože nápad,  aj keď nijak originálny (až na spôsob smrti dcéry hlavnej hrdinky) mal potenciál. 6/10. ()

ER

Takové příjemné zhlédnutí, založené na Hitchcockově Okno do dvora. Známá story je protkána decentním humorem, který se ve finále mění na parodii. Kristen Bell pak velmi dobře zvládá přechody mezi realitou a fantazií. Ději prospívá i kratší délka epizod. ()

Dominik 261

Veľmi dobre urobená mysteriózna dráma. Krátka napínavá jednohubka, ktorú som dal na jeden záťah. (Môže obsahovať nepriame spoilery!) Príbeh je riadne zamotaný, každú chvíľu to vyzerá, že už bude dobre, len aby mohlo byť ešte horšie. Super atmosféra, fajn soundtrack a pekne spracované. Herecké obsadenie bolo tiež dobré. Prvé tri epizódy sa príbeh rozbieha, aby v ostatných išiel naplno. Žiadne hluché miesta, stále sa niečo deje a ten nečakaný záver, super! Veľmi milé prekvapenie na úvod roku 2022. Dá sa očakávať druhá séria. 5*. ()

mirak2

Nie je ocividne, ze ide o parodiu a vidim, ze mnohym ludom to vobec nedojde. Je to dotiahnute do takeho absurdna, ze na konci by to malo byt zrejme uplne kazdemu. Solidne natocene, solidne zahrane. Mam rad Kristen Bell. ()

Clark_Kent

Na mysteriózní atmosféru jsem se těšil. Nakonec je to směsice thrilleru a oddechový komedie. Jen se přiznám, že ten konec mě hlava nebrala. ()