Problém tří těles

• USA 3 Body Problem (viac)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (9)

Problém tří těles (2024)

Vrchol nabubřelé idiocie ve vypatlaném woke hávu. Seriál začne na začátku plácat dohromady několik nesouvisejících (prvoplánově zajímavých) témat a když konečně ten slepenec začne propojovat, zůstává jen jedna zcela nesmyslná linka, co ani neumí obhájit logiku hlavní myšlenky. Podrobně u jednotlivých epizod. ()

Odpočet (2024) (E01)

Další zprasenina. Skáče se mezi časy a lokacemi (Čína 1967 a Anglie 2024) a nikdo neví proč. Míchají se dohromady témata a nikdo neví proč. To, že casting je přísně tabulkově (a groteskně) vyvážený a nastavený tak, že “čím víc vagína tím větší IQ” bije do očí víc než snaha vyprávět příběh. (Solverino to popsal trefně) ()

Rudé pobřeží (2024) (E02)

Fakt to nefunguje. Nesmyslný guláš několika dějových linek, bez náznaku konceptu. Asi nejvíc mě štve, že si seriál hraje na děsně chytrou podívanou, ale základy fyziky ignoruje! Pozor, fyzikální okénko: pokud vyšlu signál do středu koule, odrazí se ZPĚT po stejné dráze! Pokud chci, aby se signál odrazil, musím zaměřit MIMO střed koule (čím dále od středu, tím větší úhel odrazu).  ()

Ničitel světů (2024) (E03) odpad!

Multikulturní idiocie pokračuje. Jako vážně je cílem hry přijít na to “jde o lidi”? Taky je dost vtip ta “spolupráce” je jasné, kdo se veze… Nebo co to s tím “lidským počítačem”? Ta vrcholná kravina s tím, že někdo něco vidí a někdo ne se vůbec neřeší. Neřeší se ani souvislost mezi sebevraždami (odpočtem) a hrou. Naprostá ignorace závěru minulé epizody… tohle je fakt dno. ()

Náš Pán (2024) (E04) odpad!

Aaaaa už tu máme první homo-pár. Na Netflix nějak málo. A pak také ta ultra pecka… 400 let? Fakt!? Tohle je víc než strašný… nic tam nedává smysl ani v rámci nastavených pravidel (“pán ví co dělá…” alé to neznamená, že nemůžeme postřílet pár lidi, kdyby náhodou). Nula odpovědí, jen stupidní bláboly a nuda. ()

Soudný den (2024) (E05)

1/2 epizody naprosto nesmyslný slepenec událostí bez logiky. Jakmile ale nastala “akce Panama”, je to vizuálně mazec (i když opět bez logiky). Pak dokonce přijde i mazec informační. Hodně se vysvětlí (z toho co bylo). Nicméně jako celkek už seriál stejně šel provedením (a logikou) do kopru a “velkým informačním třeskem” to nezachrání. (Matrix fenomenálně sepsáno). ()

Vzhůru ke hvězdám (2024) (E06) odpad!

Nečekaně odpadní jízda pokračuje. Čekal snad někdo rozvíjení “hmyzího vzkazu” minule? Jsme si 5 minut zapanikařili (nesmyslně) formou “sledujeme BBC” a můžeme pokračovat v kokotinách a fňukání. Pozn.: jeden by čekal vysvětlení, kde vzala sekta tu prďáckou technologii (a výrobu helmiček pro hru), nebo nějaké vysvětlení, když “ufoni prozřeli” proč prostě “nezmáčknou tlačítko” a nenajdou za 400 let planetu jednoduše bez lidí? Přece jen u několika vědců jim co celkem šlo už teď. Tak proč najednou nikdo nevidí “odpočet”? To už jako vývoj technologií nevadí? ()

Jedině pokrok (2024) (E07) odpad!

Směr kam děj jede mě hrozně vytáčí. Snad možná víc než ta labilní woke pinda (která je největší komická figurka seriálu). 100% děje jsou buď nelogické kraviny nebo nudné kecy o ničem. ()

Meditátor (2024) (E08) odpad!

Vzhledem k tomu, že jsem dal (zatím) 4x ze sedmi epizod odpad, nemám naprosto iluze jak tohle dopadne… a nespletl jsem se. Jako trosky těch atomovek se poděli kam že je sonda netrefila? A jako kdy měli čas rozmístit “po cestě” 300 atomovek!? Jako bonus, posledních pár minut potvrzuje idiocii celého konceptu. Pokud budou chtít, vyřeší si kohokoliv lousknutím prstu a nepotřebují žádné střelce ani auta na dálkové ovládání. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Scenárista a režisér Andrew Stanton (Hledá se Nemo, WALL-E) se po letech pauzy chystá vrátit za kameru svého nového celovečeráku. Stanton naposledy natočil animák Hledá se Dory pro Pixar, předtím měl… (viac)