V hospici pro náctileté pacienty uzavřou členové exkluzivního klubu děsivou dohodu: kdo z nich zemře jako první, dá ostatním znamení ze záhrobí. (Netflix)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (11)

Půlnoční klub (2022)

Tak na konec docela zklamání, čekal jsem mnohem více. Jednotlivé příběhy byly docela povedené, ale hlavní dějová linka byla docela slabota, málo napětí a mystična a docela slaboučká atmosféra, to téma bylo absolutně nevyužito i když pár povedených scén a okamžiku to mělo. No pokud bude pokračování a konec tomu nasvědčuje, tak snad bude povedenější. ()

Závěrečná kapitola (2022) (E01)

Uvodní díl tohoto hororového seriálu o blízkosti smrti a strašidelných historkách byl opravdu parádní a má opravdu náboj. Atmosféra solidní, postavy dobře načrtnuté a místo kde se děj odehrává nemá chybu. Navíc to vypadá, že kostra příběhu je hodně dobře vymyšlená a jednotlivé strašidelné příběhy budou opravdu kvalitní, alespoň v úvodním dílu to tak bylo. Jako úvodní díl naprosto super. Navnaděn a očekávání jsou hodně velká. ()

Dvě Dany (2022) (E02)

Atmosféra nám slušně houstne, záběry z chodeb jsou neskutečný a vyprávěný příběh je naprosto perfektní a je opravdu mrtě dobře vyprávěný. Tajemno se srupňuje a děj pomalu jde kupředu. Skvělý díl. ()

Zkažené srdce (2022) (E03)

Děj nám pěkně nabírá na otáčkách a je to opravdu radost sledovat. Atmosféra nám houstne a místy je opravdu hodně dobrá a závěr, to už je paráda sama o sobě. Pátrání po tajemství je čím dál lepší a přináší výsledky. Vyprávěný příběh má slušný náboj, uvidíme jak bude pokračovat. No a máme tu první mrtvolku v baráku. Spokojenost. ()

Dej mi pusu (2022) (E04)

Vyprávěný příběh zatím nejslabší, vůbec mě nebral, ale dění v hospiců na druhou stranu bylo parádní a jak to vypadá tak atmosféra pořádně houstne, tajemství je čím dál víc a jeho odhalování pěkně pokračuje a nejspíš se můžeme rozloučit s další postavou. Zatím sice nejslabší díl, ale pořád hodně slušná podívaná. ()

Tak zatím! (2022) (E05)

Tak tenhle díl mne hodně bavil. Vyprávěný příběh byla hodně dobrá sci-fi podívaná se slušným závěrem a dění v hospici bylo parádní, hodně se dozvíme o minulosti a atmosféra především na začátku a ke konci byla parádní. Jsem opravdu zvědavý vzhledem k závěru jak dění v našem hospici bude pokračovat, vypadá totiž, že se budou dít velké věci, tak uvidíme. ()

Čarodějka (2022) (E06)

No sakra tak tohle byla prostě paráda, jak vyprávěné příběhy, opět příběh na pokračování o masovém vrahovy, tak o čarodějce, super tak i dění v přítomnosti v hospici. Vůbec dění v hospiců bylo super, přichází na řadu magie a atmosféra by se dala krájet a úplný závěr tomu nasazuje korunu. Na tohle jak dopadne jsem hodně zvědavej. Tentokrát se to sakra povedlo a nadšení je opravdu veliké. ()

Anya (2022) (E07)

No sakra tak tomu říkám díl, od tohodle dílů jen čekal něco úplně jiného a tak mě dost dostal a mrtě překvapil. V podstatě dost slušný rozlučkový díl s nejlepší postavou z osazenstva, je to plné emocí a překvapení, tím mě tedy dostali. No a sakra ten závěr, no to tedy nemělo sakra chybu. Začíná to mít sakra grády a líbí se mi to čím dál víc. ()

(Ne)cesta (2022) (E08)

Luxusní vyprávěný příběh, který přebyl dění v domě, ale závěr dává tušit velké věci na obzoru. ()

Věčný nepřítel (2022) (E09)

Příběh o teplým terminátorovi nic moc, ale dění v baráku oproti tomu paráda, začíná pěkně přituhovat. Jsem opravdu zvědavý jak to celé skončí. ()

Půlnoc (2022) (E10)

No tak závěr se tedy moc nepovedl o tom žádná. Dokoncení příbehů bylo povedené, ty se povedly, ale hlavní dění v baráku to totálně zabilo, fakt těžce nepovedené a ani tlačení na emoce to nezachránili. Úplný závěr dává tušit pokračování a hlavně nikdo neříkejte, že jste něco takového nečekali. ()

Pád domu Usherů sklízí nadšené ohlasy

Pád domu Usherů sklízí nadšené ohlasy

24.09.2023

Hororový podzim by opět mohl patřit jednomu z nejchválenějších televizních tvůrců posledních let Mikeu Flanaganovi (The Haunting of Hill House, Půlnoční mše). Ten se totiž vrací se svým posledním… (viac)

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě

03.01.2023

Možná až příliš ambiciózní byli tvůrci kultovního seriálu Dark od Netflixu. Jejich novinka 1899 totiž opět vrstvila jednu záhadu za druhou, aniž by to však dělala natolik uspokojivým způsobem, jako… (viac)

Hororový tvůrce Mike Flanagan opouští Netflix

Hororový tvůrce Mike Flanagan opouští Netflix

03.12.2022

Po hitech se seriálem The Haunting of Hill House a The Haunting of Bly Manor a taky kriticky úspěšné Půlnoční mši přišlo od hororového mistra Mikea Flanagana maličko zklamání v podobě na teenagery… (viac)