Doktorka Stantonová druhý den Ilonku pokárá a poví jí víc o Julii Jayneové. Sandra se rozloučí. Kevin přece jenom dojde na konec svého příběhu. (Netflix)

Martrix

Tak za mě dost zklamání. Dopovězené příběhy vcelku ušly, ale jinak je to patetická a hloupá nedopečenost. Podvod na diváka, protože otisk Flanagana, je tady minimální. Půlnoční mše je totiž jen hororová romance. A to hororová, je spíš v uvozovkách. ()

LachtanShows

Největší chybou tohoto Flanaganova výtvoru je to, že se nejedná o minisérii, ale zjevně se bude v budoucnu navazovat. Až mě štve, že jsem přispěl ke sledovanosti, která je pro obnovení pro další sérii klíčová. ()

Anderton

Finále mala byť najlepšia epizóda seriálu a nakoniec je zrejme najslabšia. Uzatvárajú sa nám dva fikčné príbehy, je ale otázne, či uspokojivo. No a v sanatóriu sa uzatvárajú iba osudy dvoch dievčat, čo asi naznačuje, že Flanaghan plánuje druhú sériu, čo mi pripadá vzhľadom na koncept seriálu ako nelogické rozhodnutie. Aspoň že nás v samotnom závere čaká jedno prekvapenie. ()

warrenur

Za emotivny zaver palec nahor. To vsak nemeni nic na veci, ze sme sa dockali absolutne minimum hororu, ci mysteria a to co sme videli bolo pomerne lacne a nenapadite. Uvedomoval som si to o to viac, kedze som videl od oboch tvorcov 5-hviezdickove skvosty, ktore ma dostali. Tento kusok im nesiaha ...nikam. ()