Ilonka pátrá po tajemstvích Brightcliffu a dostane nečekaný dárek. Později se klub setká na oslavě dne, kdy měl Hamish umřít. (Netflix)

helraiser

Tak tenhle díl mne hodně bavil. Vyprávěný příběh byla hodně dobrá sci-fi podívaná se slušným závěrem a dění v hospici bylo parádní, hodně se dozvíme o minulosti a atmosféra především na začátku a ke konci byla parádní. Jsem opravdu zvědavý vzhledem k závěru jak dění v našem hospici bude pokračovat, vypadá totiž, že se budou dít velké věci, tak uvidíme. ()

Anderton

Pre mňa doposiaľ najlepší diel. Vpred sa dostávame aj v príbehu z Brightcliffu, respektíve sa dostávame do minulosti, aby sme sa dozvedeli dôležité informácie a všetko začínalo pomaly do seba zapadať. No a sci-fi polnočný príbeh mi urobil veľkú radosť, z tohto námetu by mohol byť aj skvelý celovečerný film. O čom, to radšej nebudem spoilerovať, príbeh je plný prekvapení. ()

warrenur

Rozhodne lepsie nocne rozpravenie ako vsetky predosle. A samozrejme doslo i na jemnu predvidatelnu "romantarnu". A konecne sa trosku popracovalo i s atmosferou. Nie vsak v mystery, ci dokonca hororovej linii. Nie, nie. Skor v tej psychologickej a depresivnej, a tym sa tam konecne pre mna vniesol aj prvok autenticity medzi smrtelne chorymi pacientami. Fajnova pesnicka v zavere. Ak sa vam pacila, je to Ada Lea - Can't stop me from dying. 60% ()