Anya otevírá oči do podivné nové reality. Ilonka se obviňuje ze zdrcující ztráty... a zaslechne rozhovor, který by mohl všechno obrátit vzhůru nohama. (Netflix)

helraiser

No sakra tak tomu říkám díl, od tohodle dílů jen čekal něco úplně jiného a tak mě dost dostal a mrtě překvapil. V podstatě dost slušný rozlučkový díl s nejlepší postavou z osazenstva, je to plné emocí a překvapení, tím mě tedy dostali. No a sakra ten závěr, no to tedy nemělo sakra chybu. Začíná to mít sakra grády a líbí se mi to čím dál víc. ()

Anderton

V druhej polovici série sme svedkami odlišného štýlu rozprávania, čo nemusí sadnúť každému, každopádne k podobnému vývinu udalostí aj tak všetko smerovalo už od začiatku. Do vyše polovice epizódy vôbec nevieme, čo sa to sakra deje a kde a v ktorom čase sa nachádzame, aby vysvetlenie bolo v podstate to jediné logické a možné. ()

warrenur

Okrem priemerneho zaveru a strasiacich hlasnych pazvukov nestali prve 3/4 halucinacii za vela. Ano, dokazali odprezentovat urcitu clivost po, ale sme v siedmej epizode a mysteria, ci dokonca hororu sme videli ako safranu. Velke sklamanie. Uz to nejako dopozeram, ale je to takmer skoda investovaneho casu. ()