Réžia:
František FilipScenár:
František FilipKamera:
Jiří KadaňkaHudba:
Jacques OffenbachHrajú:
Josef Abrhám, Dagmar Havlová, Petr Haničinec, František Němec, Oldřich Kaiser, Václav Sloup, Petr Nárožný, Václav Postránecký, Ilja Racek, Petr Kostka, Petr Štěpánek, Kateřina Macháčková (viac)Obsahy(1)
Klasická opereta francouzského skladatele německého původu Jacquese Offenbacha na stále aktuální téma, kdo je větší zloděj - banda loupežníků, nebo knížecí pokladník? (Bontonfilm)
Hrajú
Josef Abrhám
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (divadelný záznam)
Hráči (1983) (divadelný záznam)
Dagmar Havlová
Československo
Najlepšie filmy:
Gazdina roba (1992) (divadelný záznam)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Petr Haničinec
Československo
Najlepšie filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelný záznam)
František Němec
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Ucho (1970)
Oldřich Kaiser
Československo
Najlepšie filmy:
U Tlučhořů (2010) (divadelný záznam)
Rozčarovaní (1982) (TV film)
Přišel na večeři (1981) (divadelný záznam)
Václav Sloup
Československo
Najlepšie filmy:
Gazdina roba (1992) (divadelný záznam)
Romeo, Julie a tma (1959)
Marketa Lazarová (1967)
Petr Nárožný
Československo
Najlepšie filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (hudobný videoklip)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Václav Postránecký
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Ilja Racek
Československo
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelný záznam)
Petr Kostka
Československo
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
Vyšší princip (1960)
Petr Štěpánek
Československo
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Kateřina Macháčková
Československo
Najlepšie filmy:
Scapinova šibalství (1980) (TV film)
Rusalka (1975) (TV film)
Netopýr (1981) (TV film)
Carmen Mayerová
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Krvavá svatba (1987) (divadelný záznam)
Smutek sluší Elektře (1991) (divadelný záznam)
Ljuba Krbová
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Tři spory (1981) (seriál)
Jaroslav Moučka
Československo
Najlepšie filmy:
Světáci (1969)
Čarodějův učeň (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Stella Zázvorková
Československo
Najlepšie filmy:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (divadelný záznam)
Kolja (1996)
Luděk Sobota
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Julie Jurištová
Československo
Najlepšie filmy:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Princ a Večernica (1978)
Arabesky (1987) (TV film)
Karel Augusta
Československo
Najlepšie filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jaroslav Mareš
Československo
Najlepšie filmy:
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)