Pán Deeds je všeobecne obľúbený majiteľ pizzerie v malom mestečku, kde žije jednoduchým a šťastným životom. Jedného dňa však nečakane zdedí miliónový podnik a ocitne sa v úplne odlišnom svete. Všade naňho striehnu reportéri - jedna z nich s úmyslom za každú cenu vyhrabať naňho nejakú špinu. Ako majiteľ podniku sa musí brániť špinavým praktikám veľkého biznisu. Pán Deeds sa presťahuje na Manhattan, aby sa ujal nových povinností, dostane osobného komorníka a zdanlivo je z neho príslušník smotánky. V skutočnosti však ostáva obyvateľom malomesta a svojou originalitou privádza ostrieľaných Newyorčanov do úžasu. Deeds veľmi skoro zisťuje, o čo v živote ide v orvom rade... A ešte aj to, že peniaze síce menia všetko, ale nie každého. (oficiálny text distribútora)

ZnalecH

Velice příjemná romantická komedie. Účelně to bylo přihlouplé, což bylo v nějakých momentech ve prospěch, ale občas ne. Herci do toho dali vše. Pěkný nápad, ale zpracování trochu pokulhávalo. ()

PanPaniscus

Komu se líbila romance u Pohádek na dobrou noc, musí se mu líbit i Deeds. Relaxační komedie, od které člověk nemůže nic velkolepého očekávat, a tak ani nemůže být moc zklamán. ()

Kubaaaa

Takovej dobrák jako je Deeds snad ani nemůže existovat. Místy až přehnaně hodný, že to působí trošku nepřirozeně. Jinak je to ale klasická komedie, u které se zasmějete. Příjemný film. ()

filip289

Ďalšia pohodová Sandlerovka ako stvorená na víkendové popoludnie. Áno, určite sa dalo z toho vyždímať viac, Deeds je miestami až taký dobrák, že to pôsobí neprirodzene. Ale aj tak je to veľmi sympatický, vtipný film so skvelými hercami aj vo vedľajších úlohách (Torturro, Avari aj Conchata Ferrell a najmä ŠKÚĽAVEC BUSCEMI) a je to ideálna oddychovka. ()

Shitonit

V půlce jsem zjistil, že už jsem to viděl. Přesto jsem vydržel, a přes pár drobných hluchých míst, to ve mě probudilo nekonečný pocit blaha a radosti. Dobrý, výborný, dějově místy k popukání, na závěr návod ke spokojenému životu. ()

ANTYCHRYST

Klasická Sandlerovka.. :) tentokráte teda po jeho boku není Drew .. asi si chtěl užít romantické závěrečné libacky i s jinou herečkou :) pobaví malé Role známých herců.. :) 65%...... ty malá běhno :) ()

Marcus.das

Fantasticka komedie Sandlerovskeho typu. Kdyz je clovek naladen na spravnou vlnu, hrozi, ze bude trpet 96 minutovou kreci bricha z duvodu nepretrziteho smichu. Proto "slabsi povahy" nedivat:)) ()

rob_troy

Steven Brill snažící se diváka zabavit natolik, aby všem těm kravinám opravdu věřil. Perfektní námět pro komedii, který byl většinou chvil opravdu zmařen, nebo naprosto zničen. Adam Sandler je zde snad jediný, který děla to co má, aby z toho udělal ,,trhák´´. Chválil bych jen a jen jeho za herecký a bavičský výkon. ()

Brano

Na základe dvoch, troch vtipných scén by som tento film nenazýval komédiu. Takisto má tie "emotívne" scény zrovná za srdce nechytili. Ale má to pozerateľný dej (síce nie príliš originálny, ale to mi v tomto prípade vôbec nevadilo) pri ktorom človek môže úplne vypnúť a zároveň aj príjemne herecké obsadenie, ktoré robí tento film znesiteľným. Taký pohodový snímok na odreagovanie. ()

ostravak30

Typický film na tři hvězdy. Pro něj se hodí označení neurazí, ale nenadchne. Zkrátka, nepopadal jsem se za břicho, ale pár úsměvných momentů tam najdeme. Adam Sandler už ale hrál v lepších kouscích. Winona Ryder zase podle mého není příliš nadaná herečka, ani tady se mi herecky nelíbila, za to je neskutečně krásná a sympatická. V menších rolích vidíme i další známé komediální herce. Navíc příběh je také dost průměrný. Vypadá to slibně, chasník z vesnice přijde do velkoměsta, má velmi dobré srdce a všechny tím překvapí. Ostatně za chvíli se budu dívat na podobný film Seber si svých pět švestek. Jenže v tomhle snímku k tomu musíme ještě přičíst ty miliardy a pak lásku. Celý ten příběh má ale jednu vadu. Je trochu naivní. Vlastně je naivní až moc. Adam Sandler nepřekazí plány na rozdělení společnosti, ale prostě je ukecá. Něco ve stylu: „My nechceme miliony, budeme mít všichni dobré srdce." Kdyby to tak skutečně v životě fungovalo. A pak tu máme dobrý konec v podobě odhalení nového majitele a syna starého pána. Ten konec je tak dobrý až je naivní, na druhé straně, od filmů dobré konce čekáte, když je nenajdeme v životě, ne? No a já pak ještě kvituju s nadšením, že konečně alespoň v jednom filmu nepokazil něco chlap, ale dolízat musela ženská. Takže skončím slovy z úvodu. Mám A. S. rád a tím spíš jeho filmy, ale tohle i přesto nebude patřit k mým oblíbeným filmům. Znám i jeho lepší. Nenadchne, ale neurazí. ()

Gamekeeper77

Některý vtípky jsou dost povedený, některým se smějete pro to, jak jsou přiblblý. Prostě klasickej Sandler, u kterýho si ofouknete a pobavíte se, teda jestli máte jeho humor rádi. Já jo. 70%. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,8/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 22% :D, Audience Score - 59% | FDb.cz - 69,9% | No, Možná je Mr. Deeds poměrně typická sandlerovka - bláznivá, chvílemi trapná a spol., ale podobně jako u "Kliku" je prostě něčím výjimečná. Trapných scén je minimum, Adam je kupodivu docela slušný, Winona zase půvabná a zábavu obstarali John Turturro či Steve Buscemi. Už i námět vypadá docela dobře a nakonec z toho rejža a scenárista vytěžili mnoho velmi zábavných i pravdivých (...a přirozeně pár pitomých ;) scén - no a my se po tří a půl hodinové fušce (Kmotr II) zkrátka perfektně bavili :) 70% P.S. Už i za Johna McEnroea prostě musíme přidat ;D ()

mirkath1

Teda vidět Steva Buscemi v téhle roli, hihňala jsem se a to tenhle výraz nesnáším :) Celkem slušná předvídatelná komedie a to Sandlera moc nemusím. ()