Pán Deeds je všeobecne obľúbený majiteľ pizzerie v malom mestečku, kde žije jednoduchým a šťastným životom. Jedného dňa však nečakane zdedí miliónový podnik a ocitne sa v úplne odlišnom svete. Všade naňho striehnu reportéri - jedna z nich s úmyslom za každú cenu vyhrabať naňho nejakú špinu. Ako majiteľ podniku sa musí brániť špinavým praktikám veľkého biznisu. Pán Deeds sa presťahuje na Manhattan, aby sa ujal nových povinností, dostane osobného komorníka a zdanlivo je z neho príslušník smotánky. V skutočnosti však ostáva obyvateľom malomesta a svojou originalitou privádza ostrieľaných Newyorčanov do úžasu. Deeds veľmi skoro zisťuje, o čo v živote ide v orvom rade... A ešte aj to, že peniaze síce menia všetko, ale nie každého. (oficiálny text distribútora)

spaceboyCZ

Film, ktery me presvedcil, ze Sandler je svym typickym herectvim vyjimecny. Mnohymi zatracovan a nepochopen, ale tenhle film mi otevrel oci. Adam je dobry, ale neni holt pro vsechny. ()

mis-ko

Humor Adamaa Sandlera je násilný a nie veľmi vtipný, tento film je však aspoň trochu svetlou výnimkou. Naho ho ťahá hlavne John Torturro a epizódny John McEnroe. ()

themic

Naprůměrná pohodová komedie, taková lepší klasika Adama Sandlera. Nuda možná jen někdy, ale jinak film celkem dobře vyplnění. 70% ()

Z0oMb3E

AAAAaaaaaa... Ja toho Sandlera tak neznášam. Je to stupídny herec bez štipky talentu. Čo sa stane keď dáte primitívovi úlohu prostého primitíva? Odpoveď: Primitívnosť. Dajte mu balík prachov pošlite ho do mesta a nafrnkne si prvú (ako to povedať slušne) čo mu vbehne do cesty. Hviezdu dávam foot-fetišistovi komorníkovi, ktorí je podľa mňa najvydarenejšia postava filmu. ()

ArsenalEagle

Příjemně zahraný dobrák se srdcem na pravém místě. Sandler jako ostatně vždy odvedl dobrou práci, Turturro byl také skvělý a Buscemi aka "Crazy eyes" tomu byl korunkou. Škoda jen pár scén, kde se film snažil být vtipný až moc. ()

Her0.89

Typická sandlerovka s obvyklým kýčovitým koncem. Já tyhle typy filmů moc nemusím... vlastně nemusím hlavně toho Sadlera. Ale ne, že bych chtěl shodit celý film jen kvůli Sandlerovi. Pár pěkných okamžiků tam bylo... třeba John McEnroe... "Víš jak, trochu jsem se rozčílil, ale to ty znáš." ;-) ()

kaylin

Adam Sandler v tomhle filmu baví trochu umírněně. Přece jen je vidět, že tahle role měla být pojata trochu jinak. Pořád hraje burana, ale už není nijak retardovaný a na druhou stranu se ani až tak moc nepitvoří. Zajímavým momentem je skutečnost, že to není on, kdo by měl co napravovat, ale tahle odpovědnost je přenesena na někoho jiného. Skvělé postavičky hlavně v podání Torturra nebo Buscemiho. ()

jajinka

Klasická americká komedie, která se snaží být za každou cenu co nejvíce vtipná (asi jako český Kameňák), až v některých místech moc vtipná není... Ale za podívanou stojí... ()

slunicko2 odpad!

Neuhodnete, co udělá Longfellow Deeds se čtyřiceti miliardami (!) dolarů. Neoriginální nicméně příjemné téma doplácí na vskutku příšerný scénář s příšernými dialogy a především hloupými či trapnými (tak půl na půl) vtipy. ()

Desperado

Je to sranda, niekedy drsná, ale to už k Sandlerovým komédiám patrí ako k dobrým špagetám chutné víno. Ale zasmial som sa párkrát. ()

katuska138

Adam Sandler není zrovna mým oblíbeným hercem, ale tohle je prostě zábava. A co, že je to od začátku víte, jak to všechno dopadne, ty vtípky jsou k popukání. ()

Aleee89

Další z řady komedií, které se na nás každoročně valí. Tahle patří mezi ty relativně dobré. Ne nejlepší, ale dobré. Člověk se zasměje, námět není nejoriginálnější, ale rozhodně se z něj dá těžit mnoho... ()

GILLWANDER

Sandlera veľmi nemusím, nemám rád jeho grimasy a celkový jeho gumený ksicht a ani tento film nebol výnimkou, kde zase robil zo seba debila. No nebol by som to ja, kebyže sa na tejto blbosti aspoň trošku nepobavím. Slušné to bolo no dobre určite nie. Priemer. 55% ()

rakovnik

Tento film je profláklá šablona o prostáčkovi se srdcem na dlani, který se dostane do "high society", zklame se a nakonec je z něj Popelka/Popelák. Trpěl jsem nudou a odporem ke stále se opakujícím klišé a násilí a závěru jsem se vysmál. Dvě hvězdičky - za Winonu Ryder a za zvukovou kulisu k víkendovému vaření. ()

Jonash87

Jeden z těch nejslabších filmů (možná ten úplně nejhorší, protože tu absolutně postrádám humor a taktéž zajímavější děj) A. Sandlera, kterého mám jinak docela rád... 30 % ()