Pán Deeds je všeobecne obľúbený majiteľ pizzerie v malom mestečku, kde žije jednoduchým a šťastným životom. Jedného dňa však nečakane zdedí miliónový podnik a ocitne sa v úplne odlišnom svete. Všade naňho striehnu reportéri - jedna z nich s úmyslom za každú cenu vyhrabať naňho nejakú špinu. Ako majiteľ podniku sa musí brániť špinavým praktikám veľkého biznisu. Pán Deeds sa presťahuje na Manhattan, aby sa ujal nových povinností, dostane osobného komorníka a zdanlivo je z neho príslušník smotánky. V skutočnosti však ostáva obyvateľom malomesta a svojou originalitou privádza ostrieľaných Newyorčanov do úžasu. Deeds veľmi skoro zisťuje, o čo v živote ide v orvom rade... A ešte aj to, že peniaze síce menia všetko, ale nie každého. (oficiálny text distribútora)

F2003F

Keď som to pred sto rokmi prvý krát videl ma to dokázalo celkom dosť dobre pobaviť. Dnes už naopak. Film je ok, v rámci Adamovej kariéry dokonca aj jeden z naj komických, ale zostarlo to rapídne. Pri porovnaní napríklad s nestarnúcimi klasikami Jima, aj keď si treba uvedomiť, že je to asi neporovnateľné. Na Mr. Deeds nedá zabaviť viac než raz. ()

Imouse

K Sandlerovi jsem si velice rychle vypěstoval solidní averzi a to již po shlednutí čtyř jeho skvostů. Toto je jedna z typických ukázek. Humor, který je určen pro věkovou skupinu, která je mi opravdu záhadou. Děj, který snad nemohl být provařenější a Sandlerovi grimasy, kterými se "proslavil" po celém světě. Pokud si svého času vážíte, tak se na tuto "komedii" vykašlete. ()

xander

Klasický a priemerný snímok s Adamom sandlerom, ktorý je skôr romantický, ale nájde sa tu aj typický sandlerovský humor. Sandler odvádza svoj štandard, Winona ryder prekvapujúco nieje príliš zaujímavá. Jednoznačne najlepší je John Turturro, šialenú kreáciu predviedol Steve Buscemi. Výsledok sú preimerné 3 hviezdičky, skôr pre fanúšikov Adama Sandlera. ()

PavHer

Jeden z mála filmů, který jsem viděl pod vlivem lehkých drog, a co si pamatuju, tak to bylo fakt cool :) takže radši dávám neutrální střed. ()

CuriousGuy

Docela pohodová komedie na takové to odpolední pokoukání. Na víkend hovadina jak dělaná. Občas padne nějaký vtípek, ale celkově je to až moc trapné. Nevím, nevím, tentokrát to Sandlerovi prostě nevyšlo. Takovému KLIKu se to nemůže rovnat ani ve snu. ()

Poga

Slušná komédia so Sandlerom, ktorý tu nie je za úplne hovädo. Dokonca sa to snaží mať aj slušnú príbehovú rovinu, viac menej to aj funguje. Lepší priemer tomu dáva krásna Winona Ryder. 60% ()

RomanBond007

Príjemná komédia, ale nič nové. Adam Sandler je sympatický herec, ale takéto komédie mu sedia. Režisér si týmto filmom veľmi v popularite nepomohol, aspoň čo si myslím ja. Napriek tomu film by som zaradil medzi rodinné filmy, až na pár scénok :D. Vtipné tak na tri hviezdy. 55%!!! ()

Pythonator

Pro Sandlera mám fakt slabost. Chápu, že někomu jeho styl humoru prostě nevoní, ale to není můj problém. Já se na jeho filmy vždycky těšil. Mr. Deeds je jeden z těch průměrnějších, ale i tak jsem se místy dost nasmál. Winona Ryder je dostatečně rozkošná, aby divák neměl problém se do ní zamilovat společně s hlavním hrdinou, takže spokojenost. John Turturro jako silný humorný doplněk, který dělá film mnohem zábavnějším, nemůže nepotěšit. ()

P@\/EL

Povedená komedie, u které jsem se opravdu dobře pobavil. Ono to ani nijak nejde, když Sandler vymýšli pořád nějaké skopičiny a vtípky. No a Buscemi, Turturro a krátce se mihnuvší Schneider zde byli vyloženě za úchyly největšího kalibru (v tom dobrém slova smyslu). Celý ten beztarostně naivní příběh plný pitomých srandiček možná trochu kazí až příliš romanticky laděný závěr. ()

KapitanKuraz

Tototuto je presne to preco mam Adamka eS rad. Na 50x to nema, ale to asi nic a tak, ci onak 99% lusk, ole. PS TOP hlaska "chod dole, pouzijem ciernu nohu". ()

Miroslav.Zac

Sandlerovi role nesmělých (v tomto případě i rýmujících) troubů sice pasuje, ale tady to moc nefungovalo. Nicméně je tady dost jiných herců, kteří vyplňují to komediální vakuum,, které po Sandlerovi zůstává, a tak každý, kdo si film pustí, dostane příjemnou a celkem i vtipnou komedii. ()

spexina

Ráda bych dala pět hěvzdiček, protože jsme se u tohoto filmu opravdu pobavila, ale musim jednu ubrat kvůli zbytečným nechutnostem. ()