I Wanna Dance with Somebody

• Česko Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (viac)

Film je emotívnou a srdcervúcou oslavou života jedinečnej a nezabudnuteľnej Whitney Houston, jednej z najúspešnejších speváčok v histórii pop music. Whitney Houston už ako dieťa rada spievala so svojou matkou Cissy v kostole v New Jersey, ale ani vo sne by ju nenapadlo, že sa stane speváckou ikonou svojej generácie. Snímka nás prevedie životom,kariérou a veľkolepými vystúpeniami s najobľúbenejšími hitmi nezabudnuteľnej Whitney Houston. (Itafilm)

Sopholojong

Spomedzi nedavnych zivotopisnych filmov s hudobnymi ikonami je tento jeden z tych horsich (holt zivot Whitney bol menej zaujimavy nez ten Eltona Johna, alebo Freddieho Mercuryho). Napriek faktu, ze snimka trva takmer 2 a pol hodiny, evokuje pocit vystrihanych scen (nahle prechody, bizarne vstupy a existencia urcitych postav). Menej priamociary pristup mohol byt prinosnejsi (z filmu som mal rovnaky pocit ako z Respect o Arethe Franklin - solidna produkcia, fadne spracovanie). Jedinym elementom, ktory si odviedol svoju pracu nadpriemerne je chameleonska Naomi Ackie, vyborne aproximujuca "ozrato-zdrogovanu" spevacku. A jedinou zaujimavou scenou je prave strihova sekvencia z vystupenia onej titulnej piesne I Wanna Dance... s prechodmi do stupania na hviezdny vrchol. Ked uz zivotopis Houstonky, tak poriadny dokument od Netflixu, ak vas pochytila nostalgicka tuzba vypocut si jej nestarnucu hudbu, tak potom vedla do ikonky Youtube. ()

Dechman

Bez tých pesničiek by vlastne samotný film ani neexistoval...slabý odvar. Scenár som očakával trošku dramatickejší, keďže príbeh poznám... ()

JB001

Tento hudební žánr sice nebyl a není můj cup of tea, ale zpracování osudu WH se mi líbilo. Drogy jsou svinstvo a štěstí si za prachy nekoupíš ()

JJaannee

Film mě nechytil, tak jak jsem čekala. Je to hezké vyprávění o jejím životě. Whitney Houston jsem milovala už jako dítě a film Osobní strážce miluji dones, stejně jako její skladby. Její hlas byl dokonalý, ještě teď mě běhá mráz po zádech, když ji slyším zpívat. Škoda jí. Rozhodně je dobře, že film vznikl, alespoň pro fanoušky. ()

HarryCameron

V roku 2012 svet prišiel o jednu z najvynimočnejších speváčok vôbec, o 10 rokov neskôr v kinách pristál len priemerný film ktorý mapuje jej život. Snímka nám síce zrozumiteľne ukazuje podstatné momenty v živote Whitney, avšak chýba tu z môjho pohľadu niečo, čo by v divákovi dokázalo zanechať rovnako silnú stopu ako jej famózny hlas.  Musím sa priznať - napriek tomu, že milujem piesne Whitney Houston- že až v tomto filme som sa dozvedel, že mala bisexuálne sklony. Možno- ak by sa rozhodla žiť s jej priateľkou Robyn, namiesto "feťáka" Bobbyho - bola by ešte nažive a mohli by sme sa z jej koncertov tešiť aj dnes. Ktovie . . . 68 %, hviezdu navyše dávam za to, že vo väčšine piesní vo filme znie originálny a nezameniteľný hlas Whitney. ()

dr.Queen

Bohemian Rhapsody hodilo velmi vysokou laťku, všichni si myslí,že natočí podobný úspěšný film,ale není to vůbec jednoduché.Jo a po Freddiem, druhý nejlepší hlas ()

TeaWithMilk

Optimismus začátků a úspěchů vystřídá nervní očekávání neodvratné sebedestrukce hlavní hrdinky. Bohužel její motivace směrem k takovému cíli není dostatečně vysvětlena a film se tak veze pouze s jednoduchým vysvětlenim, jak si lze snadno a nenápadně koupit drogy při autogramiádě... Jinak ale velice uvěřitelné a pohlcující po hudební a pěvecké stránce. Film tedy vtáhne, ale nevycucne - obohatí tudíž svého diváka jen částečně. A Stanley Tucci opravdu skvělý, jeho manager si vždy podmaní scénu... I na úkor samotné Whitney. ()

Beltrix

FIlm, který kromě skvělých písniček (v originále od Whitney) nenabídne žádné nové informace - měla úžasný hlas a problém s drogami. To ví asi každý. Herecké výkony jsou dobré, ale nemají nijak velkou příležitost se projevit. Byť má film přes dvě hodiny, tak působí pouze jako sestřih informací o jejím životě, bez nějakého komentáře či hloubky. Rozhodně se nejedná o film, který bych musela vidět znovu. ()

Nataraja

Raději pusťte jakýkoliv dokument o Whitney... tohle oživlé leporelo, je tragický výsměch tak silnému životnímu příběhu... škoda ()

Radeck

Dnes poprvé bohužel s přestávkama. Film není skvělý abych mohl zrovinka vyzdvihnout něco co by stálo za úvahu ale není to taky úplně blbý film, úcta k snad největší zpěvačce 90ek je znát a málokterá zpěvačka ve mně vzbudila toliko emocí až jsem se v jejím zpěvu mohl toho všeho sní až fyzicky dotknout. Takže film za tři ale když to je Whitney její příběh a já jí mám rád takže jedna hvězda navíc jen pro ni protože si ji zaslouží jako málokterá jako vzor pro ostatní slavné zpěvačky třebas jako Mariah Carey která se Whitney vždy chlubila právem. ()

brand28

Je to takový nemastný neslaný. Ale asi to bude tim že máme v hlavě trháky jako Bohemian Rhapsody a Rocketman. Přece jen úžasná hudba a skvělý hlavní herecký výkon to vytáhli na 4* ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna