Winstonův tým dokončuje plán a je zmítán spory. Winstona uchvátí Cormacovi agenti, i tak se ale podaří rozpoutat nekompromisní útok na hotel. Počet mrtvých roste, Cormac ztrácí zábrany a je ochoten vyhodit všechno do povětří, jen aby hotel nepadl do rukou Winstonovi. (Prime Video)

Rocky88

Monumentální zakončení. Konečně měla každá minuta drive, akce bylo po strop, stylizace a hudba využity naplno. I ten Mel dostal konečně víc prostoru. V minulém komentáři jsem vyjádřil přání o přehlídce nápadů a tu jsem dostal. Už ona bitka v telefonní budce (zdravím Joela Schumachera) dala najevo, že tenhle díl bude tím nejlepším. Musím ale přiznat, že je jasné, že seriál vznikl nápadem na poslední díl a dvě epizody na ni nějak nabalili. Ne vysloveně špatně, ale stopáž předchozích dvou dílů byla zkrátka přepálená. Celkově to ale určitě za zkouknutí stojí, i víceré. ()

dannyyy

Po prvních dvou dílech bylo zde akce dost. Dívčí válka na střeše byla efektní, včetně závěrečné fatality. Úplně jak ze série Mortal Kombat. Hodně se střílelo, vybuchovalo a digitální krve bylo dostatek. V tomto díle se nudit nebudete. Hodně ale seriálu pomohl Mel Gibson, který mě bavil nejvíce. Jsem rád, že tvůrci šli cestou méně dílů s delší stopáži. I když se seriál celkem povedl, tak chtěl bych to vidět ještě jednou? Ani ne. Rychle na něj zapomenu. ()

fabecc1222

Konečně také pořádná akce, takže ze všech tří dílů je tento na závěr ten nejlepší. I tak si ale nedokáže obhájít svojí obří stopáž. Scénáristicky je vidět, že to tvůrci chtěli všechno na závěr uzavřít, takže je všechno různě polepené, aby to jakž takž dávalo smysl, ale velký zážitek z toho divák stejně nemá. ()

molcan2

Epizóda 3 seriálu The Continental je ukážkovým príkladom premrhaného potenciálu. Dejová línia, ktorá mala byť základom epizódy, bola namiesto toho zmätenou kašou, v ktorej si diváci len ťažko spájajú jednotlivé body. Bojové scény boli rovnako sklamaním, s nevysvetliteľnou choreografiou, v ktorej jeden účastník neustále čakal na ostatných, čo z konfrontácií vyčerpalo akýkoľvek pocit vzrušenia alebo realizmu. Čo je skutočne mätúce, je existencia žiarivých desaťhviezdičkových recenzií. Buď majú títo recenzenti nevysvetliteľne nízku latku kvality zábavy, alebo, čo je ešte znepokojujúcejšie, existuje možnosť, že tieto hodnotenia nie sú pravdivé. Je skľučujúce pomyslieť na to, že úprimnú kritiku môže prehlušiť niečo, čo sa zdá byť buď platenou podporou, alebo vážnym nedostatkom vkusu niektorých divákov. Nedostatok súdržnosti v deji epizódy a trhajúce bojové sekvencie vyvolávajú vážne otázky o smerovaní seriálu. Diváci sa pýtajú, či tvorivý tím, ktorý stojí za seriálom Kontinentál, stratil cestu, alebo či sa vyskytli skryté problémy ovplyvňujúce produkciu seriálu. Nech je to akokoľvek, tretia epizóda zlyháva na viacerých frontoch a zanecháva fanúšikov túžiacich po strhujúcom príbehu a dobre vykonanej akcii, ktoré by mali definovať seriál tohto kalibru. ()

johnsnow

Nemôžem si pomôcť ale hoci bol tretí diel najakčnejší tak priniesol pár až moc veľkých fakapov a trebárs postava policajtky doslova tam nemusela byť, šak ty vole jedna nič extra scéna pre ňu v závere aby akože dačo urobila. No ale stále je to fajn, akurát som čakal, že v poslednej scéne bude Mcshane a že sa objaví aspoň jeden náznak na Johna Wicka. ()