Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

JB001

Pohodová zábava na sobotní, prázdninový večer, když je venku vedro. Mám sice raději filmy s JB007 nebo s Ethanem Huntem, ale v tomto případě jsem tu feministickou verzi byl schopen zkousnout ()

HMTD

Místy mne to baví víc, než poslední Bondovky. Má to šmrnc, trochu zápletky, vlastně i herci nehrají zas tak hrozně i když co si budem Gadot není oscarová herečka. Chtělo to o něco lepší scénář, ale na Netflix film je to super a kdyby se i Bondovky vrátili od důrazu na Thriller zpět k akční pohádce pro dospělé, byl bych spokojený. U tohohle bych se nebránil dvojce, která by mohla přidat víc humoru. ()

Baru.Class

Hodně feministický počin, kde jsou všechny ženy na intelektuální a fyzické megaúrovni a nedělá jim problém cestou z práce v MHD hacknout intergalaktickou stanici a do toho skákáním v pěti kilometrech nadmořské výšky kompletně popírat jakékoliv fyzikální zákony. Neskutečná blbost, která by byla alespoň částečně polknutelná, pokud by se zařadila do žánru superhrdinskejch fantasy počinů. ()

Kyrgyzstanec

Skvělá premisa, co klade nejdůležitější otázku současnosti: Jak naložíme s vyspělou AI? Na rozdíl od většiny akčňáků good guys i bad guys schvalují drsné metody pro záchranu světa, akorát se neshodnou jaký svět budují. Bohužel, druhá půlka sjede do takových stereotypů, že se zdá, že scénář psala AI a veškerá nuance, morální šeď a tvůrčí odvaha jde z okna. ()

Mukade

zvejkal42  ♥  ((: .................................. "heart" will win in the end and u "heart traitors" will ha've to pay a bit for "recovery" ()

frenkie

Film je zcela generickou variací na x krát viděnou záchranu světa před zlým uzurpátorem. Nuda nuda, šeď, šeď. Spousta úplných nesmyslů, logika si dává často oraz, nepřesvědčivé triky. Takže jediné, co stojí na filmu za vidění a slyšení, je casting. Gal Gadot na ozdobu,  Jamie Dornan pro ženskou čast publika. Za zmíňku ještě stojí ještě Matthias Schweighöfer, který se u Netflixu docela uchytil, Sofia Okonedo a v malé roli se představí i značně zestárlá Glen Close. Na jedno odpoledne na Netlixu se to dá přežít, ale že bych si to někdy pustil znovu, nehrozí. 3* s odřenýma ušima. ()

Polux

5/10 | Nezdolný podžánr "chicks with guns" se navzdory nevalným kvalitám a finančním výsledkům prakticky všech svých zástupců (čest osamoceným výjimkám) znovu hlásí o slovo:-). Jména z řad hereckých hvězd přicházejí a zase odcházejí, jednou jde o sólovku, jindy se vsadí na týmovku, někdy je oblíbená šablona obohacena o špionážní tématiku a sem tam si tvůrci na pomoc přizvou divácky vděčný eRkový rating, aby publiku ukázali, že tentokrát to myslí opravdu vážně, ale obecný vzorec je u všech podobných žánrovek stále stejný. | Průměrná akce, v minulosti již mnohokráte viděný příběh, samotný děj od začátku do konce plný klišé, nevýrazný záporák, nesmyslný MacGuffin (který dokáže ovládnout, případně zničit, celý svět, protože tohle tady už dlouho nebylo:-)) a samozřejmě nesmí chybět nějaké "šokující" plot twisty (ideálně týkající se identity hlavního padoucha). A nejnovější ukázka rutinní pásové výroby Netflixu v podobě laciné kopírky série M: I na tom není jinak. | V případě castingu Netflix vsadil na jistotu (aneb když je ve středu dění silná ženská hrdinka, tak je třeba zavolat de Armas nebo Gadot a pokud nebudou mít zrovna čas, tak se spokojit s MBB:-)) a dopadlo to jako obvykle. Gadot hraje svůj standard, tj. tváří se drsně nebo odhodlaně, Dornan nemá dost prostoru na to, aby ukázal něco více než jen jednorozměrnou škatulku jako z učebnice (přičemž jeho záporácká povaha je jasná předem s ohledem na fakt, že jde vedle Gadot o jediné slavnější jméno v titulcích), otravný Schweighöfer se ke slovu (naštěstí) moc nedostane a zbytek místního osazenstva pak nestojí vůbec na řeč. Jistou polehčující okolnost představuje tempo, které je přes vydatnou stopáž slušné, ale na něco více než víkendovou žánrovou spotřebku to nestačí. | PeZet ()

Lailath

Ó môj bože... Tak neskutočne trápne, zbytočné, predvídateľné, prízemné a lacné až som sa musela smiať. Vlastne už dávno som sa tak dobre nezasmiala. Preto dávam tú jednu hviezdičku. A ani to nieje komédia... Mimochodom rozmýšľam aj nad tým, či je možné obsadiť toľko nesympatických hercov do jedného filmu. Včetne Gal... A áno je to možné. ()

feds1

Jamie Dornan nech radsej toci dalsie 50 shades. Na neho sa nedalo pozerat. 2 hviezdy za Gal Gadot, inak hrozna vykradacka Mission Impossible ()

CheeseFigure

Dostal som blbinu s Gal Gadot (ktorá možno nevie hrať, ale zase má charizmu), akčnými scénami, na ktoré sa zle nepozeralo a jedným prekvapivým twistom. Jasné, dej je v dnešnej dobe už prevarený, proste zase treba zastaviť šialenca, ktorý ide po super-výkonom počítači schopnom zraziť svet na kolená. Ale bavilo ma to. Čakal som väčšiu hovadinu. A na záver by som vytkol jednu vec popisu - ,,Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností". Ono totiž to znie, že Gadot začína jak chladný vykonávateľ rozkazov a postupne sa poľudšťuje, ale ona bola ľudská už od začiatku. Takže tak. ()

Raid91

Tohle nebylo vůbec špatný. Akce je většinu času sice bez nápadu a dost digitální ale vyloženě hrozná není, na Gal a Aliu se skvěle kouká a zvrat uprostřed filmu jsem ani nečekal. Klidně bych si dal sequel. Krásných 7,5/10 a jako páteční film od Netflixu na pohodu ()

Merotren

Netflix dělá to, co umí nejlépe. Každý rok si stěžovat že nemají prachy a ztrácí předplatitele a přitom každoročně vydají několik takových fláků za 200 mega! Tentokrát si zkusili udělat vlastní Mission: Impossible, který ale selhává naprosto ve všem o co se pokouší. Je to nudné, předvídatelné (to jako vážně někoho překvapil ten "zvrat" v půlce?), hnusně vypadající (opět), líně napsané, viděno tisíckrát a lépe, špatná choreografie akční stránky a ještě hůře natočená. A jak už bývá zvykem i špatně zahrané. Tady nemá cenu mluvit jenom o Gadot, jelikož všichni tady stáli za hovno. Když máte i špatně napsané a zahrané postavy, proč se vůbec pokoušet kolem nich budovat něco dalšího (totální waste některých herců a jejich postav: Glenn Close na jednu a půl scény wtf). I ten Red Notice bych si dal radši než tohle. Ale stejně se jako vždy kouknu no to, co nám Netflix přinese příště, i když nechápu, proč si to vůbec pořád dělám. 3,5-4/10 čistě z dobroty srdce. ()

Pengs

Vlastně úplně zbytečný film. Gal Gadot neumí hrát. Žádný pokus o něco nového. Trapný záporák. Proč to nemůže mít cca 90 minut? ()

patient333

Hm, ťažká nuda. Nemastné a neslané, bez charakterového vývoja, s nudnou zápletkou a nulovým vtipom. V podstate slabá napodobnenina mission impossible. Jediné, čo ma na filme bavilo je začiatok, ktorý ako tak ušiel, no potom to išlo hodne rýchlo a hodne strmo dole vodou. Bohužiaľ to nezachraňuje ani moja obľubenkyňa sexy Gal Gadot, ktorá maximálne strúha drsné ksichty, ale inač nič nepredvedie. Ostatní, že absolútne nič nepredviedli s výnimkou Matthiasa Schweighöfera. Netflix zas prepálil peniaze na zbytočnosť, ktorú mohol radšej investovať do kvality miesto kvantity. Toto stojí si pustiť tak maximálne do pozadia pri partičke gorotiek. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (viac)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (viac)