No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

JanniV

No, comment. :-D kingik, ty seš ale kretén. Kotěnočkin ho začal točit v roce 1969. Toma a Jerryho viděl až na videu v roce 1987. Takže tvorbu seriálu o vlkovi to nijak neovlivnilo. Zaplať pámbu. ()

Peggyyy02

Jako malá jsem tuto pohádku milovala. Později jsme si ji pouštěli na základní škole o ruský jazyk. Frázi Ну, погоди! Asi nikdy nezapomenu. ()

3Libras

Jedna z mála dobrých vecí, ktorá k nám bola importovaná v tých časoch zo ZSSR. V určitom zmysle to boli fajn časy, keď hlavná postava rozprávky tam vkuse mohla pobehovať s cigaretou v papuli. A držal niekto palce vôbec tomu slušňáckemu pionerskému zajacovi ? ()

Catr854

Můj nejoblíbenější kreslený seriál vůbec. Když jsem byl malý, nemohl jsem zameškat ani jeden díl a hrozně jsem nenáviděl zajíce. Vždy, když se vlkovi něco stalo brečel jsem. Zasloužených 5 hvězd. ()

Va3sek_here

Skvělý seriál, u každého dílu se i já v 19 nasměji a je to fakt skvělé. Zajíc a vlk jsou velmi vtipní stejně jako spousta scén ze seriálu. Velmi dobrý seriál, takže 9,5/10. ()

Aleshgang

Za mě lepší než Tom a Jerry. Kouřicí vlk byl vždy vtipný ale nikdy nevyhrál😩. Ale příbehy vtipné. Jeden z několitset večerníčků mého dětsví. ()

tofri

Sovětský kultovní animovaný seriál mého mládí vysílaný ve večerníčku. Vlk se žvárem v tlamě věčně honí chudáka zajíce, ale ten nad ním vždy vyzraje. Měl jsem i tu digitální sovětskou hru ну погоди! kde vlk chytá vajíčka do košíku. Barevně jsem měl šanci seriál vidět až v devadesátých letech minulého století kdy konečně k nám do domácnosti zavítala barevná televize na dálkáč. ()