No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

Perfo

Vlk se žvárem co neúnavně pronásleduje vychytralého zajíčka, kterého by nejradši viděl ve svém žaludku. Taková pěkná ruská variace na Toma a Jerryho... ()

crozet

Vrchol kresleného seriálu mého dětství a snad nejoblíbenější a moje (NAŠE!) nejžádanější látka na plátnech (nebo látkách) kinosálů, kam jsme v té době chodili každý pátek s družinou, ne-li o víkendu nebo v týdnu se zákonnými zástupci, jinými členy rodiny či jinými členy svého bezprostředního socialistického životního prostředí. Nejen při vzpomínkách na iniciační masívní útok na svou capartskou bránici nemohu v žádném případě hodnotit objektivně - činím tak ale s o to větším osobním přesvědčením. ()

dawe787

Klasická ruská pohádka na díly. V té šedi a nicotě za komančů to bylo příjemné dílo. Takový východní Tom a Jerry. Nelze opravdu nic vytknout. Snad jen, že mi bylo občas vlka líto a někdy jsem mu fandil. ()

Jeremiah

Ve své době Tom a Jerry "východního bloku". Ale musí se přiznat, že velmi zdařilý - výborná animace, děj, jenom člověk někdy nevěděl, jestli fandit vlkovi, nebo zajíci. Výborně jsem se bavil dříve i nyní, a mám informace, že když se nějaké dítě na západě k tomuto dílu dostalo, byl tento seriál i u něho jako jeden z nejlepších. ()

Jera

Pamatuji, jak jsem se jako malý díval na na VHS, když jsem simuloval nemoc a nešel jsem do školy. Podkreslující hudba mi ještě teď zní v uších. Tohle snad musel vidět každý. ()

Vilg

Vlk pálící dřevomorku, fízlounští medvědi. Nu, pogodi! bylo mé dětství a závan doznívajícího sovětského programu na bůhvíčem. Anebo jsem to znal z VHSek? Už si nevzpomenu. ()

Amplifier

Výborný seriál, jeho velkou předností je jednoduchost, prostě jen sednete a v pohodě koukáte. A další velký plus je muzika. krasných 90% ()

gombarix

V dětství se mi to normálně líbilo, ale po opětovném zhlédnutí po letech mě zaujalo, jak je tento seriál bizarní a plný šáhlého humoru. ()