No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

PROCESOR

Husákovy děti, mají za povinnost hodnotit 5*! Ne, dělám si prdel, ale je fakt, že se na to rád podívám znova. Tom a Jerry a strejda Skrblík byli ještě daleko. Bylo to sděláno v SSSR, ale sem přesvědčen, že s tím Kačerem a spol. se mohli směle rovnat. A ani animovaná tvorba v tehdejším Československu se neměla za co stydět. Vznikla spousta hezkej pohádek a večerníčků. Jo a bacha největší Borec sem byl já, protože mi Ježíšek (né Santa Claus) nadělil digitální hru Nu pogodi! Kde vlk chytal do košíčku vajíčka co snášely slepice. Myslím, že můj osobák byl něco málo přes 500 vajíček. ()

forsythia

Tohle se mi neokouká nikdy. Směju se pořád stejně a je úplně jedno, po kolikáté. To bych konec konců ani nedokázala spočítat. Tom a Jerry nesahají vlkovi se zajícem ani po kotníky. ()

dr.fish

Jsou pohádky, které jsem v dětství miloval, teď mě vůbec nebaví. Jen počkej zajíci je nadčasový večerníček. Jako je Tom a Jerry hrou na kočku a myš, je Jen počkej hrou vlka a zajíce. Vše je dosti podobné, jen ta ruská verze je taková zemitější...100% ()

mortak

I po těch letech je to naprostá bomba. A to kvůli dokonale synchronizované hudbě s honičkami. Je to pastva pro oči a sluch sledovat dokonalé propojení pohybu animovaných postaviček a hudby, ten tanec vlka se zajícem, nebo spíše zajíce s vlkem. ()

otík

Skvělý večerníček, asi nejlepší mimo československou výrobu, i dnes patří k tomu nejlepšímu v krátkometrážní animaci, co lze vidět. Nu pogodi!!! PS: především prvních cca 15 dílů je opravdu skvělých, čím později však další díly vznikaly, tím mi přišlo, že příběhy byly hloupější. Kromě 18 původních dílů od Vjačeslava Michajloviče Koťjonočkina, vznikly i dva v r. 2006 od Kotěnočkinova syna Alexeje Vjačeslavoviče Koťonočkina (Na dovolené, Na chatě). Ty už ale mají jinou grafiku a příběhově to také není to pravé ořechové. Díly podle DVD od Urania (2005): DVD 1 - 1. Na pláži, 2. V lunaparku, 3. Všechny způsoby jak chytit Zajíce, 4. Sportovci, 5. Nové nápady Vlka, 6. Příhody na vsi, 7. Na silnici, 8. Nezapomenutelný karneval, 9. Není snad být televizní hvězdou. DVD 2 - 1. Nečekaná změna, 2. V cirkuse, 3. V museu, 4. Olympijské naděje, 5. Elektronický Zajíc, 6. Zaječí chór, 7. Pohádková ztráta paměti, 8. Jubileum Vlka, 9. V supermarketu ()

tom88

Výborný ruský, starý, kreslený seriál, ktorý pobaví, ale hlavne tích menších. Je tu kopec výborných nápadov a skvelých gagov. Trošku mi len vadí, že skoro každý diel končí nejako skoro aj keď ešte čakám nejakú srandu, ako keby súdruhom v koncoch dochádzal dych. Toma a Jerryho mám trošku radšej. 80%. ()

MJMilan

Nevím proč se každý starší 30 let pozastavuje nad tím, že Jen počkej je ruský brak. Možná proto, že v té době moc animáků nebylo. Já na nich ještě z části vyrůstal a Vlk a zajíc patřili k mým oblíbeným. Klasika! ()

sator

Existují ještě jeden, který je uveden mimo řadu seriálu, jako speciální edice. Je to dvouminutový díl s usmiřující vánoční tématikou roku 2017, s názvem "Поймай звезду", tedy Chyť hvězdu." Vlk pozoruje dalekohledem noční oblohu ze střechy domu, když tu spatří zajíčka. Neopatrné našlápnutí a vlk se vznáší volným pádem do ulic, kde naráží na zajíčka s vánočním stromkem, ten se dává na úprk. Honička končí v lese kde společně ozdobí vánoční stromek a raduj í se z Vánoc. ()

Decker

Hehe kdo by to do tech sibiranu rekl co? Ne delam si samozrejme srandu. Ruske pohadky byli vzdy krasne a tenhle vecernicek je dnes uz naprostym kultem. Skoda, ze uz delsi cas nebyl v reprize. ()