No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

Adhemar odpad!

Nesnáším! Takovou averzi jako k tomuto seriálu nemám snad k ničemu kreslenému. Když tento film vidím v TV, opouštím místnost, budovu, město... ()

Jezinho95

Tradiční seriál ze Sovětského Svazu. Při vzpomínce, jak jsem se na to jako malé dítě díval ve škole (sice dvacet pět let později po uvedení) převládá troška nostalgie. Dnes už mě to zas tak skvělý nepřijde (hlavně námět zkopírovaný z Toma a Jerryho je už ohraný), ale i díky pěkným vzpomínkám dávám 70%! ()

Volos

Nejoblíbenější pohádka mého dětství a to my není zdaleka 40....Také souhlasím, že to bylo lepší, než Tom a Jerry. Pěkně nakreslené a vždy vtipné... ()

Udet

..tak to je bezesporu ten nejlepší sovětský seriál který se v téhle zemičce promítal. ..vždy deset minut zábavy a smíchu, výborné scénky vždy umocněné geniální hudbou- naprostá absence jakýchkoliv politických narážek, kupodivu!!!!-v neposlední ředě skvělý dabing, ovšem pouze ten staršího data.. ..vždycky pobaví bez ohledu kolik je tomu- nebo i nám- vlastně let.. SKVĚLÉÉÉÉ.. ()

Dr.Zed

Jsem tímto ruským animovaným seriálem úplně odkojen. Otec dovez z tehdejšího SSSR (Rusko) když tam byl na vojenském výcviku promítačku a pásky z „Jen počkej zajíci“. V době komunizmu, kdy v domácnostech byla většinou jedna malá černobílá televize, jsme doma měli vlastní barevné kino. Zajícova a vlkova dobrodružství i po skoro půl století existence mě nepřestávají bavit, ty neztrácí na kráse za žádných okolností. Zůstanou mou součástí až do konce mích dnů. ()

MichalHavros

pá,pá,pá,pápápápárá,pá,pá,pá,párárárááá,pá,pá,pá,papapárááá,pá,pá,pá,paraparapapapa.... Kdo by tuto melodii neznal..:) Srdový seriál :) 5* ()