No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

J*A*M*A*L

Ruský Tom a Jerry. Zábavný, vtipný, zvířecí a hlavně v tom stylu, že se po celou dobu dva honí. Zkrátka paráda, i když se mi Tom a Jerry líbili přeci jen o trošku víc. ()

Itar

Je to ruský a snaží se mě to dohnat k nostalgii... ale tentokrát se to nepovede, kdepak... kult tam nevidím... vím, že spousta lidí jo, ale pro mě maximálně za ty tři. A srovnávání s Tomem a Jerrym některými dalšími uživateli... promnout oči a mrknout na to znovu... nebe a dudy... ()

Perverz

Někdo honí toto, jiný zase tamto. Vlk honí zajíce, buďto ho chce přefiknout nebo sežrat. Nejsou to kámoši jak hrom, a jestli budete kouřit cigára jako vlk asi zajíce nedohoníte. Je to nestárnoucí klasika. ()

Matematicka

Příjemná vzpomínka na dětství... Milá groteska, která se líbila mně a funguje i u mých dětí :-) Překvapilo mě, jak málo je to násilné. Pokud se vlk dostane do neřešitelných potíží, zajíc mu vždy ochotně pomůže, naopak ale samozřejmě nikdy ne. Ráda se zase někdy podívám. Zajímavé komentáře: sportovec, Radek99, gudaulin, Lima, Mariin. ()

Phorbo

Co říct o Nu, pogodi! Na některé díly se občas podívám, ale ze by mě to zase nějak bavilo... možná i jo ale pro mě už to je nuda :) ()

mythbuster

Parádní pohádka nemám slov. Jedna věc se mi tam strašně líbí , protože dnes už asi v žádné pohádce pro děti neuvidíte hlavní postavu(i když zápornou ) kouřit. A bez toho to prostě nejde, žádné lízátko nebo co mu chcou do te tlamý cpát to cigáro nenahradí. ()

amokey

Mám a měla jsem je vždycky radši než Toma a Jerryho...už jen ta úvodní znělka, to je nostalgie. Je to sranda, nedá se nic dělat, tohle je na 5*. ()

Mouzon

Viděno optikou dneška už by to nejspíše nebyla taková chachařina jako za starých dobrých časů, ale myslím si, že i s tím odstupem by to za to stálo... Z hlediska kultu samozřejmě jeden z nejlepších seriálů, co kdy byl stvořen. V premiéře jsem ho sice nezažil, ale přesto neztratil vůbec nic ze své krásy. Poctivě jsem vychutnával plnými doušky.........Dnes jsem po DLOUHÉ době viděl jeden díl a měním své prohlášení - chachařina je to pořád stejná!!! ()

kuckaAFC

Kultovní záležitost, se kterou mělo tu čest několik generací. Nezapomenutelná je píseň Vladimíra Vysockého při které zajíc laxně šplhá po laně na balkón. ()

Movie Gourmet

Legendární sovětský/ruský seriál, který jsem sledoval jako mladý. Dost slušná konkurence americkým disneyovkám a animákům od pánů Hany a Barbery. V podstatě ruská varianta na Toma a Jerryho. Verdikt: 5* a 80 - 85 %. ()

mira007

Základem mého dětství bylo čekání na moment, kdy ten vlk chytí toho hodňouše a nandá mu to za ty roky utrpení.... čekám dál. ()

jilda

Naprostá klasika mezi animáky. Vlk je ztělesněním nezávislého a suvereního grázla, už aby toho zajíce konečně dostal...... Na seriálu musím vyzdvihnout perfektní melodie, např. z dílu na Stadionu nebo na Silnici. ()

bidja

Jako školou povinné dítko jsme chodili na propagační filmy místo vyučování, jediné co nás trochu drželo byly krátké filmy. Pravda zavání to zakázkou na podobiznu Toma a Jerryho, ale vždyť je to takové slovanské a navíc klasické vlkovo retko už se dnes ani v Rusku nevidí. ()

Noddy

Parádny seriál. Pačil sa mne (a stále sa mi páči), môjmu otcovi a mame, a teraz je z toho unesený aj môj štvorročný syn. Dokonca som mu teraz našiel ďalšie dve pokračovania na ruskom webe - 19. a 20. diel! Nakrútil ich syn režiséra Viačeslava Koťjonočkina a venoval ich pamiatke svojho otca. Kto by si myslel, že je to len napodobnenina a slabý odvar tých pôvodných dielov, tomu prezradím, že sú určite lepšie, ako napríklad 17. a 18. diel a kvalita sa blíži k tým dielom zo začiatkov. ()