V zapadlém městečku Nejdek žije své rutinní životy skupinka svérázných přátel, kteří pomalu začínají přicházet o své ambice, mladickou energii i zdraví. Při vzájemných setkáních se Horst, Fery, Hugo, Pučma a Vladěna pravidelně nostalgicky vracejí do zlatých časů devadesátých let, kdy jejich tým získal mistrovský titul v národní házené. Ve sportovní disciplíně, která je tak trochu pozapomenutou sestřenicí mezinárodní házené. Z šedi všedních dní vytrhne zlenivělé sportovce pozvánka na první klubové mistrovství veteránů v národní házené na Slovensku. Není čas ztrácet čas, usedlost a pohodlí musí jít stranou. Teď je potřeba dát starou partu dohromady a za bojového pokřiku „Míč v ruce, národka v srdci“ začít společně trénovat na nadcházející veteránské klubové mistrovství. Nikdy totiž není pozdě. Dokud není pozdě (Voyo)

Massaro74

Stará parta bývalých hráčů TJ Nejdek v národní házené, dostane pozvánku na První mistrovství veteránů v tomto sportu na Slovensku... Seriál z nepříliš známého sportu mě bavil až do posledního dílu. Nebyl to sice Okresní přebor nebo Lajna, ale dobrý.. Spousta humoru, peprných hlášek a komických scén (plavání na asfaltu, konkurz na brankáře). Za mě nejlepší výkony od V. Neužila a M. Suchánka, ale ostatní nebyli pozadu. ()

Olík

Národní házená rovná se Michal Suchánek. Tak jak ho znáte z televize, tak jak ho vnímáte z posledních rozhovorů….prostě Suchoš. Nový Okresní přebor se nekoná, ale jestli jste fanoušky jeho stylu humoru, tak pro vás to nemusí být úplně na škodu. I jeho postava jako by kopírovala Michala Suchánka, jednoho z osazenstva Partičky. Dále tu je Martin Pechlát, herec, který přesně ví, co má dát své postavě. Petr Vršek, kterého jsem moc neznal, ale velmi příjemně překvapil. Stále stejný Jiří Langmajer, kterého už začíná být moc. Václav Neužil a jeho házenkářská variace na Robina Guhu z Lajny…..Neužil tohle umí a jeho Pučma je asi nejzábavnější postavou. Největší zklamání Jakub „Kašpar“ Špalek…..opravdu jsem se na Edu ze Šakalích let těšil, ale on úplně zapomněl hrát. A pak vedlejší účelové postavy. Kaňkovský, který si jede dokola jeden gag s oční vadou. Schneiderová za mrchy. Taclík protože je Taclík a nesmí chybět. Čím dál krásnější Rybová a nebo Filip Červenka, kterého je poslední dobou také všude plno i když moc hereckého talentu nepobral. Takže to máme jednoduchý situační  humor, postavy a postavičky, propocené dresy, národka v srdci….tohle asi pochopí jenom chlap, který (plácnu) do svých čtyřiceti kopal čtvrtou třídu v Horní Dolní a nebo oddaný fanoušek Partičky. ()

radeckator

Velké očekávání, velké zklamání. Bohužel urputnost, trapnost a velký prostor pro Suchánka to celé dost posílá šupem dolů. Velmi laciný humor. ()

LordMysti

Na poměrně bídnou českou tvorbu v posledních letech toto byla opravdu slušná nenáročná a pohodová komedie, která přesně splnila má očekávání - pobavit se. ()

Likan7

Po prvních epizodách jsem myslel, že to ani nedokoukám. Příšerný humor, příběh bez scénáře, trapnost střídá trapnost. Naštěstí šla kvalita ve druhý polovině TROCHU nahoru a dojel jsem to, ale nerozumím jak tohle mohl někdo odklepnout. ()

ANTYCHRYST

Jako čekal jsem větší pecku.. Ale tady to chtělo jen čas.. Postupem času se do toho člověk dostane :) Nejvíc je hymna... Nejlepší je Nejdek.. :) Pučma =Top.. nakonec pozitivní hodnocení :) není to úplná hytparada.. Ale jako příběh to celé skvěle funguje 85% ()

Hemlock

Seriál rozhodně neurazí, ale ani nijak extra nepobaví… Pokud divák přežije úvodní křeč, ve které se plácají první tři díly, dostene se děj do solidního tempa a i humor má tendenci gradovat. Bohužel Okresnímu přeboru nebo Lajně v tomto případě nejde konkurovat a pokud se dočkáme další řady, není vyloučeno, že tentokrát trénink vynechám - 40%. ()

koblenzer53

Suchánek je prostě ESO, co tomu dával říz, opravdu dobře jsem se zasmála. Langmajer taky, nebýt těch dvou asi by mi to přišlo průměrné.. ()

Cermicek

Jasně na Vyšehrad nebo OP to nemá, ale podle mě si to nezadá třeba s Lajnou (Jedničkou! Zbylý dvě byly kvalitativně o dost níž!). Mám rád Suchoše i jeho humor a královsky jsem se bavil. Za mě by tomu slušelo klidně i deset dílů! A Neužil výbornej!!👌👌 ()

Plastík

Tak mi je líto, že nevěděli, jestli to bude sociální drama, nebo sportovní komedie. Není to nic. A je to přesně tak, jako ten vztah toho pedofila - Horsta (myslím jen roli). Zoufalé. Moc zoufalé. Ty dialogy nemají šťávu. ()

rigby

Humor mi sedl a i přes jindy nezáživné sportovní prostředí jsem se bavil. Ono to zase tolik o tom sportu není. Jako spíše o mužských povahách. A okatých či skrytě jemných vtípcích. 4- ()

zodiak217

Tak tento seriál má fakt baví. Už dlho som nevidel komediálny seriál, ktorý by ma fakt rozosmial. Dobre na kombinované herecké obsadenie, príbehy aktérov a to, že turnaj zasadili do Serede na Slovensko má fakt pobavilo. Tie hlášky ma dostávajú. Je to také prirodzene vtipné a spontánne. Nie je tam cítiť silenost a zároveň je tam taká dedinská prirodzenosť. Výborný projekt. Doporučujem ako oddychovku na rozptýlenie. ()

nudlis

Sjel jsem to na jeden zátah a vůbec toho času nelituju. Oddechovka jako Most nebo první 2-3 řady Lajny, pohoda. Nečekal jsem od toho nic, spíš jsem byl skeptickej. A možná proto jsem to dokoukal a celkem se mi to líbilo. A protože nejde dát 3,5 hvězdy dal jsem 4. Za některý ty fórky, který jsem sám slyšel a prožil s kámošema. ()

tuctovychlap

výborné..napriek tomu, že a práve preto, že Suchan..svojráznosť prispatého Nejdku v (karikatúre/?/) charakteroch obyčpípl..bavil som sa..a ako to pocitovo započalo na troch, koniec seroše mi vytlačil splávek na pekných plných 5*..celkovo 80 %.. ()

Na Voyo míří tým opotřebovaných házenkářů

Na Voyo míří tým opotřebovaných házenkářů

25.03.2022

Voyo svým předplatitelům od 25.3.2022 nabídne každý pátek dvě epizody nového komediálního seriálu ze sportovního prostředí, Národní házená. Děj osmidílného seriálu se točí kolem partičky značně… (viac)