Hlavní motor týmu se ocitl mimo provoz a motivace všech podstatně klesá. Po neplánovaném a divokém večírku u Horsta na zahradě se ale Pučma odhodlá všechno vyřešit po svém. (Voyo)

Big Bear

,, Tady je mělko! Tady stačíš! '' --- Scénka na ulici byla fakt něco! :-)Musím říci, že Suchánek fakt překvapil. ten scénář není marnej. Skórka má navíc s režírováním těchto ulítlostí díky Třem tygrům zkušenosti a tak to vypadá, že tady všechno sedlo jak sedýnka na hrnec (nebo tak nějak). * * * * ()

Necrotongue

Tak jo, čtvrtá epizoda mě už regulérně bavila. Pravda, nebylo to nic pro diváky, kteří očekávají hluboký umělecký dojem a zamyšlení nad pomíjivostí života lidského, ale zase si nedovedu představit, proč by se takoví diváci pouštěli do sledování Národní házené. Já očekávám jen to, že se zasměju u nenáročné podívané. Nenáročný je tento seriál od začátku, a teď už se u něj můžu i zasmát, takže máme splněno. / Poučení: Po ulici nikdy neplav znak, neuvidíš na dopravní značení. ()

tuctovychlap

súhlasím s (doteraz) osamelým komentujúcim ohľadom stúpajúcej úrovne..možno nie kultúrnej z pohľadu Zlaté kapličky..ale..kulturní dění má více podob..a táto mi k sobotnému popoludniu vyhovuje viac než dobre..smejem sa často.. ()