Osemnásťročný Matthew Kidman je mladík, o ktorom sa dá povedať, že donedávna ani poriadne nežil. Jeho skutočný život sa začal až v momente, keď sa zoznámil a zamiloval do svojej novej susedky, krásnej a zdanlivo nevinnej Danielle. Keď Matthew zistí, že to úžasné a dokonalé dievča, ktoré si vysníval a ktoré sa stalo jeho láskou je bývalá pornohviezda, jeho existencia i vnútorný svet sa otrasie v základoch... Danielle má na Matthewa silný vplyv. Vďaka nej sa mu podarí vystúpiť z ulity a odhaliť starú pravdu o tom, že kvôli človeku, ktorého milujete, niekedy musíte riskovať úplne všetko... (TV JOJ)

andaa

Nemžu si pomct, ale mě film prostě nebavil. Celá konstrukce příběhu je naprosto neuvěřitelná a psobí na první pohled jako nesmysl. Nesympatičtí mi byli i všichni herci, šroubované dialogy. Situace ani hlášky mi vtipné nepřipadaly a celkově to působí extrémě uměle.Hezký je ovšem závěr a pointa, jestli se to tak dá nazvat. ()

Puol

Teengerska komédia, ktorú som pozrel až do konca (jedna z mála) a dobre som sa bavil. Pornoherečky su v podstate úplne normálne fajn baby. Čím viac takých filmov pre tých puritánov za morom. ()

boyd.

Když se na to podívám znova a zase, tak se mi to líbí čím dál tím více! Někteří by to zařadili do kategorie průměrného výplachu pro náctileté puberťáky, ale já ten film fakt miluju, možná i proto, že jsem pořád náctiletý puberťák:))) Elisha je opravdu k sežrání, Emile Hirsch odvádí slušný výkon a oba dva se dobře doplňují, bravo! jeden z mých oblíbených filmů. ()

P.J.2

Narozdíl od jiných Teenagerovských komedii tahle není trapná..je vipná, osvěžující a mimoto v ní hraje Elisha takže není co dodat. ()

Páně

Ale jo dalo se na to koukat, to mě dost překvapilo. Stejně jako poměrně kladné celkové hodnocení zde. Občas jsem se opravdu zasmál, to je nutné přiznat. Konečně pořádný film pro vztahové outsidery, kde si mohou láskyplně "slintnout na vestu" při představě, že by se podařilo sbalit ženu jejich snů. Moment, vlastně já jsem ten kdo si slintnul. Aha..., no nevadí. Opravdu celkem dobré a ani připitomělá závěrečná pointa finále to zase tak moc neshazuje. ()

Radek.SCH

Co to mělo vlastně být? Romantická komedie? Teenagerovská komedie? No, to je celkem jedno, ale tak jako tak se mi to vůbec nelíbilo. Hirsch a Cuthbert mi byli krajně nesympatičtí. Celé to vypadalo jako nějáký klip z MTV: všechno extrémně barevné, krásné a dokonalé a že je to INTELIGENTNÍ? Tak to jsem nepostřehl. ()

Colleague

Už čekam, jak mi za tohle hodnocení někdo vynadá. Ano Elisha byla super, víc než super plus pár fórů, ale tim to hasne. Nikdy jsem nebyl moc velký fanoušek teenagerovských komedií, kdy je na začátku všechno jasný (aspoň to kdo s kym) a ten typ humoru jde taky mimo mě. Kdyby však Elishu zasadili do nějakýho pořádnýho dospěláckýho filmu, kde by mohla uplatnit svoje "přednosti", mohla by se prosadit stejně jako kdysi legendární Sharon Stone v Základním instinktu. Ještě mi napadlo, že by mohlo být docela zajímavé pozorovat, jak hodnotí kluci a jak holky :-) ()

mala_kea

No, moc prvků komedie to nemá, ale budíž, občas to bylo vtipné.Zápletka byla dosti ohraná, ovšem když se pořád větvila dál a dál na menší kousky, už to nabralo spád a mohlo to být ještě o 30 minut delší. Bavil jsem se průměrně, ale přihazuji hvězdu za úžasnou a sexy Elishu Cuthbert, která ve snímku opravdu válela ()

Pet 510

Překvapení. Vůbec nic jsem si od toho neslibovala a místo toho jsem zjistila, že se kukám na příjemnou teen komedii a existence koukatelné teen komedie je sám o sobě dost zázrak. Natož příjemné. Byl to přesně ten film, který jsem v danou chvíli potřebovala. ()

Rokle

Bombastická úvodní 1/3, kdy Elisha zlákává mladého nezkušeného mladíčka. Postupem času ovšem film ztrácí na tempu, přicházejí zbytečné postavy a zprvu náběh na velice solidní teenagerovskou komedii se vytrácí do ztracena. Hrozná škoda... ()

DHDV

Dokonalé to nebylo ale rozhodně to byla jedna z inteligentních komedií. Vážné scény, humorné scény a nějaká ta myšlenka… Takový „reálnější“ pohled na americkou kulturu a předsudky společnosti… ()

optimus0s

Pro mě hodně osobní záležitost, skvělá komedie, při který se vždycky zasměju, vždycky mi zvedne náladu. A plus ještě skvělý soundtrack, hlavně písnička Lucky man. ()

Hapretor

Jo, pobavilo. Tohle se nedá srovnávat s jinejma teen komediema, natož třeba s Prcičkama, protože vedle vtipu tomu nechybí i ta "inteligence". ()

Anduril

Je to lepší film z tejto kategórie, ale dosť vecí sa mi na ňom nepáčilo. Je dosť naivný, vstup do sveta pornografie sa mi zdá dosť hĺbkový na potreby filmu. Ak je točený pre teenage, tak je tam zbytočne veľa sexuálnych scén... proste ďaľší film čo človeka zbytočne vnútorne rozbije. Myšlienka na koniec bola pekná, ale za to všetko nestála. Mladšiemu publiku by som ho vôbec neodporúčal. ()