Zuzana (Kristína Svarinská) sa ako študentka na univerzite zamilovala do svojho profesora telocviku Honzu (Martin Hofmann). Honza však bol vtedy ženatý s Adélou (Jitka Čvančarová), s ktorou má deti Adama a Viléma. Honza sa teda rozviedol s Adélou a tá si našla Roberta (Jiří Vyorálek), ktorý sa kvôli nej rozviedol s Katkou (Anna Polívková), s ktorou má dcéry Júliu a Báru. Zuzana nemá deti, až teraz jedno čaká s Honzom a okrem toho sa stará o svoju babku (Eva Holubová), ktorá začína trpieť demenciou. Všetci títo ľudia musia spolu vychádzať, chodiť do školy, do práce, k zubárovi, na krúžky, na ragbyové tréningy, mať čo jesť a nezblázniť sa z toho. A presne o tom je život. A Striedavka... (Bontonfilm SK)

zulvisek

Film je taková oddechovka u kterého se člověk dost zasměje. Já jsem se tedy hodně bavila. Jen nechápu jak Eva Holubová v 63 letech mohla hrát senilní babičku 28 leté ženy. To mi přišlo od tvůrců jako dost přešlap. Jinak za mě tři hvězdy ()

IGATY

Po tom odpadu, co se poslední dobou produkuje, to je příjemná nenásilná komedie. Slušně herecké obsazení. Bránici jsme polechtali a o to jde.... ()

PepaPopper odpad!

Co to do prdele bylo? absolutní sračka, kde se všichni chovaj jak kokoti, lacině natočený bych blil. Scénář jede podle nějakýho mustru, který se využívá ve většině českých filmech už dvacet let. Nuda. Když čtu externí recenze, tak snad dostali za to zaplaceno, bože to jsou fakt žrouti hoven. ()

Calabria

Takový ten klasický český film do televize, není moc vtipnej, chytrej a dějově slabší. Normálně si ho nezapnes, ale když v tv zrovna běží tak už tak nějak dokoukas abys věděl jak to dopadne ()

Indio

Spousta témat k zamyšlení nezaachrani film kterej    už nepotrebuju vidět. Dobře se na nej koukalo ale tenhle vztah skončil kotě už se nesetkáme. ()

aliki78

No .. jak přes kopírak se seriálem Jedna rodina.... tak 85% je tam stejný. Chápu asi stejný námět.. Jedna rodina mě baví krapet vic tak na 60% Tohle tak 25%. Je mi jasné, že v seriálu se dá víc vše rozvést.. zde to bylo takové vše useknuté a chaotické. Vidět znova opět nemusím. ()

Irish Stout

Český film padá a padá do totálnej absurdnosti. To sú už stupídne seriály, bez pointy. Herci z renomé idú na casting do toho, to nechápem. ()

Korpy22

Film, který vznikl pro to, aby si večer sedla rodinka na pohovku a řekla si: “jé to je o nás” a obdivovali českou hereckou klasiku Holubová, Polívková, Hofer, Čvančarová.. Film špatný není, alespoň co se hereckých výkonů týče, ale bohužel celková zápletka a scénář je opravdu velmi prvoplánový a nezajímavý. ()

alienable

Ale no jó, rozhodně to bylo koukatelný. Žádná intelektuální hitparáda se nekonala, ale by snad ani nikdo nečekal. Ženský rugby super! Svarinská dráždivá, Čvančarová sympatická, Hoffman tradičně okouzlující. Slint. ()

kreyson13

Na tu bídu, která u nás vzniká, tohle byla koukatelná komedie na večerní gauč. Hofmann a Čvančarová to spolu umí (skoro jako Luďan a jeho bejvalka v MOST!) Mile překvapila Holubová, která tady nehrála uječenou megeru, ale roztomilou alzheimrovskou babičku. I ostatní obsazení bylo fajn a jak už někdo psal, ideální délka hoďka a půl. ()