Nikdo nevyvázne živý

• Veľká Británia No One Gets Out Alive (viac)
všetky plagáty

Zoufalá Mexičanka bez dokladů se nastěhuje do zchátralého penzionu v Clevelandu. Jenže to, co tam zaslechne a uvidí, ji rozhodně neuklidní. (Netflix)

Rooseman

Nuda. No One Gets Out Alive se tváří jako něco, co má hlubší smysl. Jestli tam někde je, nedostatečně ho však divákovi vysvětluje a proto působí jen zmatečně. Akce je až na závěr málo, všechny lidské postavy jsou nesympatické a závěr vás do říše fantazie rozhodně neodstřelí. Drhne to, dře to, bolí to. ()

Pitryx

No, atmosféru to má, to je fakt. Konec je sporný, já dávám jednoznačně dvacítku za nápad, ale ty scény s matkou si tam mohli odpustit. Tempo je sice trošku pomalejší, ale dá se to vydržet. Lehounce nadprůměrný snímek, jako stvořený ke koukání v noci a sám. ()

Taron

Ze začátku dost slušná atmosféra, ale příliš dlouho se nic moc neděje. A až se na konci dít začne, tak je to spíš k smíchu, jak blbý to je... Škoda, člověka chytne začátek a nakonec je z toho podprůměr. ()

Facerr

Divný bráchové maj ještě divnější krabici a v ní monstrum z jiné dimenze, které mohlo udělat slušný bugr. Místo toho párkrát vyleze jak na přehlídku a pak zase zaleze zpátky. Škoda promarněného potenciálu. ()

elanista1

50%. Nevravím že sa mi to nepáčilo, ale celý čas som čakal že sa to nejako prelomí a začne sa niečo diať. Vedľajšie dejové línie len vypĺňajú hluché miesta, aby to nemalo 50 minút. Super postava domovníka, neskôr aj jeho chorého brata trochu filmu dávajú šťavu, ale ani záver nedokáže tento mysteriózny horor vytiahnuť z vôd priemeru. ()

Nikolas__

Problém tohoto filmu je, že je strašně nezajímavě a nepoutavě napsanej, a ve výsledku bohužel i nudně napsanej. Chtěl bych strašně moc, aby se to povedlo více a bylo to tak nějak obecně "zábavně koukatelné", bohužel jak z hlediska postav, herců, gradování (to finále je tak divný, ty efekty občas, brrrrr..) je to jen prostoduchá šeď, se sem tam nějakou tou fajn scénou. ()

SpicyNugget

Mladá Mexičanka dorazí po smrti matky do států. Bohužel ale bez dokladů, takže je odkázána na pomoc přátel, kteří jí dohodí práci a bydlení. Nu což, zapadlý motel kdesi v řiti světa, který vedou dva labilové, jí přece postačí. On by možná stačil, ale když začne z odtoku sprchy slýchat hlasy a vidět ve snech železnou krabici, hází noha na ramena a chce zdrhnout. Jenže z motelu už cesta ven není… No, já to asi nepochopila. Duchové byli skvělí a konečná satisfakce taktéž, za to dvě hvězdy. Ale pointa mi asi utekla. Nic nebylo vysvětleno. Vagíno-hlavožer byl totální úlet, jeho existenci jsem nepobrala už vůbec. ()

stanyko

Vraj od tvorcov Ritualu - Netflix na mna skusil klamlivu reklamu a vyslo mu to. Jedine spojenie medzi tymi dvoma je predloha od rovnakeho spisovatela inac je to uplne iny team. Film sa da pozriet na raz, taka jednohubka. Ale nebolo tam nic extra zaujimave a zajtra si ho ani nebudem pamatat. 2* su asi aj vela. ()

veverysiak

Zopár zaujímavých naturalistických scén, jedna prazvláštna aztécka ohava a celkom podarená hlavná hrdinka, inak je to všetko klišé nevymykajúce sa podpriemeru, takže 20%. ()

Diaconix

Spojler. Jak maš na cypa zdravotni pojišťovnu, tak si musiš nalezt jiny zpusob jak přežyt a když se ti nabidne mizto tveho nezaživneho zvjerolekařa sympatycke aztecke monstrum, no neber to. Monstrum aji z jeho domkem vezmeš do dom a ve sklepje tveho penzijona jej pravidelně krmiž a tve zdravi jen kvete. Konec spojlera. Asyk to mi tepe v lebeni po zhlednuti snimka, kery je vyspojlerovany už v nazvu a paradně vysvjetleny na koncu. Zchatraly stary dům, změněny na “utulny” penzijon je jednou z hlavnich hvězd tohoto filma. Jeho chodby a temne mistnosti obsahuju skřypani, brekot, zvuky a naznaky, že se tu robi cosyk divne. Z prologa maž tucha, že rezidence je spojena z archeologycku expedicu do Střední Ameriky a jsou tu uložene artefakty z mise. A na tady tom se pak rozvine docela zajimavy přybjeh o ymygrantce Amber, dvoum pošukum a kundohryzc. Zpouztu scen ste už baj viděli, ale co už, na večer docela zabavna mysteryjozni hororova oddechofka. Zdař buch! ()

Lilith03 odpad!

Bez spojleru to dnes nedám. No takže shrneme si to... Hlavní postava z nějakého důvodu nemá peníze, dělá v nějaké divné firmě a obecně se setkává s mega divnými lidmi. Už na začátku by jí mohlo dojít, že ubytovat se někde, kde to pronajímají dva divní chlapy, kteří něco schovávají ve sklepě a nedokážou si tam udržet nájemníky je divný. Proč tam chtějí jen ženské a proč tam ty lidi jsou vždy jen chvíli? A copak ti hodní pánové asi schovávají v tom sklepě? Pane bože ženská, ty bys měla chcípnout už na začátku a všichni jsme si to mohli ušetřit... No každopádně pak tam máme nějaké divné představy, kdy tu ženskou osahává ruka, která vypadá jak od Frankensteina, je tam i nějaká divná ženská, co lítá po chodbě a bafá na lidi a taky tam jdou slyšet lidi, kteří tam vlastně nejsou a pak tam jsou za někdy vidět. No ale taky nedává to vůbec smysl, vůbec jako divák nevíte co je to za zjevení, čekáte, že to bude nějaká duchařina a ono hovno! Co se nestane, ti hodní páni, co vypadají už na první pohled jako magoři jsou nakonec vraždící psychopati, kdo by to byl řekl. No proč tam přišel nějaký chlap hledat naší hlavní postavu nám do konce našich životů zůstane záhadou, ale teď se připravme na velké ántré. Joo čekala jsem že ten sklep bude plný ženských nebo že to bude nějaká erotická mučírna, ale to co tam bylo bych fakt nečekala. Normálně tam byla díra, která vedla snad až do země nezemě, vypadala jak studna, ale byla hranatá a oltář se svíčkami. Když tam hlavní magor přivázal hlavní hlupačku, tak z tý díry normálně vylezla taková divná humanoidní ala vetřelec ala něco co jsem v životě neviděla věc, která osahává lidem hlavy. Na férovku jí sahala na obličej a ta ženská u toho měla z nějakého neznámého důvodu zjevení své nemocné toho času už zemřelé matky, která ležela v nemocnici a nejdřív ji tam chtěla, pak ji chtěla uškrtit... Nakonec tu matku zabila, ta potvora jí přestala sahat na obličej a velké ántré, ona zabila toho magora a toho druhého dala obětovat. Popravdě to vůbec nechápu, nechápu tu myšlenku, nechápu tu message, nevím zda je to teda sci-fi nebo duchařina nebo co to je, ti duchové tam nedávali smysl, ta potvora taky ne, ani ti chlapi,.. no prostě nic. Tohle je kekel na entou. ()

mikimiki09

Zoufalá Mexičanka bez zoufalých dokladů se zoufale ubytuje v zoufalém penzionu, kterému šéfuje zoufalec a jeho zoufalý bratr. Zoufale ji tam straší ostatní zoufalkyně, až se ve finále setká s nějakým zoufalým přízrakem a svede s ním zoufalý boj na zoufalý život a zoufalou smrt. Prostě jedna velká zoufalost. ()

Sopholojong

Dostat do ruk tento scenar Wan, tak by z toho urobil dalsiu hrozy-plnu delikatesu sezony. Schmatol ho vsak podpriemerny rutiner neznameho mena, snaziaci sa dve tretiny strasit par nevyraznymi buchnutiami dveri, alebo dunenim sprchy. Do toho az parodicke duo hotelovych buranov, sluziacich akemusi "del torovskemu" monstru (dizajnovo vyborne odvedene) so stokrat videnou modelovou hrdinkou "v nesnazich". ()

Zeuke

Takže nějaké strejda našel kamenou truhlu s něčím mrtvým, vzal si to domu, protože proč ne, že jo. Pak začal mumii v truhle dodavat ženský na požer a to včetně manželky a tak ho jeho dva synove vodkrouhli a začali sami dodavat truhle ženský, až se jedné povedlo zdrhnout, zmasakrovat bratry a stát se novou paničkou mumie z truhly 🤦‍♀️ ()

flyer.nick

Tvůrci se snaží tlačit na pilu a od první minuty budovat jakousi děsivou a temnou atmoféru. Moc jim to ale nefunguje a první hodina by se dala zmrsknout do pěti minut a výpovědní hodnota by byla stejná. Pak z krabice vyleze něco se zubatou vaginou a za minutu je po filmu. Spíš to mělo být naopak. Na konci tak zbyde až moc nezodpovězených otázek a jako celek to nedává moc smysl. ()

Corpse_Bride odpad!

Totálna sr---a. Ďalší shitný "horor" z produkcie N - tí radšej nech sa držia svojich seriálov ... Ľutujem, že som to vôbec dopozerala až do konca ... ()