Být Jamesem Bondem

• Veľká Británia Being James Bond: The Daniel Craig Story (viac)
Veľká Británia / USA, 2021, 46 min

Daniel Craig v tomto dokumentu, v němž hovoří s producenty agenta 007 Michaelem G. Wilsonem a Barbarou Broccoliovou, otevřeně vypráví o svém patnáctiletém dobrodružství v roli Jamese Bonda a dělí se o své osobní vzpomínky. Film je obohacen o dosud neviděné archivní záběry z kasovního trháku Casino Royale a nadcházejícího 25. snímku Není čas zemřít. (HBO GO)

Likan7

Pro mě tečka a rozloučení s Danielem Craigem, který Bonda transformoval do současného světa. Zajímavý dokument plný zajímavostí, souvislostí a nostalgie. Ke konci k tomu i pěkně emotivní a smutný, až je mi to dost líto, že Daniel končí. ()

Marty7CZ

Velice emotivní, husí kůže na konci a slzy teda taky.... Craigovky jsou elitní a novej 007 to bude mít sakra těžký! Tak pojď, Henry Caville, mnou vytouzenej novej Bond............... Moc příjemnej dokument za 85% ()

PlysovyMacko

Dozvedame sa tu o zakulisi bondoviek s Danielom Craigom. Producenti ho obsadili lebo v nom videli muznost a charizmu, ale ludia neverili, ze tu rolu zvladne a na zaciatku bol dost nenavideny, az Casino Royale vsetkym vytrelo zrak, hlavne scena ako vychadza vyzleceny z mora. Quantum of solace bol slabsi film kvoli tomu, ze vtedy prebiehal strajk scenaristov a natacalo sa bez poriadneho pribehu. Pocas natacanie Spectre mal Daniel Craig zlomenu nohu. Jedina vycitka k tomuto dokumentu je, ze bol kratky, v pohode by som pozrela aj dve hodky. ()

liquuid

Dojemny snimek o nataceni serie Jamese Bonda, ktery mi odhalil informace, o kterych jsem nemel ani sebemensi tuseni a poklona Danielovi, jak se popral s prvotnim naporem a se spectre. ()

Pete

Považuji se za poměrně velkého fanouška Bondovek, těch Craigových již tedy poněkud méně, každopádně informační hodnota tohoto medailonku pro mě nebyla příliš veliká. Je to vlastně jen vzpomínání Craiga a producentů ve chvíli, kdy je vše uzavřené a dořešené, nese se tedy už v odlehčeném a smířlivém tónu, přitom natáčení rozhodně nebyla žádná legrace. Já se ale u tohohle prefabrikátu prostě přes veškerou snahu nedokážu dojmout. Příště, pokud bych si chtěl ještě tuto éru připomenout, bude mi asi stačit několik trailerů za sebou (nebo rovnou některý z filmů), a bude to mít daleko větší efekt. Velmi slabé 3* ()

Feacher

Takový pěkný, svižný dokument, že kterého je opravdu cítit ta atmosféra zákulisí natáčení. Po návštěvě kina, kde jsem viděl No time to die, jsem si to pustit musel a stále si myslím, že éra Daniela Craiga je ukončena příjemně. ()

Polux

9/10 | Parádní dokument o Craigovi, který slouží jako (dojemná) rozlučka herce s postavou, které obětoval více než 15 let svého života. Craig, Broccoli a Wilson vypráví o jednotlivých craigovkách (u QoS se lehce dotknou kvality této bondovky a možných příčin) se záběry z natáčení a samotných filmů v pozadí. | Fakt, že se Craig při natáčení snad pokaždé zranil jsem věděl, ale překvapilo mě, že u Spectre točil tu jednozáběrovou předtitulkovku se zlomenou nohou, než aby zastavil produkci na několik měsíců. Prostě respekt:-). Dojde i na komentář ke slavnému výroku o podřezání žil namísto natáčení dalšího filmu a úplně nejlepší je závěr, kde se na place NTTD loučí Craig s rolí a Broccoli prohlásí, že netuší, jak by šlo Craiga překonat. Moc pěkný doplněk k NTTD, doporučuji:-). | PeZet ()