Adam a Barbara majú dovolenku, ktorú trávia vo svojom dome. Adam vytvára na pôde model ich mestečka. Barbara sa stará o dom. Majiteľka realitnej kancelária sa ich snaží presvedčiť k predaju domu, ktorý je pre nich veľký, ale obaja toto miesto milujú a predaji nechcú ani počuť. (TV Dajto)

Bugiii

Parádní odpočinková komedie o posmrtném životě. Má to vtip, má to styl, ostatně to má vše, co většinou mívají filmy od Tima Burtona. ()

Misterioso

Mezi fanoušky Tima Burtona nepatřím, některé jeho všemi vychvalované filmy mě zklamaly, ale tenhle se mi překvapivě líbil. Možná to bylo díky atmosféře, možná díky humoru, možná díky výbornému M. Keatonovi či mé oblíbené Geeně Davis, které tahle role krásně sedla. A když se k tomu přidá příjemná stopáž, tak je příjemný odpočinkový film na světě! Slabší čtyři. ()

blekekeke

Ou jéés, tohle si nechám líbit. Herci, hudba "Harry Belafonte", scénář. Přijde Burton, zamíchat / protřepat a supr podíváná je na světě :o))) ()

vilusinska

Bohužel musím říct že na to jaká je Geena Davis skvělá herečka tak tohle je snad její nejslabší film co jsem s ní kdy viděla.Vtipy nic moc a Michael Keaton,no o něm raději nemluvit,jeho role velice trapná a uhozená,bohužel.Viděla jsem tenhle film jednou a můžu s klidným svědomím říct že už si ho znova nepustím,nijak mě nezaujal. ()

marrrrian

Milujem, keď ma staršie filmy potešia tak, ako tento. Vždy z nich mám pocit, že som videl niečo, čo mi mohlo aj uniknúť a som potom ozaj rád, že sa tak nestalo..... Neobyčajné, zábavné, nápadité. Keatonovmu plesnivému Beetlejuicovi a mladej emo Winone, skvelo sekunduje labilne rozpoložená Kevinova máti (asi ho tretí raz už nenašli a takto ju to položilo) a v podkrový ustráchaný pár duchov mladomanželov. Všetky tieto špecialitky sú zabalené do snovej atmosféry a previazané stužkou absurdity. Bezchybná vec. ()

unclejack

Beetlejuice je film z roku 1988. Je to na ňom poznať , ale aj tak patrí do prvej komediálnej ligy. Spracovanie má , až na okato zastaralé efekty , odo mňa jednotku , pretože nikto , kto si pozrel čo i len trailer neočakával , že ho napr. príšera zo Saturnu ohúri svojim technickým spracovaním. Inak to bolo jediné , čo mi na filme vadilo. Burton spracoval dej perfektne , dobre vykreslené postavy na čele s Michaelom Keatonom , ale mne osobne sa páčili aj Winona Ryderová , či Geena Davis alebo Alec Baldwin. ()

pokormar

Jako malá jsem tento film zbožňovala. Hororové komedie nepatří mezi mé oblibené, ale toto se skutečně nedá brát jako "pravý horor" :). Je to příjemný film u kterého se nudit nebudete. Zajimavě natočeno v netradičním prostředí. ()

Jack_F.

Od Burtona mám oblíbené dva filmy mého dětství. Je to Beetlejuice a Střihoruký Edward. A proč? Protože to jsou defakto fantasy pohádky s opravdu skvělou atmosférou. To, co ovšem funguje u těchto dvou filmů zcela selhává u ostatních. ()

Kits

Takovouhle hororovou komedii jsem jakživ neviděl. Jistěže Danny Elfman tento film dokonale vyplnil svojí hudbou, Michael Keaton se svěle předvedl v roli Beetlejuice a režie Tima Burtona nemá chybu. ()

AnysekMel

Skvostně ujetý film sám o sobě, ale když se tam začalo zpívat, rozšířili se mi zorničky a v hlavě mi běželo: "TO JE TAK BOŽÍ! BOŽÍ! BOŽÍ! " ()

ariari

ups! nudné a detinské , dokonca aj na ten rok 1988 sa našli lepšie duchárske komky. Myslím, že z ľudí tu hodnotiacich hovorí skôr nostalgia za rokmi ich mladosti , ako od srdca vzdychnutie.Bóoože, taká hlúposť. ()

Maki.K

Film vnímám už od malička a ani tehdy, ani teď se u něj rozhodně nenudím! Poměrně jednoduché efekty jsou natolik excelentní, že se vyrovnají počítačovým. Klasika od Burtona nezklame!!! :) :) ()

Anetulicek

Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice...ani neviem čo vyzdvihnúť.. temná Winona? alebo uškriekaný pán Keaton, ? Každopádne, tá doba keď sa točili takéto SRANDY mala dačo do seba ... Keby som tento film videla prvýkrát ako dospelá, nešla by som snáď, ani na 1 *, ale keďže v tomto prípade zavážila veľká nostalgia tak za 3*.. ()

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

06.06.2023

Právě v těchto dnech probíhá ve Velké Británii natáčení nejnovějšího snímku populárního amerického režiséra Tima Burtona a zároveň pokračování jednoho z jeho raných děl po více než 35 letech,… (viac)

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

10.05.2023

Je to oficiální, studio Warner Bros. schválilo legendárnímu Timu Burtonovi (Ospalá díra, Střihoruký Edward) sequel k jeho kultovní hororové komedii Beetlejuice, v němž se vrátí jak Michael Keaton,… (viac)

Ztratí studia práva na slavné značky?

Ztratí studia práva na slavné značky?

04.10.2019

Jak je vidno z nedávného obnovení smlouvy na Spider-Mana mezi studii Sony a Disney, duševní vlastnictví je v Hollywoodu jedna z nejdůležitějších věcí vůbec. V podstatě stačí vlastnit práva na… (viac)