Život po večírku

• USA Afterlife of the Party

Cassie paří jako o život… až o něj opravdu přijde. Po smrtelné nehodě ale dostane šanci napravit všechno, co pokazila, a vysloužit si tak andělská křídla. (Netflix)

Kacitr

Bylo pro jednou příjemně osvěžující vidět hlavní hrdiny ve věku 25+, jak hledají sami sebe. Začínají žít, objevují svět a zjišťují, že každý okamžik tady je nesmírně vzácný. ()

Flopik

Aj napriek tomu, že takéto filmy celkom môžem, som sa veľmi nebavil.Po komediálnej stránke veľmi slabé, príbehovo už ale lepšie. Pozerá sa nato celkom dobre, nie je to nútené a Victoria je kočka. Určite by som to skrátil aspoň o 15 minút. Koniec celkom dojímavý ale mňa nechytil. U mňa za 3*. ()

BOURQUE

„Film tvojho života by mal byť taký, aby to stálo za pozretie.“ (voľne prevzatý a opravený citát) Nemôžeme vedieť, že kedy musíme opustiť tento svet a aké nedokončené veci zanechávame za sebou. Film Stephena Hereka operuje s dobre známym príbehom a snaží sa ho obliecť do moderných šiat, čiže hlavne pre mladých ľudí. Jeden z mnohých problémov daného výsledku je v tom, že film trochu stráca na univerzálnosti (napriek všetkej snahe), pretože, ako som to spomínal, je to hlavne pre mladých. Staršia generácia nájde len pár spoločných bodov. Škoda, že k svetu purgatoria nevenovali trochu viac pozorností. Záveru by mohli tvorcovia venovať trochu viac pozorností. Jeden z ďalších slabších miest sú herecké výkony. Victoria Justice v mnohých scénach podáva dosť povrchný výkon a k jednotlivým veciam nedáva takú vážnosť, ktoré by zaslúžili. Midori Francis a Robyn Scott, vedľajšie postavy, sú pevnejšími bodmi. Jeden z mnoho podpriemernejších filmov Netflixu, kde sa (opäť) potvrdilo, že k úspechu filmu musí byť v poriadku viac vecí. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Sharpooter

Další totálně špatný film od Netflixu. Herci, tedy v tomto filmu spíše herečky mi přijdou, jako kdyby hráli poprvé v životě. A hele hlavní herečka má na svém kontě 18 filmů a s toho se jen jeden pohybuje v červených číslech a to ještě hádám, že tam hrála vedlejší postavu. Scénář je odpadní, omlouvám se všem kterým se to líbilo, jako hlavní nápad špatný není, ale ta kaše okolo je prostě hrozná.. 2/10 ()

Blutarg

Z této komedie, spíše romantického příběhu, budou všechny romantické dušičky (rozuměj holky) pěkně načatý. A když k tomu přihodíš lahvinku dobrého vína a ne ten zbytkáč z ledničky, máš šťouch na 99,9 % jistej :) ()

scarlock

Jak se ze sobecke blbky stane uvedomela bytost, jen kvuli tomu musi umrit, ale zase muze v rajsky zahrade obstastnovat popikovyho buzka. Obsazeni vsech hercu paradni, az na hlavni herecku. Extremne nesympaticka s hloupou mimikou. Pribeh se vyviji i co se kvality, z naprosteho odpadu do 3*. Davam dve, protoze Justice. ()

Arkagas1989

Velice nenáročná komedie/drama, která cílí na to, že bychom si za života měli urovnat svoje vztahy a traumata, protože po smrti už na to nebude čas. Nebo ano? V případě Cassie, která měla tu výhodu dostat na svou cestu výš skvělého strážného anděla ano a tak je tenhle film sice komedií, která má ale i velmi příjemné dramatické a srdceryvné momenty. Victoria Justis jako Cassie byla fajn, moc mě potěšil Adam Garcia v roli otce. Není to celovečerák, od kterého byste se nemohli odlepit, ale já si to dala jako jednohubku k žehlení a bylo to fajn.  Teď přijde čas zase na něco více náročného. :) ()

riza-do

V první chvíli jsem si říkal jak moc průměrný emerický doják to může být. Pak jsem se zakoukal a zjistil jsem, že jestli je průměrný, tak velmi milým, dojemným, koukatelným a živým způsobem, o překonání vlastního sobeckého já, nápravě druhé šance až k odpuštění druhým. Koneckonců.. Kdo ještě nikdy nepřemýšlel o tom, jaké by to pro okolí bylo, kdyby umřel a jak by mohl ovlivnit jejich život? ()

Skrivan

Docela příjemná komedie. Šel jsem do toho s tím, že to bude jen další netflixovská blbost, ale docela příjemně mě to překvapilo. Hlavní hrdinka je sice zpočátku otravná jako jehovisti, co na vás zvoní při nedělním obědě, ale naštěstí velice brzo zemře a smrt jí přináší mnoho změn. Na scénáři si tady dali opravdu záležet, vtipy fungují a výborně využívají tématu život vs smrt. Zejména v druhé půlce ale bylo už opravdu moc těch až příliš sladkobolných scén. ()

Heywood

Život po večírku má pro mě překvapivě vysoké hodnocení (IMDb 59%), protože vyjma tří vtipných hlášek jsem na tomto filmu našel jen negativa. Hlavní hrdinka Victoria Justice , co se pro každý druhý nový záběr jinak obléká a je i jinak načesaná, pojala film jako sebe-reprezentaci a její grimasy mě v půli filmu už nudily. Midori Francis a Timothy Renouf se zjevně předháněli, kdo zahraje většího troubu s nervy nadranc z toho, že se mohou seznámit konečně po roce, co se potkávají. Ostatní herci byli nezajímaví a role matky v podání  Glorie Garcie, vypadající jako feťačka po odvykací kůře byla otřesná bez toho, že bychom se dozvěděli alespoň něco podstatného, proč jednala jak jednala, kdo je otec druhé dcery a kde je, proč nikdy první dceru nenavštívila apod. Do toho „hodná“ podnikatelka s cukrárničkou (Myfanwy Waring) ideální neobabča pro opuštěného tatíka mě uzemnila na druhou. Vyjma dobré hudby jsem neshledal nic, čím by se tento film lišil od tolika podobných, a že jich natočeno je požehnaně. Někdo tu rád užívá výraz „jednohubka“, ale ta mi v reálu chutná, zde je to spíše na vyplivnutí. 15% za hudbu a nikdy více. ()

Diaconix

Fajna duchařzka komedija ve stylu “A co když je to pravda?” o děvuše, kera je charakterem jak hajzel mysa - navenek samy lesk a uvnitř nasrate, ale kera mě fest pobavila. Konečně snimek, kaj děvucha kocha synka a synek děvuchu a, asyk i bo je jedna z robek duch, su skorem všeci akteřy skvostně bily (až na kratku scenu na začatku filma a jednoho kamoša tej duchařky). Čumim jak ščur do ryny, že to idě ajnfach natočit i dnez a mam radost a su dojaty jak panic po prvnim šťuchu. Zdař buch! ()

Cigalone

Aký film, taká recenzia. Veľmi príjemná, ľahká, večerná, romantická komédia bez rušivých elementov ku čaju a sušienkam po ťažkom dni. Lacná oddychovka s prežutým námetom v novom šate, pri ktorej sa dá veľmi dobre vypnúť. Ak recenzia, tak odporúčam k pozretiu. ()

AmunRa

Život po večírku je opravdu mizerný překlad názvu filmu, kde hrdinka zemře v prvních deseti minutách a dál funguje jako duch. Námět filmu je opravdu logika sama - během pěti dnů po smrti máš v roli ducha napravit svoje chyby, ale přitom tě nikdo nevidí a nemůžeš se ničeho dotknout. Frustrující. Filmem pobíhá Victoria Justice na speedu, která najednou jde do sebe a nějaký šok z vlastní smrti si nepřipoští, pokud má i jako duch pěkný ohoz. No dobrá, vypnout mozek a bavit se, pak to je možné zkouknout bez újmy na duševním zdraví. Nakonec se člověk i místy zasměje. ()

quokam

Biblickou teologii necekejte, spise takovou prijemnou moralitu. Trochu rusil priserny herec hrajici otce hl hrdinky, ktery se az tak moc snazil nevidet ducha, ze se z toho stala krecovita poza. 5/10. ()