Superhost

Rathalos

Tento thriller ma hlavne jedno velke plus a to herecky vykon Gracie Gillam,ktora by si mozno zasluzila takeho maleho Oscara,naozaj klobuk dole,no dalsie pozitiva som uz v tomto filme nezaznamenal,este ako tak koniec,vela veci totiz cloveka nastve,ako napriklad ten sikmooky,ktory by urcite vo velkom naplnil plienky hnedym obsahom...:-) ()

silentname

"Superhost" nie je filmom, z ktorého by podľa mňa reálne niekto padol na zadok. Koncept je starý, momentky veľmi predvídateľné  a dokopy ani raz nevytiahne čo i len jeden zaujímavý tromf. Miestami som mal pocit, že sa tvorcovia aspoň trošku snažili to nejakým spôsobom oživiť... a s prichodom Barbary Crampton sa otvárajú dvere nejakým nápadom, ale trvajú veľmi krátko a dokopy nič zásadné aj tak neprinesú. Jediná vec, ktorá je na tomto filme skutočne hodná pochvaly je Gracie Gillam. Tá si túto rolu musela neskutočne užívať a musím povedať, že ja som si to užíval s ňou. Inak sa ale dá o filme povedať, že vám prinesie presne taký typ thrilleru a slasheru, aký ste už videli miliónkrát. Nie je to také neskutočne nudné ako napríklad v prípade "The Open House", ale film nie je ničím ani inovatívny, ani veľmi zaujímavý. Proste čistý priemer. Funkčné... ale nič neprinášajúce. Hodnotenie: C ()

JASON_X

Nemám ani tak problém s tím, že z praštěného thrilleru se postupně vyklube praštěná moralizující satira. Má to tempo, dobře zahrané postavy a objeví se v tom i Barbara Crampton, moje oblíbená horrorová ikona. Určitě mě to víc bavilo než nebavilo. Jen je mi ten virtuální svět všelijakých youtuberů a vloggerů a influencerů zkrátka úplně cizí a nezajímá mě. ()

Morholt

Kluka, holka, chalupa a magor. Christensen si se scénářem hlavu moc nelámal a zvolil ty nejohranější postupy, jaké se dají v rámci žánru najít. Nic proti, ale aby film plně fungoval, musí chybějící invenci něco nahradit, ať už se jedná o herce, atmosféru či nějaké gore. Jenže ani jedno tu tak úplně nebylo. Copak Gracie Gillam, ta byla boží a tu psychopatku si užívala plnými doušky. Jenže ústřední dvojice byla párečkem kožených nesympatických jelit, kterým se nedalo fandit. Napětí bylo nulové a na nějakou mňamku došlo maximálně dvakrát. Nicméně posledních cca 25 minut bylo výborných a společně se záporačkou tahají film alespoň k průměru. Škoda že ta řežba nezačala dřív. 50% ()

SHI-SHA

Dva youtubeři, kteří se specializují na hodnocení penzionů, se ubytují v odlehlé chatě s příjemnou hostitelkou. Natáčení této epizody ovšem neproběhne úplně podle plánu. Mám pro podobné filmy prostě slabost. Prolnutí se současnou youtube kulturou velkým plusem! Bohužel jak už tu v komentářích zaznělo, konec mě úplně nenadchnul. ()

oveckaoa

Chlápek s ženskou mají na youtube kanál kde radí lidem s ubytováním. Jednoho dne točí díl kde je hostitelka divná a ona jim pak ukáže jak moc(dále nebudu spoilerovat). Za mě spokojenost 80 procent ()

Isomut

Nestáva sa často, aby bola hudba tak výrazná, ako v tomto prípade, kedy výborne doplnila film. Až by som povedal, že som si viac vychutnával scény s hudbou ako samotný film. ()

Zagger

jako 3/4 filmu jakztakz, ale ten konec? to si delaji srandu ne... takovy instant skluz do cecka jsem jeste nevidel, pohrbilo to cely film. Rebecca byla luxusne zahrana to zas jo, nez se to zvrhlo v nesmysly. ()