Hellraiser: Návrat mrtvých je poslední a nestrašidelnější díl zabijácké série. Zlo je opět stělesněno v postavě Pinheada (Doug Bradley), který vede armádu mrtvých, kteří vracejí k životu a mají ovšem velkou žízeň po krvi. Aby rozkryla jejich děsivé tajemství, pronikne do tohoto zabijáckého společenství reportérka v přestrojení Amy Klein. Každým okamžikem však může být odhalena a to by byl její konec… Je jisté, že Pinhead Vám, opět v celé své kráse, přinese další ďábelskou noční můru, na kterou jen tak nezapomenete! (oficiálny text distribútora)

panvasik

Opět a zas vítejte u kvalitního kopání vlastního hrobu hlouběji k samotnému jádru, protože to se tady začíná dít. Tentokrát se dostáváme do Rumunska a nic se tam neděje film ničím nezaujme a víceméně, jsem u filmu ani pořádně nevnímal a jenom jsem doufal, že to co nejdřív skončí. Vlastně ani nechápu proč si tak ubližuji, protože úplně zbytečně tohle sleduji,.měl bych si trávit čas u filmu, aspoň u něčeho příjemnějšího. Takže 2/10 ()

Étienne

Solídne dvojhviezdičkové žmýkanie hellraiserovského mýtu. Ale ako sa tá kocka stále objavuje na rôznych geograficky vzdialených miestach? Alebo je ich dokonca viac? Bota natočil v Rumunsku hneď dve pokračovania, štylisticky podobné, ale obsahovo (približne) rozdielne. ()

helraiser odpad!

Pro fanouška série je tento díl naprosto devastující a obrovské zklamání. Kde se hrabe na GENIÁLNÍ PRVNÍ DÍLY, které byly plné napětí, atmosféry tak husté, že by se dala krájet a hlavně Pinheada a cenobitů kteří procházeli celým filmem. Ne jeden fanda z této podivané hrůzou vyplešatěl jelikož tuto stupiditu opravdu nevydejchal. Mě tato blbost naprosto odrovnala a zanechala trvalé následky na celý život. Snad jediné co za něco stálo tak byly krátké stopáže s Pinheadem, které ovšem celý film nezachrání ani náhodou. Jojo, kde jsou ty časy kdy divák při sledování prvních dílů ani nedýchal a seděl přimražený na gauči hrůzou, která na něj dýchala téměř z každého záběru. Ano tyto časy už jsou dávno pryč a jak to vypadá tak se už jen tak nevrátí. Tak abych to tak nějak shrnul tento díl je nudná stupidita bez špetky atmosféry která si nezaslouží ani jednu hvězdu. ()

Al44...

Z původními díly to má společného jen velmi málo. Nyní je to kromě divného příběhu ještě okořeněno opravdu ubohými hereckými výkony. Pár scén docela ušlo. ()

Mandalorian

Sedmý díl ukazuje oproti šestému nové věci. Bohužel jich je ale moc a z toho film vybruslil prostě tím, že na dost otázek neodpoví. 40% SPOILER ! ! ! Dát do jedné z nejvíc vážných scén hlášku "Do prdele." Je naprostá retardovanost. ()

KUFI

Jmeno rezisera to vystihuje dokonale - nejhorsi Hellraiser co jsem videl (uz prekonano Hellworldem..). Pinhead se tam mihne az na konci a jenom proto aby dostal na prdel od nejaky kravy. Dalsi z tech filmu kde vsichni mluvi plynne anglicky, i kdyz sou z rumunsky prdele. ()

Alexandre

Výrazně lepší než zpackaný Hellseeker. Sedmý Hellraiser mě vtáhnul do děje už z prvních minut a bavil jsem se opravdu obstojně - atmosféra zde opravdu nechyběla, o pořádné lekačky taky nouze nebylo a krve jsme si užili dostatečně, tutíž ode mne silnější 3 hvězdy. ()

Likan7

Tyhle sequely s jinými než hororovými prvky mě baví víc než první díly, které byli šílený. Neříkám, že Návrat mrtvých je skvělá zábava, naopak, není, je to ale alespoň koukatelný. Jak už je ale u série Hellraiser zvykem, nejhorší na týhle sérii je scénář. A tady to je opět obyčejná bramboračka. ()

JohnZ87

Oproti předchozím filmům velký kvalitativní pokles. Film je až na pár výjimek protkán neskutečnou nudou. Pinhead už ani nemá takové charisma jako v předchozích filmech a celá ta zápletka s oživováním mi přišla totálně na hlavu. Navíc se vytratilo veškeré napětí a děsivá atmosféra, vzpomínám si jen na jednu silnější scénu krátce po začátku filmu. Tento díl považuji za zatím nejslabší z celé série. 40% ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: Totálně zbytečné "pokračování", pořád to stejné dokola. Ženská, kostka, řetězy, "noční můry", pinhead, konec. A pro změnu přidáme nějakou "sektu", no. ()

Luki.V

Jak vidím budu sám, ale mně se prostě DTV Hellraiseři líbí. Nepotřebuju 90 minut masakrů, cenobitů nebo psychedelických světů, stačí mi zábava a obstojná atmosféra. A to rozhodně Deader má, stejně jako dobrou kameru, hudbu a několik skvělých děsivých scén (v rámci DTV), hlavně návštěva bytu na začátku je skvělá. Efekty jsou taky nadprůměrné, teda pokud pominu závěr s "elektrickým výbojem". Tyhle flmy mám rád, podobně jako další DTV kousky jako Shallow Ground nebo Madhouse. ()

Havala

Tak to bylo šlápnutí vedle, neskutečně nudný díl, volil bych jiný námět, a trochu více krve:-) Ale počkejme si na další. 42% ()

Olafsson

Slabší díl s pár momenty kdy jsem byl fakt napjatej.. Ale na Karin Wuhrer se dá koukat takže jsem byl celkem spokojenej.. Jako vždy vizuálně pěkně zpracovaní Cenobites mohli dostat větší prostor podle mě, ne jen pár letmých minut na konci.. ()

Pitryx

Opět trošku slabší, co se týče cenobitů nebo pinheada. Jsou to zde vlastně už jen okrajové postavy v rámci příběhu, který je velmi dobrý. Bohužel, celé už to není ono. Také pochopení je trošku obtížnější, je toho dost nevysvětleno. ()