Detektívi Martin Rykl a Karolína Světlá prichádzajú do hotela, kde sa nakrúca súťažná kuchárska reality šou „Hľadá sa šéf!“. Jedného z finalistov našli mŕtveho a všetci prítomní sú podozriví z vraždy. Nesúrodá dvojica Rykl a Karolína sa počas vyšetrovania prvého spoločného prípadu konečne ľudsky zbližuje a Karolína navyše zistí, že kolega Krátký je v skutočnosti úžasným kulinárskym odborníkom a expertom na všetky druhy jedál. (TV JOJ)

honajz

Furt je to vykrádačka, ale přibylo docela chytrého slovního humoru, takže se u toho docela dalo bavit (a nemyslet na nelogičnosti). Falešný Ital byl skvělý a jsem rád, že jsem po čase viděl jednu z hvězd seriálu Hospoda ve větší roli. ()

Alementina odpad!

V rámci večera s rodinou jsem tohle musela přetrpět, doslova. Prostě blbý, strašně blbý, mně bylo za ty dialogy stydno. Ještě si říkám, jestli to Prachař za potřebí.. ale holt když jsem viděla , že Kotek i Dyk mají něco podobnýho, tak holt peníze nesmrdí. ()

otík

Druhý díl přináší malinko vážnější notu prošpikovanou mnoha a mnoha vtípky, podařenými dialogy i slušným dějovým zvratem. Díl se taky slušně naváží do dalšího primáckého krimi seriálu Polda. Zábavné. ()

meda2016

Kapitánka zocelená výcvikem natřásá ve znělce kotlík. Férovej chlap po tahu vystrčil ptákovej prostředník z taxi. Po takovém vtipném začátku už nejde postrčit laťku výš. Jedno podpětí stíhá druhé - Kdo vyřeší vraždu??? Kolovrátek s literárními pseudonymy .....Tohle bylo poslední podívání, co šlo snést.. Držte se. ()

Sfaxia odpad!

Sandeva je krásná holka, ale talentu je v ní opravdu pramálo. Její projev je podobnej projevu Křenkový. Věčně přinasraná, zadumaná.....jiný role snad nedostává a ani se nedivím. Ale sluší jí to, to zase jo. ()

Bingotrun

Původně jsem od seriálu čekal kriminálku, což byla chyba. Naštěstí je evidentní, že to má být prostě komedie, trochu v americkém stylu, což někdy tahá za uši, ale počet rozpačitých momentů vyvažuje nálož hlášek a absurdních nápadů. U mě dobrý. ()