Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Razzor_82 odpad!

"Neházejme dělobuch do žita." Další retardovaná slátanina bez scénáře a improvizace. V divadle tyhle dětinské gagy můžou fungovat ale celovečerák už je velké sousto. Teatrální přehrávání herců vede opět k totální trapnosti. Kozub by si měl dát pozor na to aby mu ten jeho retardovaný ksicht už nezůstal navždy, jak se v tom herecky vyžívá. Proboha, jak tohle může někdo pustit do kina? 0/10 ()

kluzo

Co to jako má být? 3 tygry mám rád, ale od filmu jsem čekal víc, než jen opakování klišé z jejich divadelních improvizaci... Chtělo by to kluci už víc než jen šilhajícího a pitvořícího se Štěpána Kozuba, rádoby ostravského burana v podání Alberta Čuby a scénáře na úrovni Babovřesk. ()

Ivo odpad!

Jako už jsem viděl leccos v tomto božím světě ... Ale tohle - to snad i kulturní kroužek chovanců bohnické kliniky by lusknutím prstu vytvořil radikálně inteligentnější a duchaplnější spektákl??  Dialogy (dá-li se to tak vůbec nazvat) odsýpaly asi jako po trojnásobné lobotomii všech zúčastněných ... a herecké "výkony" - to snad každý uschlý klacek na cestě je vážným aspirantem na oškara proti těmto "slavným" ostrawakům samolibě rozmazávajícím do kamery každý svůj náhodný retardovaný amatérský pištivý prd. A "scénář" a "děj" - no tady už mi asi přes veškerou snahu docházejí vhodná slova.  Přitom i totální demence může být super a člověk se válí smíchy (viz třeba Blbý a blbější apod.) ... ale tohleto celkově působilo jak nějaké vzrušující smažené h*vno po obrně posypané cukrem, pilinami a příbalovými letáky. Ale tak jasně, 2/3 čecháčkovské republiky z virtuálního Mostu a reálných chorvatských pláží se asi bude chlamat a pobaveně tleskat. Na ještě celkem roztomilého pražského týpka v ostravském gymu a jeho pár tehdy ještě vtipných a kreativních susedů zůstanou už jen dávné vzpomínky. Hoši, už to fakt raději zabalte, ztratili jste veškerou soudnost, toto je totální (s)mrduté dno (a spělo to k němu už docela dlouho). Tuž asi už teď jenom prachy z dolů uhelnych? ... Chichi huhu krá krá uéué bum (a na závěr Kozub se zapištěním přijde o zub) - aneb plus minus celá epopej v kostce? ()

NorseSword24

Pri Troch Tigroch a ich skečoch som mal zmiešane pocity. Nikdy som sa nijak extra nezasmial ale bavilo ma to. Inokedy ma to zase nudilo a prišlo mi to trápne. Ale na film som sa celkom tešil. Nijak extra ale zaujímal ma. Ááááá.... No. Nič moc. Karikatúrne hranie hlavných hercov mi prišlo extrémne trápne. Štěpán Kozub niekedy rozosmial, niekedy zabil cely vtip ale väčšinu času som mu absolútne nerozumel čo mu z tej jeho gamby uniká. Po prvej pol hodke som to už nevydržal a potreboval som pomoc. Po 2 pohárikoch vodečky som si to už začal užívať. A aj keď som sa potom dosť nasmial a na hercov som si zvykol, tak aj tak to bolo nič moc. Niektoré scény boli plné nelogičností len kvôli tomu aby bol vtip. A postupom času sa aj ten vtip vytratil. Ale to najhoršie boli asi herecké výkony Sáry Erlebachovej, ktoré sa rovnali školskému predstaveniu detí zo 6. triedy na zakladke. ()

Stíba

Tuhle trojici asi buď milujete nebo nesnášíte a těžko se dá stát někde mezi. Ve filmu je to koukám pro všechny ještě těžší uchopit než v jejich skečích. Já s nimi moc zkušeností nemám a tak jsem se s tím celkem pral a spousta vtipů a dění šla dost mimo mě. Občas na tom něco je ale pod kůži se mi tímhle filmem určitě nedostala, někdy mi to přijde prostě takové dětinské až primitivní. ()

DAPDO

Je to strašná kokotina, ale kdo má rád humor Třech tygrů, tak u toho v pohodě vydrží. Zbytek ať si film ani nepouští. ()

bararich8

Je třeba si přiznat, že skvělý humor Třech tygrů funguje v impro prostředí, ale tady to tak nějak vůbec nefunguje a nedrží pohromadě. Jako je tam několik super gagů, ale jinak se stačilo podívat na trailer a viděli jste asi to hlavní. Bohužel, 2* ()

tranquill

"Hubu drž, koukej mazat nebo zavolám baleťáky, aby ti natrhli prdel!" - Tak tomu se říká nekorektní ostravská cipovina! Baroš a vodní pólo mne dorazilo... "Věřící z Česka, to je velká rarita!" ()

FeriusParfax odpad!

To byla traparna největšího kalibru. Nabušeným kulometem do vás sází jednu trapnou scénku za druhou, dokud nepadnete. Ja jsem usnula po 20 minutách. Po probuzení jsem zjistila, ze jsem o nic nepřišla a jen jsem se dál nechávala prošpikovavat trapností, pitvořením, studem a hloupým vtipem. ()

ChickenPate

Jelikož jsem v kině musel přetrpět trailery na další novinky české kinematografie, tak jsem byl přesvědčen o tom, že i když bude film špatný, tak to nedosáhne sračkoidnosti těch promovaných filmů. Jakožto fanoušek Třech tygrů jsem měl usnadněnou práci s určením typologie postav a očekávání byla jasná. Během filmu jsem se několikrát zasmál nahlas a dvakrát si utíral slzy smíchu, takže účel splněn byl. Ovšem kultovním se film (alespoň jako celek) nestane. Části filmu nedomyšlené, strojené a uměle slepené. Opravdu poveze místní mafiánský boss své nejoblíbenější auto dvěma dementům na autovrakoviště? Opravdu bude mít místní mafiánský boss jakožekancelář v otevřeném prostoru garáže? Škoda, že Milan během celého filmu nevzpomněl ani jednou na svého věrného druha Lumíra. Podprahová reklama na mírovské aktivity je úplně zbytečná (placka divadla Mír na bundě Milana) a hlavně u Herberta, který má v divadle hrníček Tři tygři a vzápětí se nechá slyšet, že Tři tygry nezná. Krásná Sára Erlebachová byla pro mě příjemným celého filmu. Role Roberta pro Robina byla napsaná velmi dobře a nedostatky jeho hereckého umu se v ní decentně skryly. Závěrečná scéna Herberta ala Stevena Segala byla skvělá, podoba obrovská. Na závěr snad jen povzdech nad tím, že roční předplatné na Mírplay je úplně zbytečné a pokud dělají něco nového, tak si na to stejně musíte do kina, nebo divadla a Mírplay zeje prázdnotou. ()

AMD.SW

Na české poměry po dlouhé době kvalitní komedie. Jen ta role Štěpána Kozuba mi připadala už zbytečně moc dementní. Hodně mě pobavily titulky. ()

rublik05

Měl jsem velké obavy, jak bude snímek jako celek fungovat a zda se jednotlivé skeče povede nějak smysluplně poskládat dohromady, aby snímek působil kompaktně a uceleně. Veškeré obavy se však po nějakém čase naprosto rozplynuly, jelikož se snímek hned od začátku rozjel v neskutečně vtipnou podívanou plnou výborných scén, z nichž u některých jsem vyloženě brečel smíchy. Zaujaly mě také akční scény, které jsou velice dobře natočené a jde na nich poznat, že pan režisér je velkým fanouškem akčního žánru. Příběh jako celek je vcelku jednoduchý, nemá cenu se rýpat v detailech, neboť na nich ve finále ani moc nezáleží, zábava je zde na prvním místě, občas tedy i na úkor logiky. Na postavy jsem si pravda musel chvíli zvykat, v druhé polovině si nešlo nevšimnout několika hluchých míst, občas také drhla celistvost. Styl humoru Tří tygrů mi vůbec nevadí, pobavil jsem se poměrně solidně, Jackpot rozhodně má své mouchy a naprosto rozumím tomu, že někomu zvolený druh humoru nesedne, nicméně můj případ to rozhodně není, já si ho někdy milerád dám znovu. 7/10. ()

gemi

Strašně nevyrovnaná záležitost, úplná jízda na horské dráze. Místy palčivě trapné, místy tak vtipné, že se řežu nahlas. Oceňuji výpravu, která působí daleko dražší, než ve skutečnosti byla. Je to takový low-cost roadtrip. ()

Simomon

POSLEDNI SLOVO: Epizodní roadshow poslepovaná v celovečerní film. Proc? Krome deje tomu chybi i to nejzasadnejsi - humor. Šklebící se Kozub, to nekomu staci? 30 % , 2/5 ()

zbyndaxd

Od Tří tygrů jsem měl velké očekávání a možná proto je mé zklamání téměř nezměřitelné. Většina vtipných scén byla prozrazena už v traileru. Od celovečerního filmu divák čeká aspoň malý náznak smysluplného děje. Vím že to měla být prvoplánově jen bizarní komedie plná vtipných skečů. Ty Jackpot bezpochyby obsahuje, nicméně těch trapných scén a přihlouplých dialogů je tam až přespříliš. Bohužel i absolutní herecká jednotka Štěpán Kozub se ve svojí přihlouplé roli nemohla více předvést. Multitalent jako on by klidně (stejně jako na Youtube) mohl hrát víc postav aby ukázal svůj talent, jak by řekl "na plné gule". Albert ukazuje, že má herectví v krvi a drží tento film nad hranicí propadáku. Akční scénky jsou na české poměry decentní. Kulturní vložky z Polska a Slovenska a překladatelské perly v titulkách byly krásným zpestřením pro tak prostoduchý snímek. Když se při závěrečné scéně na letišti na plátně zjevil Fattypillow jen aby dementně kejval hlavou, měl jsem sto chutí zastavit promítání a radši tam šoupnout ukázku na Párty Harder. A co mělo proboha znamenat to Kalouskovo cameo? I tak si věrní fanoušci tygrů určitě přijdou na své a nudit se nebudou. Hodnotím 5,8/10 ()

LordMysti

První část filmu vcelku i nápaditá a zajímavá, zápletka jednoduchá, ale také by mohla fungovat. Ale ten konec, to prostě film zabilo. Škoda že tvůrci neudrželi počáteční úroveň. ()

Psycho.R odpad!

Jak je mi tahle banda sympatická, kdyz je nekde na rozhovorech, tak jejich film je absolutní shit. Nejnižší hranice humoru může rozesmát snad jen lidi s nedostatkem vitamínu I a Q. ()