Je odpratávanie nepohodlných mŕtvol nová forma podnikania, podobne ako vražda na objednávku? Fantázia zločincov nemá hraníc. Do akej hĺbky sa dokážu ponoriť pátrací potápači a čo nakoniec páchateľov usvedčí? (RTVS)

Gig

Pobavil Bartoš ala Kozák ala mladý Vetchý. “Měl jsem jít dnes do kina na Vetchého.” Jinak opět parádní díl. A napětí nejen ohledně připadu, který je znám a přece vám nenechá vydechnout, tak hlavně to napětí A nervozita mezi policisty. Výborný není jen Plíšek, ale to dusno mezi Tůmou a Kozákem. Na jednu stranu Tůma odvádí výbornou práci, ale je v zajetí mafie. Těším se na poslední díl a vyjednávání s Kopáčem. ()

natalanka

Martin Finger a Ondra Sokol....hrají super....SUPER. Všichni jsou skvělí. Skvělá rypka do bulvární Novy.. Jak já si přeji, aby z toho Sokol vycouval se ctí... no necháme se překvapit....Tak za 7 dní.....:-) ()

Pepi74

Tak já to nadšení až tak sdílet nebudu. Zatím co v prvních dvou dílech se nakupilo mnoho postav, že laik se v nich ztrácel, byl jsem rád, že další dva se uklidnily a už se v ději může každý orientovat. Bohužel pátá epizoda je pravý opak začátku seriálu, kdy se řeší aférka - neaférka detektiva s prostitutkou, to jak Sokol pomalu ale jistě padá do velkého problému a sem tam se někdo poleptá louhem. Navíc mladý vyšetřovatel, který ze začátku nosil kolegům svačiny (a takovou situaci zažil každý z nás kdo někde někdy začínal) po dvou letech sekýruje svoje zkušenější kolegy a ti na něj víceméně hledí jako na toho co má vždycky pravdu. Chápu scénáristu, kterého je předobrazem právě tento "mlaďoch" ale nejsem si jist, že by to byl vlastně jen on co to všechno vyřeší. Možná kdyby se ubralo na sklouzávání do Ordinace a natočila se třebas vražda Mrázka  (kterou odbyli již dříve tvůrci závěrečným titulkem) bylo by to o hvězdu víc. Takhle tři s odřenýma ušima. Kvalitní recenze Dobrý_člověk. ()

Ironhead

Krom faktu, že podle mě Kryštof Bartoš není moc dobrý herec, tak i mladý Kozák (postava) byl pěkný p.čus a Mirek Dušín, jak doma tak v práci :_) Nicméně slušná kriminálka (na domácí poměry) to díky všemu ostatnímu pořád je, i když každý ty případy zná a tudíž to zrovna není o napínavém vyšetřování a o tom, kdo je pachatelem. ()

v.indruchova

Slušná práce na tomto seriálu, a klobouk dolů policistům. Škoda že všude jsou krtci. Jako večeřet při tom louhovým těle, no teda to byla síla. Celej seriál je hodně uvěřitelnej a to je vidět i na zbytcích těla. Krásně zahraný psychouš Černý, určité herce má člověk zaškatulkované do jiného žándru, např. komedie a potom perfektně zahrajou vážnou roli. Jsem ráda, tento seriál ukazuje že máme spoustu /i mladších,/ kvalitních herců. Jde vidět, že tu Sokol září a sedí mu role. Prostě samá pozitiva. Několik dějových linek, které nebrzdí celý příběh. Doporučuji každému. A hlavně u tohohle dílu nejíst. XD ()

quokam

Navrat k plne spokojenosti... Ondra Sokol bohate vykompenzoval herecke zavahani v.minulem dile, jeho psi pohled na otazku "Vy jste ho nasli" byl vse rikajici. Na Pliska s Kozakem jsem si uz asi zvykl, Kozak se mi zda vsak stale herecky nejslabsi. Fridrich se Stranskym v rolich policejnich sefu jsou taktez charismaticti a hodni maximalni pochvaly. A konecne se k hereckemu slovu dostal i Ondrej Ruml. Tempo,atmoska,hudba, rezie. Plne spokojenych stopro. Udate 11.2.: Lidi, nehledejme za postavama konkretni policajty. Jasne, jedna se o skutecne pripady, vystupujou skutecni zlocinci a skutecne obeti. Ale stale to je zanr dramatickeho serialu. Nedelejme z toho dokument o konkretnich policajtech. ()

tata22

Nějak se nám to zaseklo. Nejprve v prvních dvou dílech jsem nestíhal kdo je kdo a teď zase čas plyne tak pomalu jak Vltava na Orlíku. Nemohu tomu upřít autentičnost a správné policejní postupy (ostatně je to asi jediný český seriál kde se kriminalisté chovají reálně) ale mne to lovení sudů (ještě k tomu když člověk ví, že je najdou) zas tak napínavé nepřišlo. A ten známý nešvar, které donekonečna diváci ve všech recenzích v negativní rovině zmiňují (mám na mysli soukromí detektivů) se objevil i zcela zbytečně tady.  Mám z toho trochu pocit, že pan Mareš se rozhodl trochu se zviditelnit a dát příběhu i lidský rozměr. Ale bohužel na škodu věci. Myslím, že měl zůstat stejně jako u Případů prvního oddělení více v pracovní rovině.  A do třetice pořád mám dojem, že výkon herců je bídný, místy až nejapný. Ondřej Sokol je podle mně těžce nevěrohodný a pořád u mne zůstává zapsaný jako herec nevalných kvalit. Martin Finger pak začíná měnit charakter postavy víc do "polívkovského", což roli určitě prospělo. Kryštof dělá co může ale je vidět, že ještě není vyhraný. Martin Stránský pak tomu dává korunu. Škoda... ()

asmera

Velmi povedená epizoda - člověk cítí atmosféru devadesátek "v nose". Bez hluchých míst, uvěřitelní herci (i ti, s nimiž jindy mívám trochu problém). Celkově mi to přijde lepší a lepší a na poslední díl se vyloženě těším... ()

Sa.sa

Další super díl plný akce, zápletek i náhledu do Policejní práce... Drsné bylo vytahování sudů a následné jejich otevírání... Je pravda, že se člověk na to musí dívat očima doby a né dnešní... No jsem zvědav na poslední díl.. ()