Přestěhují se do nového domu, kde objeví ducha s temnou minulostí, a stanou se miláčky internetu. Ruku v ruce se slávou ale přichází nevítaná pozornost ze strany státu. (Netflix)

djfun

Z tohohle se dalo vytřískat o dost víc. Další biják, co se nedokáže rozhodnout pro stěžejní žánr. V polovině se docela vtipná komedie nesmyslně zlomí do rádobydramatu s tak patetickejma scénama, co se prostě nedaj zblajznout ani v béčkovym hororu. Škoda. A btw, ta napůl babochlap lezba a napůl přestárlej Cruise byla strašidelnější než jakejkoliv duch:) ()

Bozvav

Milý film, kde se snoubilo trocha nadpřirozena s obyčejným životem jedné rodinky. Asi bych se obešla bez těch sociálních sítí, které byly zhola o ničem, stejně tak dějová linka s těmi agenty byla nablblá. Ale jako celek měl film fajn atmosféru a herci byli v pohodě. Za mne vcelku spokojenost. ()

littlesatan

Začátkem to je klasický horror, ve kterém se rodina přestěhuje do nového domu, kde se samozřejmě vyskytuje duch. Příběhově se to pak ale vyvine skvěle. Byla jsem překvapená, a mohu říct, že je to jeden z těch "lepších" filmů, který tenhle rok zatím vyšel. Jen to chování negrovského otce, to byl pěknej extrém.  Prostě typek víc závislej na sociálních sítích než jeho děcka. ()

BOURQUE

Na komédiu nie je dostatočne funny, na rodinný film nie príliš ambiciózny. Klasické postavy s klasickými prvkami známych charakterov. Jeden z ďalších a zbytočných „jednohubiek“ Netflixu. Zbytočne šplhajúci runtime nad 120 minút. Doposiaľ najslabší počin scenáristu/režiséra Christophera Landona. Osobné hodnotenie: 57% (*) ()

AnanAss

Nenechte se odradit názvem, který spíše evokuje větu nejčastěji pronášenou v uzavřeném prostoru pár hodin po konzumaci hrachové kaše. Ve skutečnosti se však jedná o docela příjemnou rodinnou podívanou ze staré školy v moderním hávu, které se už dnes tak moc netočí. Nebo alespoň ne s tak štědrým rozpočtem. David Harbour je v roli němého ducha, s neznámým původem a šílenou přehazovačkou na hlavě, docela sympaťák a linka ohledně pátrání po jeho minulosti celý příběh zpestřuje. Nic extra jsem od toho neočekával a za mě tedy docela spokojenost a uznávám, že někomu to může sednout více, někomu méně… stejně jako ta hrachová kaše. ()

Hapretor

nuda ... sotva jsem to dokoukal ... asi za to může A. Mackie - není mi vůbec sympatický ... kouknul jsem na to kvůli D. Harbourovi - ve Stranger Things fenomenální... tady měl roli debilní ... ()

figliar

Celkom pozerateľná rodinná komédia, na štýl Ducha s Patrickom Swayzem, no Ricky Gervais to v Meste duchov zvládol lepšie. Rodinka, ktorá žila s duchom v dome mi síce liezla na nervy, príbeh bol taký trochu hlúpučký, ale David Harbour to zvládol dobre a pridal na kvalite filmu. Takže to nakoniec bola taká pozerateľná jednorazová blbôstka. ()

panvasik

Netflix zase šlape vedle, ale tentokrát to není nic ve stylu The Grey Man nebo Rachel Stone, tentokrát se jde do hororu-komedie. Překvapivě film naděluje spíš naděluje známější obsazení. Hlavní protagonista v roli ducha je čím dál víc oblíbený David Harbour a v roli fotra zas čím dál míň oblíbený Anthony Mackie. Vidím jeden velký problém a to je stopáž, která se činí délkou víc jak 2 hodiny a kdyby se film se sekal na 90 minut, tak si myslím, že by to jenom prospělo. Většina postav je nezáživná a bez jakéhokoli většího prohloubení jejich charakterů. Ujeta průměrná kravina 50% ()

Johny M.

Nejnesympatičtější Avenger Anthony Přihřátie, jeho ještě nesympatičtější a přiteplalejší syn, co neúspěšně hraje, že se mu líbí holky, se zbytkem nesympatický, kudrnatý rodinky, Stiflerova máma za zenitem a nějaká ta obstarožní über-lesba. Ještě že je tam sympaťák Harbour s ultimátní přehazovačkou, protože jen on se tam stará o nějaký ty vtipný momenty. Je to taková ta klasická netflix jednohubka, v který je docela dost peněz, takže to aspoň dobře vypadá. ()

Daiker

Asi pro Tik Tok děcka..... Příběh nesmysl, nesympatické postavy včetně ducha, není to vtipné (nezachránila to ani Stiflerová máma).... ()

ER

Raději přibrat jednu hereckou hvězdou navíc, než dát peníze na kvalitní scénář, říkají si pánové v Netflixu. Duchařská komedie je toho dalším důkazem v řadě. Dějová sterilita s Harbourem v hlavní roli tu vyčnívá téměř na každém rohu (agenti, extra zbraň na duchy, prozření atd.). Přitom největší síla tkví v dost nevyužité lince o tragické události, jenž na 50 let rozdělila otce a dceru. Kdyby se scénář věnoval jenom jí a byla to spíše detektivka, tak ve finále by oko nezůstalo suché. ()

rublik05

Od Máme tu ducha jsem si sliboval vtipnou nenáročnou komedii, která se nebude moc brát vážně a půjde především o humor. Byl jsem moc zvědavý i na Davida Harboura, který mě moc bavil v loňské Šílené noci. Snímek tak trochu klame popisem, neboť se nejedná ani tak o komedii, nýbrž o rodinné drama s miminem humorných prvků, navíc ne moc chytře zpracované, díky čemuž snímek není moc poutavý, stopáž je až ubíjející, zapamatovatelných momentů je velmi málo, svými výkony nestrhnou ani herci, tedy s výjimkou Davida Harboura. Ten svou roli v rámci možností zvládl, přesto mě jeho postava nebavila, respektive nudila. Máme tu ducha asi cílí především na dětské publikum, mě osobně zaujala jen dějová linka týkající se minulosti ducha, jinak těžká bída. 3/10. ()

RAFT

Landon co si to zase předvedl.Něco ve filmu dobré jinak taková ta ztráta času.Na netflixu jsou čím dál tím více kravin než pořádných filmů.50% ()

SAINTS

Ha há Tak tu máme zase pre zmenu černošský rasizmus. "Nebudem ako hlúpe biele rodiny, ktoré zostanú v dome v ktorom straší". Super, Predstavte si rodinný film, kde by niekto povedal: "Hlúpe černošské rodiny". Film je značne nevyrovnaný. Chce to byť rodinná dráma, horor, komédia, akčný triler bez akejkoľvek súdržnosti a logiky. Celkovo ide o sklamanie a ďalší slabý film od Netflixu. ()

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

03.08.2023

Oblíbená hororová řada opět mění tvůrčí tým. Poté, co otěže nad sérií původních čtyř filmů z let 1996 až 2011 v režii legendárního Wese Cravena v roce 2022 převzalo režijní duo Matt Bettinelli-Olpin… (viac)

Christopher Landon chystá remake Arachnofobie

Christopher Landon chystá remake Arachnofobie

03.06.2022

Režisér Christopher Landon (Slečna bestie, Všechno nejhorší) se oficiálně upsal režii remaku kultovního hororu Arachnofobie z roku 1990. Původní snímek natočil Frank Marshall (Přežít, Kongo), hlavní… (viac)