V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

Oxyuranus

Asi ani ne tak úplně nekorektní a hovadský, ale je to poctivý film se vším všudy. Poslední dvacetiminutovka na shit párty má ovšem kurevský koule! Renesanční člověk Martin Pohl nám dokazuje, že umí nejen hudbu, kresbu, ale i film. Mě baví takoví lidi! ()

tkey

Vlastně jsem nevěděl jestli se mám smát, brečet nebo vyznávat rybí národ. To je tak špatný až je to dobrý.... nekoukat na to střízlivý! ()

hrumsrt

Přestože nechápu, jak se mohl Párty Hárd tak uchytit a ani zdaleka se v mých očích nedotahuje na jiné české teen komedie, které po letech opravdu zkultovněly. Nicméně Párty Hárder, tedy sequel, je nakonec vlastně dobrej. A Řezník to nějak zvládl celé povznést. Díky tvůrčím neshodám se musela původní parta překopat, a tak více prostoru dostává Adam Ernest, jenž v téhle roli skřehotavého debílka opravdu baví. Letní atmosféra docela vtahuje, ale co se hlavně tvůrcům daří je přivést nějaký pokus o příběh. Větší kadence vtipů, v jejichž záplavě je docela snadné si najít něco svého. Jakoby to opravdu působilo jako nějaká párty, která má potenciál i pobavit.. A i když je to pořád malinko amatérské, tak tu iluzi velikosti nějak nejde odignorovat. Daleko filmovější snímek, kde sice pořád nešetří fekálním humorem, ale tentokrát je to docela navoněné.. Jinak hudební finále bylo už vyloženě dobré, škoda že se musí Řezník skoro tři hodiny rozkoukávat než představí nějakou epickou scénu.. Co se aspoň nějak podařilo na jedničce je tady zúročeno.. Tahle česká podoba Jackass si ale pořád musí povolit mantinely! 55% ()

Pitryx

O hodně delší než první film a možná i proto o dost slabší. S přibývajícím časem se film zhoršuje a začíná být dokonce i nudný. Když jsem dával těch čtyřicet, měl jsem hodně přimhouřené všechny oči co jich mám. Jenže jsem na konci přejížděl, takže musím ještě dvacet ubrat. ()

Hovadin

O chloupek (jednu hvězdu) lepší než první díl. I tak to ale pořád nestojí za opakování. Nestojí to ani za to, abych psal recenzi(taky mi to trvalo několik dní, než jsem se odhodlal). Řezník by se měl radši věnovat ZNK, Sodomě a rapu, tohle mu vážně nejde. ()

terhulinka

Milý překvapení, mnohem lepší než jednička, strašná prdel po celou dobu, a jak říká tvůrce v rozhovoru, je to i o přátelství. Víc takových filmů prosím 👌jo a počkejte si na scénu po titulkách😀 ()

Jungler

Zcela epesní záležitost. Přesně tento typ filmů mi strašně chybí. Dementní za vlasy přitažená komedie nebojící se absolutně ničeho. Všechny palce nahoru. Nicméně asi bude fakt, že tento typ humoru skutečně nebude pro každého. Manželku a děti bych na to do kina nebral :D ()

Alden_Larson

Oproti prvnímu dílu je to mnohem lepší. Děj je zajímavější, postavy jsou vyvinutější, i prezentace je lepší. Všechny tyto aspekty stále mají svoje mouchy, ale všeobecně jsou lepší. Herecké výkony byly slušné, ale některé vedlejší postavy měly zvláštní přednes. Humor je ale pořád stejný. První film je podle mě víc nechutný, ale tento má i přesto spoustu scén, které nejsou vhodné pro slabé žaludky. Ne že bych si stěžoval, právě naopak, černý humor této dualogie respektuji, jenom zkrátka není pro každého. 7/10 ()

DonBraso

Na dvojku Párty Hárderu jsem se těšil a když už to naběhlo hnědým napětím mezi Svěrákem na Netflix, tak jsem to zapojil jako rotující dildo v Ortel clubu. Pravda je taková, že u jedničky jsem se bavil víc. Dvojka je vidět, že je více profesio-ánálnější. Mácháč asi taky place co chceš, ale je to dlouhý. Nějak střed filmu dost tápe a zapojuje pyje na otočku. Nápady zde nejsou bůhví jaký a na ty jsem se těšil fakt móóć. Zasmál jsem se, některý gagy či spíše kecy jsou fajn, ale je toho málo. Tam, kde čekáš plnou prdel studny keců a lépe udělaných scén vyjdou s ofsajdem v ánalu. Zaprcáme, zašukáme a takhle to máme pořád. Sice tam přijdou určité postavy, hlavně jako doktor, kter klidně mohl dostat víc místa pro názory, ale stále tam čekáte od Martina jako rejži větší wauu efekty. Jó, je tam to podkroví kokeše, koziček, prdelí, hajling..ale do větší moci zábavy jsem prostně procitnul už u jedničky na pařbě, která strhla květináč i mý starý. Zde to spadlo na 70% stupnici rybích lidí. ()

Stumbleine

Slušně prohláškovaný amatérský ústřel. Potenciál to má, pro příště bych režisérovi vrazil pár mega navíc a nechal mu volnou ruku)) ()

mnx

Tak jo. U prvního dílu jsem ještě občas nadzvedával obočí, nebo možná potřebuju jen delší čas na strávení. Ale o dvojce už můžu 100% říct, že je lepší než legendární Klub sráčů, ke kterému má asi nejblíž. Prostě naprosto nekorektní, kanálový a hlavně análový humor, dávání hlaviček fotrům před jejich děcky, hajlování na veřejnosti, vytuzení Multiply na ultimátní "kundolap", a hlavně celá řada hlášek, z kterých jsem se úplně řezal smíchy. Jsem rád, že máme českou kanálovou kultovku, a jedničku si budu muset určitě ještě jednou skouknout. Řezník je borec :-) ()

HanzoBureshi

Průměrný film s černým humorem a sprostotou, který má připomínat legendární American Pie, na druhou stranu, že je to český výtvor, tak to nedopadlo úplně katastrofálně a docela tím překvapil. Je to lepší, než první díl (jenom ale díky více minutám) a srandy je tu dost, bohužel některé tu hold trapné chvíle byly no... Legenda o jezeru byla dobrá. Mé hodnocení: 7/10 ()

fimler

Film mi až tolik nesedl. U nějakých momentů jsem se opravdu zasmál, jen jich bylo málo. Avšak jsem rád, že je v Česku stále místo pro takhle nekorektní humor, a že něco takového vůbec vzniklo. ()

Chromeskull

Pro mě bezpochyby nejlepší česká komedie za poslední pár let a řekl bych že dlouho takovou u nás neuvidím. Fakt doslova masakr, jaký má rejža koule. Viděno 3x, zatím... :D 10/10 ()

Revolta

Konečně nějáký český film, který je jak vulgární tak i srandovní zároven, to tu ještě nebylo. Ve většině tzv komedií se známými herci se člověk nudí od začátku do konce, tady je to přesně naopak. Nové, neokoukané, šokující......... co mi přišlo nejvíce pitomé a nezábavné je finále s rybími lidmi ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD