Paul (Jason Biggs) je mladý študent z vidieckeho mestečka. Je slušne vychovaný, vo vlaku vždy uvoľní miesto pre starenku, ku všetkým sa správa úctivo. Lenže keď nastúpi na univerzitu v New Yorku, jeho slušnosť mu odrazu spôsobuje iba problémy. Ľudia vo veľkomestách už dávno zabudli, čo sa patrí. Paul pochopí, že so slušnosťou to nikam nedotiahne. Na univerzite to nemá jednoduché. Každý s kým sa snaží zblížiť, sa mu radšej vyhýba. Jedného dňa sa zoznámi so spolužiačkou Dorou (Mena Suvari), ktorá  sa mu hneď zapáči. Po prednáške sa opäť vracia na svoju izbu, ktorú zdieľa s ďalšími študentmi. Tí si ho iba doberajú a odsudzujú, pretože sa viac ako zábave a alkoholu venuje učeniu. Paul si uvedomí, že ak chce získať Doru a zároveň byť rešpektovaný ostatnými, bude musieť ísť proti svojim zásadám a vychovaniu. Skrátka bude musieť pritvrdiť... (TV Dajto)

MartinNDL

Rozhodně se nejedná o film, na který budeme vzpomínat při vyprávění vnoučatům, ale díky Jasonu Biggsovi, díky hudbě od Wheatus jsem si na něj vzpomněl nyní. V porovnání s ostatními "teen" snímky se jedná o mírný nadprůměr. Zápletka není ničím originální, postavy jsou standartní, pointa nepřekvapí. Ale nenajdete tu de facto nic, co by Vás vyloženě naštvalo, nebo, co byste Křupanovi vyčítali. V rámci žánru to šlape dobře a vtipný poměrně je. Mena Suvari je milá a sympatičtější než v Americké kráse. ()

Skleena

Mena Suvari by se neměla ve vlastním zájmu smát. A nebo si alespoň koupit nový zuby :) Každopádně to má příliš málo humoru a příliš...hmm, nevím... nefungující chemii. A tak jediný, co tomu vlastně zbylo, byly ty - tou dobou hitovky - soundtrackové pecky. Dost málo na film, který má fungovat jako romantická teenage komedie... ()

DruidKarel

613. hodnocený film: Tenhle film mi přišel povedený, hlavně díky jeho dvěma hlavním aktérům: Mena Suvari a Jason Biggs. Ti si tu opravdu odvedli svoje a jsou podle mě vhodnými kandidáty do každého romantického filmu. On je spíš komik a ona sexy holka s talentem pro romantiku i komedii. Upřímně pro mě překvapení... Scénář byl fajn, ale akorát ostatní herci za těmi dvěma pokulhávali jako beznohý za Asafou Powelem... 3* je ale adekvátním hodnocením. 3* ()

carly

všetko, čo ma k tomuto filmu napadá, znie hrozne gýčovo. a možno, že ten film je práve toto. gýč. ale taký milý, príjemný, ktorý neuráža, skôr poteší. niečo ako západ slnka nad lagúnou. p.s. mám rada Jasona Biggsa. pokiaľ sa nenachádza v jednej miestnosti s koláčom ()

lakikaki

V Loserovi ma potešili jedine sympatické postavy - Paul je až nezmyselne pozitívna a idealizovaná postava a Dora je zase tak akurát trafené dievča, ktoré je napísaná tak, aby bola sympatická každému. A ešte ma celkom chytil za srdce Dorin výplach žalúdka, ktorý som nedávno zažil aj ja sám (alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán :) ) - asi aj to mi pomohlo sa s postavami trochu stotožniť... Inak však ide o dosť priemernú teenagerskú komédiu, ktorá mi navyše nepripadala ani veľmi vtipná. ()

Juto

Áno, film je veľmi predvídateľný. Zápletkou sleduje väčšinu ostatných filmov romantického žánru. Pravdaže, byť lepším ako väčšina tínedžerských romantických komédií nie je veľkým úspechom, ale Loser je dobrý film, aj keď som vedel, čo sa stane. 6/10 ()

otík

Kupodivu slušná, zábavná a nenáročně inteligentní komedie s Jasonem Biggsem Prcičkářem, který si v roli trouby docela užívá. ()

kocik1

Je možné, že by Paulovi mohla imponovat až tak hloupá holka? A jak je možné, že studuje se svým IQ VŠ? Prý budu pěstovat vajíčka a jenom baštit nějaké hormony, ale to je v pohodě...... No, Doro, je zbytečné přivydělávat si na studium, ty na vysoké škole nemáš co dělat. Skoro se mi chce sympatizovat s Altconem a jeho: Doro, mohla bys chvíli mlčet? Jsi tak snesitelnější.... A možná, kdyby byl jako němý film natočen i celý tenhle snímek, bylo by mu to ku prospěchu a byl by taky ....snesitelnější. ()

_DAVE_

Zcela průměrná teenagerská komedie, která nečekaně zcela vypustila různé fekálie a proudy spermat a zaměřila se více na sociální otázku. To jak se jí povedlo tohle téma zpracovat je věc, kterou nechám na názoru každého diváka. Každopádně pokud vám nevadí oddychové a naivní komedie, a rozhodně vám vadí "fekální humor" známý třeba z "Prciček" tak tohle můžu i doporučit. ()

Bobik9

Průměrný americký teen film. Méně humoru, více romantiky. Jason Biggs s skvěle hodí do rolí blbounů, takže mu jeho postava sedla na míru. Mena Suvari nepatří mezi moje oblíbenkyně, ale dala se tady rozdejchat. Je to dost příjemný, nenáročný film, který jednou uvidíte a za pár hodin si na něj ani nevzpomenete. ()

cross

Natočené je to sice pěkně, ale tahle komedie má jednu dost podstatnou chybu. Není srandovní a neuvěřitelně nudí. To už radši snesu znovu Klub sráčů, než se dívat opět na Křupana... ()

Smileface

Jason Biggs zde hraje opravdového naivku a i když film není zas až tak moc vtipný jak by teenagerská komedie měla být je docela zábavný a ukazuje styl studia na vysoké škole v USA,kde jde hlavně a zas jen hlavně o peníze. ()

sedm.1

Hloupoučká teenagerovská romantická komedie,která mě ovšem dost bavila.Herci navíc byli vesměs milí,takže taková malá filmová pohodička. ()

Rousse

Šedý průměr teenagerských komedií, ale skvělý song od Wheatus, na kterém jsem ujížděla v mých nácti hodně dlouho, tomu dám ty 2 hvězdy. Takže I've got two tickets to Iron maiden baby, come with me friday, don't say maybe.... ()

dita.krizova

"Cause I'm just a teenage dirtbag baby. "... Komedie v podstatě nijak moc se nelišící od jiných v tomhle žánru, mě ovšem příjemně pohladila na duši a soundtrack polichotil mým uším. Na konci jsem měla na krajíčku. A přece byli spolu... Heather! Why do you look better in this than American Pie?! ()

darwin

Práce Amy Heckerling je na filmu hodně znát, proto je Loser spíš pomalejším, více romantickým filmem. Klasická teenagerovská komedie to není, bohužel. Jason Biggs hraje svého "losera" přesvědčivě a jeho spolubydlící jsou navíc tak odporní, že mu prostě musíte fandit. Mena Suvari nevýrazná. Zato Greg Kinnear si tady zase střihl roli takového hajzla, jako později v The Gift. Potěší sympatická rolička Davida Spade'a a velmi dobrá hudba, jak už jsme u Davida Kitaye zvyklí. Ve filmu se dokonce objeví i kapela Everclear. ()