VanTom

Na "líbezném" apokalyptickém světě, postiženém smrtelnou nákazou Třesu a rozením hybridních dětí, je jasně vidět rodinné zaměření i komiksový původ, to mu ovšem nic neubírá z přitažlivosti. Série rozjíždí a v závěru částečně propojuje vícero dějových linek, v nichž postupně odhaluje další a další střípky (minulosti), představuje zajímavé postavy a vykresluje přežívající společnost. Skutečně mě pak nadchlo obsazení i osobnost titulního kluka, neskutečně uvěřitelně nevinného, zvědavého, trucovitého (a ušima stříhajícího :-)), který celou zápletku jistě rozdmýchává. [Komentováno 10. 8. 2021] ()

rublik05

K mému velkému překvapení se ze Sweet Tooth vyklubalo příjemné fantasy, které má zajímavý námět, jeho zpracování je velmi kvalitní, místy je kupodivu docela drsné a napínavé, jindy zase dojemné či smutné, zde je nutné podotknout, že všechny polohy fungují dokonale. S herci jsem moc spokojený, nejvíce mě zatím baví Nonso Anozie, který je neskutečný sympaťák a jeho charisma je zcela odzbrojující, hlavní záporák je taktéž perfektní. Každá epizoda má hned několik zvratů, epizody jsou poutavé a díky solidnímu tempu rychle uběhnou. Příběh je složený hned z několika dějových linek, které se prolínají a postupně se spojují do dechberoucího závěrečného vyvrcholení, kdy závěrečný díl krásně chystá půdu pro následující sérii, na kterou se již teď moc těším. Pochválit musím i nádherný vizuál, efekty a výpravu. U počátečních epizod je však trochu problém se vyznat v dějových linkách, což výsledný dojem malinko kazí, i zpracování mohlo být více „dospělejší“, zejména co se těch drsnějších scén týče. Jinak ale spokojenost, seriál se mi moc líbil, užil jsem si ho a pokud bude další série, zlobit se určitě nebudu. 8/10. ()