Jsem všechny dívky

• Južná Afrika I Am All Girls

Neoblomná detektivka najde pochopení pro vražedkyni, která se snaží systematicky likvidovat vedoucí členy vlivného kartelu obchodujícího s dětmi. (Netflix)

lada32

V nadpisu se píše,,neoblomná". No já bych spíše napsal neschopná detektivka. Ta ženská by se tak hodila maximálně ke kase do Lidlu. Tolik minel a chaotického rozhodování, to se jen tak nevidí. Podle toho jaký měla doma bordel, tunu spisů, to ale vypadalo na detektiva roku.. ()

Mukade

Idiotský záver... retarded?! (Perdida 2018 - faar better, 4 me) Kým nenastal záver - na letisku atď, tak som tomu najmä kôli dobrej atmosfére chcel dať 3-4**, ale nakoniec to posrali úplne... ()

Dechman

Dávam 4 . nie pre téma, nie pre vizuál, ale preto že film vychádza zo skutočných udalostí, príbeh bez prifarbovania, tá absurdita je v tom pekne rozbehnutá. Áno jednoducho natočené, neopozerané prostredie, ale stúpidnosť toho čo sa v skutočnosti deje na tomto svete je desivá... ()

mdf

No možná do půlky to trošku jako šlo,poté se prozradí vrah,ztratí se veškerá vážnost a napětí a  nesmyslně nelogičná scéna s letadlem,kdy ho necháte uletět mě utvrdila,že tohle se opravdu moc nepovedlo. ()

jethrotull

Velmi natvrdla a neschopna detektivka co pokazi na co siahne.Aspon ta cierna mala guraz nieco urobit.Priemerny film,ale o hroznych a odpornych hajzloch co sa zivia predajom deti. Skoda ze nedokazali vyuzit tuto temu na lepsi film. ()

Nika.zlin

Film se mi  líbil, i když jsem ho dokoukala za tři hodiny. Jediné mínus, že pointa celého filmu je prozrazena hned na začátku. Otřené svědectví o obchodu s dětmi, což je bohužel, celosvětový problém. ()