Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

Nellaron

Film sa s tým neserie a hneď v 2. minúte servíruje akciu so super ohybnou upíriou babičkou, čím jasne definuje, o čom to tu bude. Jamie Foxx ako lovec upírov v krikľavej košeli a Snoop Dogg s rotačňákom ponúkajú solídnu zábavu. Čo prekvapí najviac, je veľmi dobré prevedenie akčných scén a trikov. Nájdete tu veľké množstvo odtrhnutých končatín a hektolitre krvi. Poriadne uletená, ale celkom zábavná jednorázová upíria záležitosť. ()

BlackLucky

Někdo měl přijít a spálit poslední třetinu scénáře. U komedie člověk dokáže ledacos odpustit. Víte přeci, takový ty menší chybky. Ale když prostě poserete konec, tak to zničí celkový obrázek a vám v puse nezbyde nic jiného než shnilá pachuť. Příběh mají udávat postavy a scénárista by měl vědět, kdy jeho vlastní nucená vize škodí. A především kdy je důležité mít koule. ()

jabbo123

Když jsem slyšel "Blade z wishe", po trailerech jsem si říkal, že to píšou zas nějací chytráci a že to nemusí být špatný. A ono je to spíš horší - humor pro 6 leté děti, akce tuctová, efekty nulové, Snoop na sílu, bez nápadu. Nedoporučuju. ()

DrTimmy

Celkem solidní upírská vyvražďovačka, která maká od začátku do konce. Jsou tu i celkem pěkný hlášky a hlavně takřka parkourový triky ve kterých brutálním způsobem umírají vysavače krve. Pokud od toho nečekáš hodně, chceš se pobavit a nevadí ti nesmrtelnej čokoládovej hlavní hrdina s pochcanym tupounem po svém boku, pak je to film pro tebe! ()

pistabaci

Celá jedna hviezda ide za Adkinsa a akčnú pasáž v dome, celá druhá hviezda ide za autonaháňačku, a tretia hviezda ide za Lišiaka a Psíka. Príbehovo slabé, nedotiahnuté a čo sa týka toho zvratu, tak je tak kokotsky využitý, že hrúza. Ale pokračovanie by som si dal. ()

Myopia

Upřímně mi je naprostou záhadou, jak se Netflixu podařilo do takový bídy naverbovat Scotta Adkinse (i když jeho cameo je zřejmě nejlepší pětiminutovka z celýho filmu) a hlavně oscarovýho Jamie Foxxe. Každopádně doporučuju originální zvuk, páč dabovanej Snoop Dogg je fakt pain.. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)