Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

Martyrium

Žiaľ, nie je to dobré. Resp. nie je to tak dobre ako by to mohlo byť. Na to by to ale muselo prejsť ešte kuuuuuuus cesty. Fox je miestami fajn, dokonca aj drsne a vtipné zahláškuje. Jeho postavu však nechápem. V momente dokáže byť really pussy a mäkký ako penis po sexe. Toto si žiadalo niečo na spôsob "Butchera" z The Boys (Spojler: ten by Francovi odjebbal hlavu už pri prvom stretnutí a nečakal by kým sa dvakrát poští). Od akčných scén som, priznám sa, čakal trosku viac. Potenciál to má, občas si niektoré momenty cool ale ten WTF záver s nechutným strihom a zrychlenymi scenami je totálny fail a vyzerá to dosť, ale ze dosť lacno. K záporák ovi sa nevyjadrujem, tam sa stala niekde obrovská chyba ale čo už. Celkovo som sklamaný, ale tak zase je to Netflix, už sme si asi zvykli. A na záver: Snoop dog je fajn a cool ako vzdy, občas tam síce len tak postáva a vyzerá ako amatér, ale nakoniec to vždy niečím prebije, takže u mňa dobre. Peter Stormare by si zaslúžil viac priestoru a voľnosti. ()

Korpy22

Film u kterého mám velmi smíšené pocity. Po dlouhé době přišel Netflix s opravdu vtipnou komedií. Je zde jasně vytyčený humor, který mě osobně i pobavil. Přesto to ale není něco, co bych si pustil znovu. Je to takový ten film, který už vidíme po několikáté. Upíři, Lovci a nedostatek peněz. Prostě totální klasika, přestože se v tomto žánru řadí k těm lepším, jako celek je to jen letní komedie, která se ztratí v záplavě jiných filmů. ()

Dody345

Zábavný film se zajímavým námětem. Scéna v upířím hnízdě je masterpiece, ale je velká škoda, že bratři Steve Howey a Scott Adkins už pak nedostali žádný prostor, protože byli naprosto úžasní. Čekal jsem je v závěru, ale bohužel. Každopádně klidně bych si dal s nimi nějaký spin-off. ()

melmoth

Day Shift je po dlhej dobe skutočne skvelým kúskom v netflixovskom šatníku. Priemerný scenár popretkávali tvorcovia s klišé a vylepšili vypiplanými akčnými scénami ako aj dobre obsadenými hercami na čele s Foxxom a Francom. Viac tu ()

g.i.orge

Totálně zbytečný blábol. Jako obvykle řemeslo je na vysoké úrovni, ale je to takový mišmaš, že vlastně ani nevíte na co koukáte. Nemá to vlastně žádný příběh, jenom se to valí dopředu od jedný upíří vyvražďovačky k další. Podle všech těch náznaků, pozadí příběhů, jednotlivých postav i úpíří hyerarchie, druhy upírů, hodní a zlí upíři, že to možná někdo zamýšlel jako seriál. Pak by byl prostor rozvinout všechny nápady a náznaky, které se tu objevují, tak aby měli smysl. A když jim řekli, že ne že tak max film, tak už nikdo neměl schopnost to celé zjednodušit, ořezat a upravit aby to fungovalo ve dvou hodinách.  Nikomu se nechtělo nějaký nápad vyhodit, tak to tam naprali všchno hlava nehlava (i doslova). Ta jedna hvězda je za kaskadérskou práci, protože z těch všech letů na lanech muselo být dost natažených svalů a hnutých krků a za Skotta Adkinse a toho druhýho chlápka, jako Nazarian Brothers. (Mimochodem, kdyby to byl seriál, určitě by se mohli objevit častěji a smysluplněnji). ()

majorzeman13

" Stylová,efektní,cool podívaná" . Obsazení je fajn v čele s Jamie Foxxem. Akce dost dobrá tedy ,když na ní dojde. Lovení upírů v podání pana Jablonskiho a Snoop Dogga je dost dobrááá  prča. To ostatní příběh,scénář je bohužel o dost horší. PS: Pokračování bych se nebránil ! ()

Zaks

Neskutočný úvod poriadne navnadil na nadupaný upírí biják. Po famóznom začiatku sa ale dosť dlho riešila zbytočná rodinná vata, no neskôr sa to opäť rozbehlo a v podstate až do konca to už šlapalo na vysoké obrátky. Spústa odkazov na mnohé akčné filmy tiež potešila. Dobrá práca Netflix. ()

DavHav

V rámci žánru výborné. Na filmu je vidět, že ho režíroval kaskadér, akce je hodně a je poctivá a nápaditá. Postavy jsou sice jednorozměrné, ale celkem to nelze odsuzovat, protože nejlépe to lze popsat jako "americký Kulhánek". Upíři, akce, hlášky. A dvě výjimečné akční scény - úvodní "vražda" babičky a "vampire hive", místy se to až přepíná do grotesky, trochu ve stylu akčnějšího Ash vs. Evil Dead. Druhý díl bych si dal hned. ()

OsahuKimina

4/10 Co se může zdát krásné na povrchu nemusí být krásné uvnitř. Cool barvité prostředí prosluněného LA, stylově hravé vraždění upírů s hvězdou v hlavní roli Jamie Foxxem, jako nahláškovaným upírobíjcem a viditelná snaha tvůrců o vytvoření hlubšího organizovaného světa lovců s postupným odkrýváním loru, který se mohl zdát inspirovaný světem Johna Wicka, se během chviličky vypaří do vzduchu rychlostí upírů na denním světle. Poněvadž i na podobně jindy splácaný a nedůležitý scénář béčka je cítit rukopis člověka co do nedávna pracoval asi jako rozvozce novin nebo pekař rohlíků. Chemie mezi postavami neexistovala a to způsobem, že z toho uhlazeného a nevtipně trapného patolízala co hrál Dave Franco mám ještě teď osypky. Ani záporák nic nezachránil, jelikož žádný nebyl.. nebo byl? Vlastně ani nevím, totálně nezajímavý. Ve finále další generická bejkárna od Netflixu. Gratuluji. Přesto jako lehká letní oddechovka se to dá zkousnout a v konkurenci podobně laděných filmů obstojí, ale zázrak nečekejte. ()

tajtrlik

… při každé další rvačce s upíry si klepete na čelo a něco ve vás řve: tak už konečně roztáhněte ty závěsy a vyražte ty okenice. Ale proč, když se můžeme masit i když venku praží slunce. ()

Jejma

Béčková otřepaná storyline s jedním drsným a druhým přitroublým parťákem, kteří musí zachránit drsňákovu ženu a dceru. Avšak poměrně vtipně a akčně převlečeno do nového kabátu upírského světa. Jamie Foxx v jeho klasické roli drsňáka byl super, ale mnohem víc mě bavil Dave Franco, který dělal přesně to co mu jde nejlépe, hrát naprostého blbečka. Příjemná byla i menší role Snoop Doga. Akce je svižná a plyne dost rychle, než se divák naděje je na konci filmu a za ním leží desítky usekaných hlav upírů. Tento snímek sice není nic pro náročnějšího diváka, ale jakmile vypnete mozek,  je to super akční jízda s pár vydařenými vtipy. Moje dětinské já se bavilo. Celkové hodnocení 65% ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)