Bezva zuby na zásnuby

(TV film)
  • Česko Bezva zuby na zásnuby (viac)
Ukážka z filmu

Päťdesiatnik Richard (Jiří Langmajer) sa chce oženiť so svojou o pätnásť rokov mladšou priateľkou Cecíliou (Anna Fialová). Má ju úprimne rád, rovnako ako jej malú dcéru Jasmínu (Mia Kavanová). Cilka má však dlhodobo komplikovaný vzťah so svojimi rodičmi. Najmä jej autoritatívny otec (Miroslav Hanuš) nebol naklonený jej predchádzajúcemu vzťahu a nie je naklonený ani tomu súčasnému. Dlho pripravovanú zoznamovaciu návštevu navyše skomplikuje Richardova bolesť zubov, návšteva pohotovosti, zásah ráznej lekárky a problémy s anestéziou. Otec sa domnieva, že Richard utrpel mozgovú mŕtvicu, a matka (Simona Stašová) robí všetko pre to, aby zabránila definitívnemu rozvratu v rodine. (TV JOJ)

italka63

Bylo to takové že života, ve kterém se smotá kdeco, včetně různorodých povah i osudů. Herci mě nevadili, naopak každý skvěle výstřihnul svoji povahu. Mimochodem, moc hezký interiér. ()

slunicko2

Zábava jako lehká děva - chvilku potěší a druhý den o ní nevíme. 1)  Divák musí přijmout komediální nadsázku, která ovšem v podání Marka Epsteina a Jiřího Vejdělka dělá z protagonistů totální debily. Jeden příklad za mnohé: "novomanžel" Richard po zákroku u zubaře nemůže mluvit. Místo aby ukázal potvrzení o vyšetření, chová se jako trotl vůči policistům i posléze doma, kde hostí svého budoucího tchána. Sranda holt muší bejt, i kdyby na vtipnou kaši nebylo._____ 2)  Přesto jsem se poté, co jsem vypnul mozek, u pohodového snímku docela bavil (s uvedenou výhradou) a tak končím smířlivými třemi hvězdičkami._____ 3)  Výstižný koment: Gilmour93**. ()

kajas

První a nejlepší část Vejdělkovy série s podtitulem Lékař léčí, láska uzdravuje. Bylo fajn vidět po delší době Simonu Stašovou. Ze zubařů mám navíc upřímnou hrůzu, takže mi samozřejmě Langoše bylo ohromně líto :). ()

zette

Vidim, ze jdu s krizkem po funusu, kdyz chci toto dilo oznacit jako dalsi dil z nekonecne rady Bakalaru. Nic vic, nic min. Mne ale podobne inscenace nevadi a rad se na ne podivam. Hanus s Langmajerem v noci za svitu lednice pobavili. ()

angel74

Nemůžu si pomoct, ale já se u téhle nenáročné komedie překvapivě dobře bavila. Vlastně mi sedlo i herecké obsazení. Dá se říct, že se v podstatě všichni se svými rolemi skvěle popasovali. Hlavní dějová zápletka je celkem realisticky podaná, takže vlastně nemám žádný pádný důvod tento televizní počin nějak hanit. (65%) ()

metal.storm

Buď mám úplne rovnakú chorobu, alebo mi všetci moji zubári klamali. Vždy, keď som prišla so zápalom, a nezabrala mi anestézia, tak mi bolo povedané, že na zápal anestézia nikdy poriadne nezaberá, + moje skurvené zuby, nie nebolo to raz. Takže buď je nezmyselný film, alebo nech všetci tí vyškolení parchanti zhoria v pekle! ()

HonzaBez

"Někde uvnitř je to moc krásnej člověk. A kde uvnitř? Hluboko.“ Hledat "krásu" v tomto televizním filmu Jiřího Vejdělka není zrovna jednoduché. Celé se to podobá spíše poněkud natahované bakalářské povídce (vybavila se mi třeba ta s Vladimírem Menšíkem Zuby) než serióznímu televiznímu filmu. Postava Miroslava Hanuše (důstojník co se modlí) je poněkud bizardní a v tom konci se moc nedozvíte, co se v tomto autoritáři hnulo, že se nakonec rozhodl, jak se rozhodl. ()

Mrkvič

Vejdělek-Epstein slibovalo rozhodně víc. Pár trochu vtipných momentů. Místy fajn herci. Ale jinak je to hodně prázdná záležitost. Konec je celkem předem jasný, ale dá se říct, že byl kvalitně natočen a tedy i dostatečně působivý. ()

Johnny.ARN

TV film, ktorý to postavil na vtipných momentoch v súbehu s "chorobou" a na charakteroch, s ktorými sa divák stotožní alebo ich pozná. Nepoteší, neurazí. 2 z 5 ()

hroubek

Posledních pár let jsem lehce alergický na "Langoše", když hraje v komediálních rolí. Tohle bylo krátké, neurážející a celkem zábavné. Hodně to klouže po povrchu a je obrovská škoda, že to nejde do hloubky, protože pak by se na některých věcech dalo lépe stavět a rozvíjet je. Je to fajn jednohubka, u které se dost často zasmějete, ale žádný velký zázrak nečekejte. ()

LexBarker

Dělám to málokdy, ale tentokrát jsem se neuhlídal a přečetl si vaše komentáře dříve, než jsem film viděl. Uživatel kingik to vystihl přesně s tím bakalářským konceptem a já se na film díval už jen skrze tuto optiku. A viděl jsem nudnou, nesmyslně natahovanou povídku s bezradnými hereckými výkony... Televizní formát zkrátka Jiřímu Vejdělkovi nesvědčí. ()

Pollock

S manželkou jsem se u této oddechové komedie dobře pobavili a nejen proto, ale i kvůli některým nízkým hodnocením dávám 4. ()

klukluka

Některý scény naprosto zbytečný- zásah pana primáře- například, ale celkově milý, vtipný a dojemný. Postava Miroslava Hanuše mi nemusela být sympatická, ale sehrál ten svůj part bravurně. Simona Stašová jak kdyby vystoupila z Pelíšků, což není kritika, ale kompliment. Líbila se mi i Anna Fialová a šikovná byla i ta okatá holčička. V téhle pitomé době pohlazení. P.S.: Jakože Brňák Miroslav Hanuš tady pronese, že z Prahy nikdy nic dobrého nevzešlo. Rád bych poukázal na to, že tím štváčem a prohlubovačem propasti mezi Brňáky a Pražáky je ve skutečnosti rodilý Pražák. Takže asi sebekritika. ()

mira007

Hanuš za dvě hvězdy, jinak historka alá Bakaláři, která by byla jako anekdota dobrá s délkou patnácti minut, ale hodina je jen rozplizlá záležitost s jedním vtipným nápadem vyplněná hloupými klišé jak z telenovely. ()

filipvrbik

Už hodně dlouho jsem se u české komedie tak nenasmál (je to sice jen něco na způsob Bakalářů, ale moc se to povedlo). Naposledy snad u Saturnina a Dědictví. Všichni herci jsou skvělí, hlavně Jiří Langmajer a Miroslav Hanuš a to jeho popichování. Musím za pět, no... ()

Fifer

Jak řekl Langmajer: To moje poprcávání (za prachy v českých filmech). Vejdělek nikdy nebyl dobrý režisér. Zápletku - otec nemá rád starého partnera své dcery - jsme snad všichni viděli už stokrát. Zíííív. ()

Bozvav

Na komedii málo vtipné, možná kdyby to bylo kratší, tak by to šlapalo lépe. přitom ze situace rodiče potenciální nevěsty na sezamovacím obědě s partnerem, který díky anestezii jen cosi "mrmlá" se dalo vytěžit mnohem více. Takto divák dostal jakési polovičaté rodinné melodrama z happyendem jak z amerického bijáku. Tradičním televizním komediím ve stylu Bakalářů to nesahá ani po kotníky. ()

Olík

Uměle natahovaní rádoby novodobí Bakaláři. Jak by zřejmě řekla postava hraná Miroslavem Hanušem: „špatné na všech frontách“. Utopit koncesionářské poplatky za půlhodiny pitvoření se a půl hodiny nereálného rodinného dramátka s klišovitou třešničkou na dortu….hm…..každý se živí, jak umí. ()

Razzor_82 odpad!

"Nečistil si zuby." Je až s podivem jaké sračky se dají nahrát za peníze českých poplatníků. Přišlo mi, že pan Vejdělek poslední dobou prodělal nějakou mrtvici. 0/10 ()