Dokumentární cyklus unikátních portrétů fotbalových hráčů, kteří utvářeli dramatický oblouk zlatého období českého fotbalu v letech 1996–2004... Mezi lety 1996–2004 byli čeští fotbalisté respektováni jako jedni z nejlepších na světě. Jednotlivým hráčům se tím rozjela hvězdná angažmá v nejznámějších evropských klubech. Sledujme individuální kariéry fotbalových celebrit na pozadí klíčových turnajů – ME 1996, ME 2000 a ME 2004. (Česká televize)

Recenzie používateľa otík k tomuto seriálu (3)

Vladimír Šmicer (2021) (E01)

První díl série si nemohl vybrat lépe naladěného sportovce. Šmíca je neskutečně pozitivní člověk, rozhovor s ním nabudí úsměv na rtech a hrdost, že jsem fanoušek českého fotbalu. Škoda jen, že minutáž je tak krátká, tady to chtělo dvojnásobek. Ale zase to fičí, takže ani moje manželka fotbalová nefanynka se nenudila a vydržela celou dobu se dívat. Moc dobré. ()

Tomáš Ujfaluši (2021) (E04)

Ujfaluši je totální pohodář a otevřeně vypráví o svém fotbalové začátku, dále o svých cestách Evropou (Hamburk, Fiorentina, Atletico Madrid, Galatasaray), samozřejmě o repre (dobré i špatné zápasy - viz Eura a MS) a také o svém fotbalovém restartu v Spartě, který díky zdraví rychle skončilo. Milý dokument, který ukazuje slavného fotbalistu jako obyčejného člověka. Skvělé. ()

David Rozehnal (2021) (E05)

Rozehnal není takový "bavič", jako Šmíca nebo Ujfaluši. Ale zase není špatné poznat trošku blíže kariéru, povahu i manželku tichého, ale o to lepšího reprezentanta a vynikajícího obránce, kterého jsem sice moc jako fotbalistu nemusel, ale o to víc si jej doceňuji až dnes, kdy o něm víc vím. ()