Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
majda55
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Fantasy
Dobrodružný
Komédia
Dokumentárny
film
seriál
TV film
USA
Veľká Británia
Kanada
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Harry Potter a Fénixov rád
(2007)
Harry Potter a Kameň mudrcov
(2001)
Harry Potter a Ohnivá čaša
(2005)
Harry Potter a Polovičný princ
(2009)
Harry Potter a Tajomná komnata
(2002)
Harry Potter a Dary smrti - 1.
(2010)
Harry Potter a väzeň z Azkabanu
(2004)
Harry Potter a Dary smrti - 2.
(2011)
Rad nešťastných príhod
(2004)
Brutálna Nikita
(1990)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel