• I (S01E01)

• V (S01E05)

• VI (S01E06)

• VII (S01E07)

Daiker

Čekal jsem to víc akčnější..... Příběh slátanina všeho a nic nového pod sluncem. Herci byli vybraní dobře. Jeff je dobrej, ale pořád něco dělal s pusou, jako by si něco mumlal a přehazoval zuby nebo co to bylo.... Mohlo to být kratší, 5 a 6 díl je seriálová výplň. Nevyužitý potenciál zabijackých psů, kteří byli fajn a byli tam jen krátce... Některé dialogy byly opravdu dost zdlouhavé, minulost agentů je dobře vysvětlena a flashbecky byly snad zajímavější než přítomnost.... ()

dO_od

// Úvodní dvě epizody a finále to vytahují, problém je, že tam jsou ještě další čtyři díly, který doslova fungují jen jako extrémně nezáživná a nezajímavá výplň. Což o to, Bridges a Lithgow jedou vlastní ligu a málokdo jim konkuruje, akce, když už k ní dojde, je skvělá, ale takhle posrat skvěle najetou laťku z toho pilotu, to se jen tak nevidí. Dávám 6/10, druhá série ale bude muset začít s pořádným bangem, abych v tom pokračoval. ()

majo0007

Preboha, to ale boli dialógy! Ktorý normálny dospelý človek takto "hlbokomyšlienkovite" rozpráva?! Akoby ste v psychologickej poradni rozoberali Siegmundove opusy a celé vám to pripadalo ako rozbor príručky o uspávaní hadov. ()

okkac

No škoda. První 3 epizody jsou skvělé. Jon Watts režíruje s jistotou a příběh má nakročeno zajímavě, ale nějak se to pak rozplizne a ani skvělé herecké obsazení to nezachrání. A hlavně...konec je jako kde? Ok, bude další série, ale tady není ani žádná katarze, prostě se to utne a finito. Tohle akorát naštve. 6/10 ()

warrenur

Po prvych troch epizodach som bol celkom nadseny. Slusny scenar, akcia, vobec remeselne dobre odvedena filmarcina, plus vyborni herci. Nielen ustredni Bridges a Lithgow. Zial, nasledne neslo prehliadat mnozstvo filmarskych, ale zial i logickych skratiek. Zaver tiez nemusi sadnut kazdemu, mne osobne vsak moc nevadil. Urcite nadpriemer, ale v mojich ociach i sklamanie. Dufal som v temnu akcnu zalezitost, ta sa vsak preklopila a zacala az prilis "natahovat". Ked tak teraz pozeram, zmena "cervenej" na "modru" jasne dokazuje, ze podobny dojem tu mali viaceri. Napriek tomu odporucam. 60% ()

Kushina

Relativně zajímavý seriál, kde starý důchodce opráší taktiky a znalosti ze CIA, aby ochránil svou dceru. První 3 díly byly skvělé, hodně mysteriózní, tajemné, akční... Pak jako by to začal režírovat někdo jiný a začalo se až moc povídat, vést extrémně dlouhé dialogy, které začínaly být nudné. upřímně první 4 díly jsem dal naráz a od 5. dílu jsem to viděl snad na 10x. Kdyby se to jen drželo v duchu prvních dílů, bylo by to rozhodně lepší. Seriál neurazí, ale ani nenadchne. 65% ()

CHYREN

Moc se mi líbily první dva díly. A zbytek mohl být klidně zhuštěný do jednoho. Takhle to působí hodně roztahaně.  Ale co, dalo se na to koukat a celou řadu jsem zhltnul jako hladový pouštní Scarab. ()