Chase je nútený čeliť následkom svojich minulých rozhodnutí. Harper sa dozvie nemožnú pravdu. (Disney+)

warrenur

Dost dlhy cas je venovany rozhovoru dvoch "tatinov" v aute. Hoci obaja riesia dolezite okamihy svojho zivota, obcas to pripomina az filozoficku disputu, ktora moze nudit. Vizie dcery ma moc nebrali. Zato kamera a chorografia kratuckej akcie, co nasledovala bola vyborna. Dost ma rusilo, ze auto s par zabitymi ostane na ulici a je tam taky klud, ze sa da viest dalsia vysvetlujuca debata. To sa ustriehnut urcite dalo. Zaver prinesie jeden dolezity zvrat, ktory tak trochu poprie doterajsie smerovanie, ale je legitimny. Mnoho sa toho neuzavrie a zaverecna scena kracajucej dvojice pripomenie nazov serialu. Nezistoval som si, ci bude i druha seria, ale viem si predstavit i takyto "fatalisticky" - otvoreny koniec. ()

Mukade

Tak parádny záver, ktorý mení veci, náklonnosti, som teda naprosto nečakal. Ešte chvíľu pred twistom, pozrúc na čas, zistiac, že to ani náhodou nestihnú prijateľne uzavrieť, som začal kliať na ďalší debilný záver seriálu. Ale potom, po tom... , mi už vôbec nevadí ako sa to skončilo, naopak. :) ()